FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Digisport

«1234»
micutZu' Deni29.07.2009 19:12

Digi sport e **** rau :|

_yang29.07.2009 20:56

Interesante ar fi reactiile de la Timisoara dupa transmisia din seara asta...

Bulversat15.08.2009 07:19

pana la urma duminica 16 august ce meci va transmite digisport????

 

tottenham-Liverpool care incepe la ora 18:00, sau

Vaslui-Brasov care incepe la ora 19:00

???????????????????????? :hmmm:

Maye15.08.2009 09:56

Amandoua pentru ca unul va fi pe digisport si unul pe digisport plus.

**alex**15.08.2009 11:35

Exista Digisport Plus? Asta cum se mai prinde? Tot gratis, il baga pe alta frecventa?

Bulversat15.08.2009 13:12
Amandoua pentru ca unul va fi pe digisport si unul pe digisport plus.

 

eu prind numai digi sport, cum pot sa fac abonament la celalalt,

PE DIGI SPORT NORMAL CE MECI SE VA DISPUTA???

Bulversat15.08.2009 13:29

cum pot sa prind digi sport plus????

1on15.08.2009 13:38

...intrã pe site-ul celor de la rcs-rds-digi, dã-le telefon și întreabã-i, când plãtești abonamentul întreabã acolo... Sunt sigur cã are cine sã te lumineze.

 

LE:

Da' înainte de asta cautã-l și vezi dacã nu ți l-au bãgat deja.

Io-s pe UPC și nu-mi fac probleme din astea. :yeahh: Sã-mi sugã ****, futu-le muma-n cur de golani. Mã duc la o crâșmã, cã acuma toate au antene de la digi.

Maye15.08.2009 13:38

din cate stiu eu digi sport plus va intra in emisie doar cand e nevoie,adica doar atunci cand se suprapun doua evenimente

MoWeed15.08.2009 14:07

Presupun ca va fi ceva asemanator cu gesepeteve 1,2,3,...,n

Maye15.08.2009 14:58

Atat timp cat ei ascund canalele astea si nu le dau drumul si pe alte platforme digitale , doar ei au de pierdut.Eu sincer nu inteleg sensul ascunderii acestor 2 canale.

cristian01415.08.2009 15:52

E prima data cand privesc DigiSport si am nimerit tocmai Fanatik Show-ul la inaugurare cred. Ca de obicei acel Horia Ivanovici ca prezentator si ca invitat cel mai stramb om de pe planeta : Dorin Chiotea. Ciumpalacu' de Ivanovici isi lauda singur emisiunea si canalul la care prezinta spunand ca prezinta cel mai bun show zilnic de sport, la cel mai bun canal de gen din tara. Iar dupa ce si-a afundat limba in curu' doctorului Muresan intr-o interventie in direct acum se ingrijoreaza de soarta lui Trica chemat marti la comisia de judecata pentru incitarea publicului din Ghencea, chiar in ziua cand lotul CFR-ului face deplasarea in Sarajevo. Halal canal de sport !

Vlad Bogdan15.08.2009 18:09

Nu prea ma incanta postul si emisiunile dar mai dau si meciuri faine :)

De exemplu azi am vazut Chelsea 2-1 Hull City si Bayern cu Werder.

Daca sunteti in dubii sa schimbati providerul erdeesh merita din plin!Cu 9 euro pe luna am netu care merge foarte bine , viteza buna ,tel , si cablu care prinde toate prostiile astea de gesepe , gigisport ... eu zic ca merita. Nu fac reclama :))

Bulversat16.08.2009 08:41

pana la urma tottenham-Liverpool va fi difuzat pe digi sport plus?????

daca da, cum gasesc canalul???? trebe sa instalez din nou programele sau apare in loc la un alt program???

Maye16.08.2009 09:40

Cred ca va fi transmis de Plus si ar trebui sa iti apara in grila , asa cum s-a intamplat si cu GSP 2 , 3 ...

Deni20.08.2009 20:22

Am vrut si io sa ma uit la meciu lu CFR cu aia , si nu prind DIGI Sport Plus , si am si banda extinsa .... singur nu mi-a intrat ....

«1234»