Nu pot sa nu observ si eu anti-stelismul din vocea dumneavoastra.E o chestie normala. Stiti ce ma doare cel mai tare? In momentele in care Steaua strangea in jurul ei performante nemai-intalnite in fotbalul romanesc de un deceniu si ceva, dumneavoastra criticati cele 5 puncte obtinute de Steaua in Champions Ligue ca pe o contra- performanta, iar in momentul semifinalei cu Borow, la golul lui Dica va doreati sa apara un nush-ce fotbalist care sa spulbere visul stelistilor. Intr-atata rautate s-a intamplat… ca Steaua sa rateze cu ghinion finala, s-a intamplat sa nu mai stranga nici macar cele 5 puncte in Liga, si s-a intamplat ca in campionat sa cada ca o stea de pe cer(cum ar spune Gigi), toate acestea venite din vina unui management defectuos cu siguranta, dar ar trebui sa va mustre constiinta ca si dumneavoastra ca entitate purtati o anumita vina. Jucatorii aia, bun, rai… reprezentau Romania… si nu conteneati niciodata sa adresati injurii la adresa lor, fie ca jucau prost, fie ca faceau performanta. Toate acestea s-au adunat, jucatorii au pus la suflet, s-au aprins ambitii prostesti, si uite asa s-a mai ratat o generatie care la un moment dat parea promitatoare. Cand la Euro Romania scotea 2 egalui de prestigiu in fata Italiei si a Frantei, si doar ghinionul de la ratarea lui Mutu cu Italia ne-a trims acasa, tot dumneavoastra, cu o consecventa iesita din comun i-ati ingropat pe acesti fotbalisti care ascultatori celor spuse de unul sau de altu au cazut in anonimat, si au reusit contra-performanta unei ratari inca de la inceput a calificarii la Mondiale. Pentru ca unui om daca si atunci cand face bine ii spui ca e prost, pai atunc acela nu mai e om, iar cand faci asta prin presa, creeaza un efect si mai puternic. In concluzie, eu personal, te consider alaturi de alti colegi mahalagii ca dumneata, pericolul numarul 1 al fotbalului romanesc, raul din fata televizorului, care imprima suferinta cu un intelect atat de scazut unei mase atat de largi de oameni.Rusine!

