FC Steaua Bucuresti anunta ca partida de prezentare a lotului ros-albastru, disputata impotriva turcilor de la Genclerbirligi SK, va fi transmisa, in direct si in exclusivitate, de canalul de televiziune Antena 1. In plus, spectacolul organizat in aceasta seara va fi transmis, de asemenea, in direct si in exclusivitate, de canalul GSP TV.
Astfel, conform contractului semnat intre cele doua parti, clubul nostru face urmatoarele precizari:
- spectacolul de prezentare a lotului Stelei va putea fi inregistrat de toate televiziunile acreditate pentru aceasta partida, insa doar GSP TV si Antena 1 il vor putea transmite in direct
- singurele canale TV care pot realiza transmisii in direct din incinta stadionului sunt Antena 1 si GSP TV
- partida cu Genclerbirligi SK, care va incepe la ora 21:45, va fi transmisa in direct si inregistrata doar de canalele Antena 1 si GSP TV
De asemenea, FC Steaua Bucuresti anunta ca partida cu Ujpest FC, de joi, 16 iulie, va fi transmisa in direct si in exclusivitate tot de Antena 1!
