E cam buna TSKA Moscova la ora acuala... banu face multe... Daca nu era Abramovici erau in echipa jucatori cu "...sov"... Asa ei au si brazilieni. Cum or juca la -20 de grade acesti oameni luati de pe plaja nu stiu. Cert este ca au castigat un trofeu la startul caruia nu s-au aliniat!!! Ei au venit din CL!!! Aici e problema!!!... Nu va vad deloc bine impotriva lor... Cel mai rau este ca aveti acasa unde punctele pierdute semneaza necalificarea in primavara Europeana...
Si inca o chestie: Calificarea in primavara e bine sa o faci de locul 1 sau chiar 3... Alfel joci cu o echipa de pe locul 3 din CL... NASHPA!!!
Noi totusi avem meciurile de acasa cu echipele considerate accesibile din grupa... Asta e un mare Avantaj.
hai ca am sarit destul pe lanaga subiect...
ca sa o dreg cumva busuiocul spun ca Oleg are totusi o experienta in plus fata de Zenga in astfel de competitii si ca va face treaba buna... In primavara tot stadionul ii va scanda numele si jucatorii il vor purta pe brate... :wink: