13.10.2005 19:44
la constanta nu merg dar in Ghencea voi fi sigur
la constanta nu merg dar in Ghencea voi fi sigur
anul trecut daca nu ma insel biletele la meciurile din grupa au fost mai ieftine.....insa pentru Steaua orice....apropo ...unde se joaca finala Cupei UEFA?? :lol:
pe Lia Manoliu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
pe Lia Manoliu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
am intreabat de fotbal...nu de paintball :lol: