FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Programul meciurilor Stelei din grupa C a cupei Uefa

«1235»
Allen04.10.2005 08:15

20 octombrie Steaua-Lens

 

3 noiembrie Sampdoria-Steaua

 

A 3-a etapa ne odihnim

 

1 decembrie Steaua-Halmstad

 

15 decembrie Hertha-Steaua

 

 

Pareri?

 

Ceva mai greu contra lui Lens acasa, dar avantajul tribunelor trebuie sa conteze.

Cu Halmstad 3 puncte nu ar trebui ratate.

In deplasari Dumnezeu cu mila.

 

Forza ragazzi!

superoaie04.10.2005 08:19
20 octombrie Steaua-Lens

 

3 noiembrie Sampdoria-Steaua

 

A 3-a etapa ne odihnim

 

1 decembrie Steaua-Halmstad

 

15 decembrie Hertha-Steaua

 

 

Pareri?

 

Ceva mai greu contra lui Lens acasa, dar avantajul tribunelor trebuie sa conteze.

Cu Halmstad 3 puncte nu ar trebui ratate.  

In deplasari Dumnezeu cu mila.

 

Forza ragazzi!

s-a stabilit acest program ? sau e doar o varianta a ta?

Virgil04.10.2005 08:21

Cel putin 6 puncte le avem asigurate.

Daca vor fi mai multe cu atat mai bine.

Allen04.10.2005 08:23

Asta e programul oficial.

E posibil sa fim decalati cu o zi sau doua pt ca toate echipele din Bucuresti joaca acasa in acelasi timp si se pare ca UEFA nu permite asa ceva.

Deci e posibil sa jucam joi 20 oct sau miercuri 19 octombrie, ramane de vazut.

iancu dragosh04.10.2005 08:29

Grupa dificila dar din care in mod normal ne calificam. Problema este ca primnul meci este cel decisiv. Daca invingem lens avemsanse foarte mari sa ne calificam, daca nu, sansele se micsoreaza simtitor.

zarboss04.10.2005 08:54

trebuie sa castigam acasa obligatoriu.. iar in deplasare cel putin doua egaluri... oricum trebuie sa pastram traditia de cea mai buna echipa din Romania si sa trecem de grupe....

I.N.Money04.10.2005 08:55

O sa fie ca anul trecut cu Standard..eu zic ca ii batem...Lens nu este peste Steaua

zarboss04.10.2005 08:56
O sa fie ca anul trecut cu Standard..eu zic ca ii batem...Lens nu este peste Steaua

asa ar trebui .. mai ales ca jucam acasa....

ady_gogoasa04.10.2005 08:57

daca sunt astea meciurile acasa cu Lens si cu Halmstad ar trebui sa luam cel putin 6 pct iar in deplasare eu zic ca 2 pct, asta este parerea mea si cred asta pentru ca avem echipa buna si vom dovedi

I.N.Money04.10.2005 08:58

Dindane ala e vitezoman mare...dar am o presimtire ca il pune Radoi la respect 8) .

Ultras_Fever04.10.2005 09:14

Cu echipele cele mai bune meciurile era mai bine daca erau jucate acasa, asa publicul ii putea pune in dificultate!! Sunt cam dezamagit, dar asta este... Forza Steaua!!

I.N.Money04.10.2005 09:17

Cred ca e bine ca jucam acasa cu Halmstad...daca jucam acolo nu cred ca o faceam prea bine.

zarboss04.10.2005 09:18

nu se stie ... da stie vreo unul... e ceva de capul ei ca echipa????

I.N.Money04.10.2005 09:22

Da..ce prostie am spus...Halmstad a scos-o pe Sporting !!!! 3-2 la Lisabona si 1-2 la ei 8O

AmuntBoy04.10.2005 10:07

Grupa grea , dar e bine ca avem acasa cu suedeji si apoi sper la 3pct cu Lens , chiar ziceam ca nu ar fi rau sa cadem cu ei acasa sa ii razbunam pe Cluj :P

In rest doamne ajuta si curul in poarta la Doria si Hertha poate iese de o ciorba :P

Ai draku dinmao au grupa mai usoara :twisted:

sorin_77704.10.2005 10:34

eu ma gandesc daca putem lua 3 puncte la Herta, sau macar unul... ca meciurile de acasa sunt castigate... halmstad pare mai dificila, o fi eliminata ea Sporting, dar Steaua nu e Sporting :wink:

 

si inca o chestie... bine ca nu jucam ultimul meci acasa, pe 15 decembrie Ghencea este un mare patinuar... :lol:

Meth0dMan04.10.2005 10:50

Si mai bine ca avem pauza in etapa a 3 -a sa ne odihnim ca anul trecut am stat pe bara in ultima etapa ASA CA HAI BAIETI CA SE POATE !!

 

 

FORZZA Steaua PANA LA MOARTE !!!!!!!!11

ulivius04.10.2005 11:50

La fotbal totul este posibil. Cand a intalnit-o CFR pe Lens aceasta era abia la inceputul pregatirilor, acum este in full sezon. Avem grupa mult mai grea decat anul trecut si lot mai slab. In schimb jucatorii au mai multa experienta. Cred ca vom merge mai departe in dauna lui Halmstad si Hertha.

Grinch04.10.2005 11:56

Hertha locul 5 in Bundesliga , Lens locul 8 in Ligue1 , Sampdoria pe 4 iar Halmstad este amenintata cu retrogradarea cu 2etape inainte de finalul campionatului , teoretic nu avem cum sa nu ne calificam insa nici un meci nu seamana cu altul , sa asteptam . Apropo Halmstad a scos pe Sporting in turul 1 8O

alex_lef04.10.2005 12:30

Greu da nu imposibil,meciul cu lens desi e primul eu zi ca e decisiv apoi 3 pct cu suedezii iar in deplasari luam si noi un pct.

Ene04.10.2005 12:36

Adevarat LEF suntem cei mai smekeri sau cum zic eu..

Meciul cu Lens este cel mai dificil meci pentru baietii nostri......am invins noi echipe si mai mari...asa ca vestul ar trebui sa se ascunda la auzirea cuvintelor "Steaua Bucuresti"

DRUGHI04.10.2005 13:15

dupa parerea mea eu zic ca 80% suntem califati, ne trebuies 6 pct ca sa ne calificam de pe locul 3, si cu siguranta vom obtine mai mult de 6 puncte, asa ca primavara europeana ne asteapta...

nu sunteti de aceeasi parere, eu zic ca decat de loc, mai bine de pe 3.

Virgil04.10.2005 13:28
nu se stie ... da stie vreo unul... e ceva de capul ei ca echipa????

 

Halmstadt,locul 10 din 14 echipe cu urmatoarea linie de clasament :

 

24- 8- 5- 11 - 29 puncte.

 

Hertha,locul 5 dupa 8 etape/14 puncte,din 18 echipe.

 

Lens,locul 8 dupa 10 etape(un meci mai putin jucat)/14 puncte/din 20 de echipe.

 

Sampdoria,locul 4 dupa 6 etape/12 puncte,din 20 de echipe.

sorin_77704.10.2005 13:32
Sampdoria,locul 4 dupa 6 etape/12 puncte,din 20 de echipe.

 

sa nu spui ca le-a castigat pe toate de acasa si a pierdut tot in deplasare?!?!!?... A castigat tot acasa????!!!! :cry:

 

Nu pierde puncte acasa?!?!!? :cry:

I.N.Money04.10.2005 14:57

Jucam cu echipe imprevizibile....ori fac un meci de nici nu atingem mingea ori ne distram cu ei....Totusi e bine ca nu sunt echipe care fac antijoc.

«1235»