O sa fie greu....dar cred ca e momentul sa mai batem si noi la constanta. :!:
O sa fie greu....dar cred ca e momentul sa mai batem si noi la constanta. :!:
Forza Steaua. Niste campioni trebuie sa lupte pana la capat in fiecare meci. Ne asteapta o saptamana de foc. Daca o pornim bine vom termina si mai bine cu Rapid.
FORZA Steaua ... SUPER !!!...
Trebuie sa castigam aceste 3 meciuri importante...Daca vom trece cu bine de ele in retur o sa avem un avantaj foarte mare, o sa defilam...
Eu deja ma pregatesc pentru meci...La 6 plec spre stadion...
...Forzza Steaua...
Trebuie sa castigam aceste 3 meciuri importante...Daca vom trece cu bine de ele in retur o sa avem un avantaj foarte mare, o sa defilam...Eu deja ma pregatesc pentru meci...La 6 plec spre stadion...
...Forzza Steaua...
Te duci la Steaua la Galerie??? :lol:
Tu ce crezi???...Normal ca la Steaua in galerie...Steaua este echipa mea...Farul este doar echipa orasului...dar Steaua este echipa de suflet...
http://www.fcsteaua.ro/index/section/live
Live text+video instant numai la fcsteaua.ro! Lasati televizorul veniti sa comentam live si sa discutam imediat
!
FanSteaua4Life cum e acum Constanta ca la noi in Bucuresti ploua rau ????
Nu conteaza cum este conteaza sa luam 3 puncte!
Mai este circa juma de ora.... :lol: Batem clar....trebuie....Da Iacob....sau Dica...sau cine o fi...numa sa batem !!!
Extraordinara repriza !!!! 2-0..hai tot asa si in a doua a.. :twisted:
VIDEO TOATE GOLURILE SI BARA LUI Iacob LA ARHIVA FISIERE!
am prezis ca o sa castigam mai usor decat ne asteptam si pare sa fi avut dreptate, cel putin pana la pauza conducem cu 2-0.... :wink:
eeee parca vad ca ne iese tot in meciul cu Farul... parca vad ca bagam orice sut in ate... Hai baieti ca se poate... Antrenament pentru Lens..
Nu intra orice sut dar ne intra si jucam la Farul acolo unde nu am mai castigat de 4 ani cred... ![]()
Bine ca am batut...3 puncte foarte importante
Am batut si s-a vazut ca echipa merge mai bine de la meci la meci.Incepe sa se vada clasa lui Protasov. Cred a Protasov va termina ceea ce a inceput Zenga si vom avea in vara o echipa campioana pregatita de CL.
Steaua a luptat din primul pana in ultimul minut al partidei de la Constanta.Efortul depus i-a fost rasplatit cu 4 goluri inscrise pe rand de Iacob/min.16,Dica/min.36,Iacob/min.70 si Bostina/min.77.
Farul a punctat o singura data la inceputul reprizei secunde prin Cristocea/min.48.
Farul - Steaua 1 - 4 (0 - 2)
Steaua a mai avut cel putin 4 mari ocazii de gol.Trei in prima repriza ratate Iacob si una spre finalul meciului cand scarita lui Radoi,singur cu portarul Curca,a fost rezolvata de acesta din urma.
La 2-1 pentru noi Farul a avut o imensa ocazie de gol,insa mingea a lovit bara si apoi a fost respinsa.
Steaua a avut tinuta de mare echipa.
Steaua a stiut si a vrut sa conduca intreaga partida.Jucatorii s-au daruit total,desi peste patru zile vor avea meciul cu francezii.
Remarc toata echipa si-i enumar doar pe Nesu,Radoi,Nicolita,Bostina si Iacob.
Fara discutie ca Steaua nu ar fi aratat asta seara astfel daca nu ar fi fost pregatita si condusa impecabil de Oleg Protasov.
Steaua multumim.
Multumim si galeriei Steliste prezente pe stadion,care si-a facut din nou datoria.In numele lor personal si in numele nostru al tuturor.
Atat am de spus "i-am scos din ghete!!!!".Era fara pb 5,6-1 oricum sa fim sinceri nimeni nu se astepta.Dak o tinem asa terminam fara infrangere turul
BRAVO BAIETII!!
Excelent jocul prestat; chiar nu ma asteptam la un asemenea scor. Suntem acolo unde traditia ne obliga. Pe PRIMUL LOC.
Mai avem un singur meci in deplasare la rapid in acest tur pe care daca il castigam, trebuie, 23 va scrie pe tricourile noastre la vara...
SUPER FOTBAL SUPER Steaua... Felicitari...
Bostina genial...Radoi impecabil...Iacob decisiv si Paraschiv daruire la maxim au fost armele noastre...Forza Steaua..3p si din Tiganie unde n-am mai castigat de mult!
Super meci si super victorie a Stelei la constanta asa sper sa ii batem si pe milogi si pe fracezi! Forza Steaua!!
BRAVO Steaua!!!!!!!! INTOTDEAUNA SUPERIORI!!!
Bun meci... Mai ales prima repriza. Radoi a fost excelent la mijloc, unde, impreuna cu Paraschiv, a facut legea.
Buna evolutia lui Bostina, care a dominat complet partea sa de teren, terminandu-si evolutia cu un gol meritat.
Bravo !! Tot asa, inainte spre primavara europeana si al 23-lea titlu de campioana !
Excelent meci. Unul dintre cele mai bune meciuri din ultimii ani(in compania unei echipe bune). Bostina m-a surprins sincer sa fiu, a facut un meci extraordinar. Radoi impecabil ca de obicei, bravo Iacob dar ratezi cam mult, Para-un luptator. Oricum felicitari tuturor. Urmeaza o victorie cu francezii, unde sigur stadonul va fi plin si apoi aplicam o corectie in Giulesti
Dupa cum a jucat Steaua aseara,probabil ca tribunele Templului Fotbalului Romanesc vor fi arhipline joi 20 0ctombrie 2005/20:30.Ar fi si pacat sa nu le onoram jucatorilor nostri puterea de lupta si dorinta de victorie.
Steaua a jucat aseara fotbal total.Steaua este o mare echipa europeana.
Sunt mandru ca sunt Stelist !