FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Farul - SuperSteaua 1-4!

«123456»
I.N.Money16.10.2005 07:26

O sa fie greu....dar cred ca e momentul sa mai batem si noi la constanta. :!:

ulivius16.10.2005 08:53

Forza Steaua. Niste campioni trebuie sa lupte pana la capat in fiecare meci. Ne asteapta o saptamana de foc. Daca o pornim bine vom termina si mai bine cu Rapid.

 

FORZA Steaua ... SUPER !!!...

FanSteaua4Life16.10.2005 09:35

Trebuie sa castigam aceste 3 meciuri importante...Daca vom trece cu bine de ele in retur o sa avem un avantaj foarte mare, o sa defilam...

Eu deja ma pregatesc pentru meci...La 6 plec spre stadion... :D ...Forzza Steaua...

I.N.Money16.10.2005 10:06
Trebuie sa castigam aceste 3 meciuri importante...Daca vom trece cu bine de ele in retur o sa avem un avantaj foarte mare, o sa defilam...

Eu deja ma pregatesc pentru meci...La 6 plec spre stadion... :D ...Forzza Steaua...

Te duci la Steaua la Galerie??? :lol:

FanSteaua4Life16.10.2005 10:10

Tu ce crezi???...Normal ca la Steaua in galerie...Steaua este echipa mea...Farul este doar echipa orasului...dar Steaua este echipa de suflet...

SteauaToronto16.10.2005 12:03

http://www.fcsteaua.ro/index/section/live

 

 

 

Live text+video instant numai la fcsteaua.ro! Lasati televizorul veniti sa comentam live si sa discutam imediat :))!

alex_lef16.10.2005 12:10

FanSteaua4Life cum e acum Constanta ca la noi in Bucuresti ploua rau ????

SteauaToronto16.10.2005 13:33

Nu conteaza cum este conteaza sa luam 3 puncte!

I.N.Money16.10.2005 13:40

Mai este circa juma de ora.... :lol: Batem clar....trebuie....Da Iacob....sau Dica...sau cine o fi...numa sa batem !!!

I.N.Money16.10.2005 14:59

Extraordinara repriza !!!! 2-0..hai tot asa si in a doua a.. :twisted:

SteauaToronto16.10.2005 15:00

VIDEO TOATE GOLURILE SI BARA LUI Iacob LA ARHIVA FISIERE!

SteauaToronto16.10.2005 15:07
sorin_77716.10.2005 15:08

am prezis ca o sa castigam mai usor decat ne asteptam si pare sa fi avut dreptate, cel putin pana la pauza conducem cu 2-0.... :wink:

 

eeee parca vad ca ne iese tot in meciul cu Farul... parca vad ca bagam orice sut in ate... Hai baieti ca se poate... Antrenament pentru Lens..

 

Nu intra orice sut dar ne intra si jucam la Farul acolo unde nu am mai castigat de 4 ani cred... :D

I.N.Money16.10.2005 16:05

Bine ca am batut...3 puncte foarte importante

Bodanel16.10.2005 16:18

Am batut si s-a vazut ca echipa merge mai bine de la meci la meci.Incepe sa se vada clasa lui Protasov. Cred a Protasov va termina ceea ce a inceput Zenga si vom avea in vara o echipa campioana pregatita de CL.

Virgil16.10.2005 16:23

Steaua a luptat din primul pana in ultimul minut al partidei de la Constanta.Efortul depus i-a fost rasplatit cu 4 goluri inscrise pe rand de Iacob/min.16,Dica/min.36,Iacob/min.70 si Bostina/min.77.

Farul a punctat o singura data la inceputul reprizei secunde prin Cristocea/min.48.

Farul - Steaua 1 - 4 (0 - 2)

Steaua a mai avut cel putin 4 mari ocazii de gol.Trei in prima repriza ratate Iacob si una spre finalul meciului cand scarita lui Radoi,singur cu portarul Curca,a fost rezolvata de acesta din urma.

La 2-1 pentru noi Farul a avut o imensa ocazie de gol,insa mingea a lovit bara si apoi a fost respinsa.

Steaua a avut tinuta de mare echipa.

Steaua a stiut si a vrut sa conduca intreaga partida.Jucatorii s-au daruit total,desi peste patru zile vor avea meciul cu francezii.

Remarc toata echipa si-i enumar doar pe Nesu,Radoi,Nicolita,Bostina si Iacob.

Fara discutie ca Steaua nu ar fi aratat asta seara astfel daca nu ar fi fost pregatita si condusa impecabil de Oleg Protasov.

Steaua multumim.

Multumim si galeriei Steliste prezente pe stadion,care si-a facut din nou datoria.In numele lor personal si in numele nostru al tuturor.

alex_lef16.10.2005 16:24

Atat am de spus "i-am scos din ghete!!!!".Era fara pb 5,6-1 oricum sa fim sinceri nimeni nu se astepta.Dak o tinem asa terminam fara infrangere turul

FANATIK RED-BLUE16.10.2005 16:27

BRAVO BAIETII!!

Excelent jocul prestat; chiar nu ma asteptam la un asemenea scor. Suntem acolo unde traditia ne obliga. Pe PRIMUL LOC.

sorin_77716.10.2005 16:29

Mai avem un singur meci in deplasare la rapid in acest tur pe care daca il castigam, trebuie, 23 va scrie pe tricourile noastre la vara...

 

SUPER FOTBAL SUPER Steaua... Felicitari...

UltraSS16.10.2005 16:32

Bostina genial...Radoi impecabil...Iacob decisiv si Paraschiv daruire la maxim au fost armele noastre...Forza Steaua..3p si din Tiganie unde n-am mai castigat de mult!

Acrhine16.10.2005 16:48

Super meci si super victorie a Stelei la constanta asa sper sa ii batem si pe milogi si pe fracezi! Forza Steaua!!

CuStEaUaSiDuPaMoArTe16.10.2005 17:34

BRAVO Steaua!!!!!!!! INTOTDEAUNA SUPERIORI!!!

strezahuzum16.10.2005 17:49

Bun meci... Mai ales prima repriza. Radoi a fost excelent la mijloc, unde, impreuna cu Paraschiv, a facut legea.

 

Buna evolutia lui Bostina, care a dominat complet partea sa de teren, terminandu-si evolutia cu un gol meritat.

 

Bravo !! Tot asa, inainte spre primavara europeana si al 23-lea titlu de campioana !

George8116.10.2005 18:08

Excelent meci. Unul dintre cele mai bune meciuri din ultimii ani(in compania unei echipe bune). Bostina m-a surprins sincer sa fiu, a facut un meci extraordinar. Radoi impecabil ca de obicei, bravo Iacob dar ratezi cam mult, Para-un luptator. Oricum felicitari tuturor. Urmeaza o victorie cu francezii, unde sigur stadonul va fi plin si apoi aplicam o corectie in Giulesti

Virgil17.10.2005 03:29

Dupa cum a jucat Steaua aseara,probabil ca tribunele Templului Fotbalului Romanesc vor fi arhipline joi 20 0ctombrie 2005/20:30.Ar fi si pacat sa nu le onoram jucatorilor nostri puterea de lupta si dorinta de victorie.

Steaua a jucat aseara fotbal total.Steaua este o mare echipa europeana.

Sunt mandru ca sunt Stelist !

«123456»