Io zk ca dk joaca asa cum au jucat pana aquma....sau chiar mai bine...nu trebuie sa ne fcm griji ca vom pierde...dar totusi nu se stie ce ne pregatestc rechinii!s-ar putea sa ne surprinda Faru cta ca in orice meci disputat aici!!! Oricum eu ii tzin pumnii Stelei si am incredere in jucatori!! P :mrgreen: e ei baietzi :!: :mrgreen: :arrow: :twisted: 8)
