FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Valentin Simion - imprumutat la Gloria Buzau

«1234»
cristi_mold15.09.2007 15:53

Eu sper sa il vad din nou la Steaua. Sa nu se mai plimbe atat.

Raul198815.09.2007 16:52

acuma inca nu are sanse sa prinda un post de titular la Steaua findca avem multi atacanti care sunt mai buni ca el

dar Simion mai are timp findca nu are numa 20 de ani

«1234»