
Data nasterii : 06.10.1986
Locul nasterii : Bucuresti
Post : atacant
Nr tricou :
Email : V***@***
Debut in divizia A : 23.04.2005 Steaua - FC Arges 2-0
Imprumutat la UTA în sezonul 2006/2007.

Data nasterii : 06.10.1986
Locul nasterii : Bucuresti
Post : atacant
Nr tricou :
Email : V***@***
Debut in divizia A : 23.04.2005 Steaua - FC Arges 2-0
Imprumutat la UTA în sezonul 2006/2007.
S-ar putea sa fie o solutie. De urmarit.
No comment ...
pare mai talentat decit Litu,merita mai multa atentie
Simion, Litu, Cristea cei 3 jucatori mai tineri din lotul Stelei trebuie trimisi imprumut 1 an la Pandurii sau la alta echipa sa aiba meciuri in picioare sa prinda ceva experienta! Cristea nu trebuie neglijat e inca tanar mai are de invatat! Succes lui!
Ce pot sa spun eu despre acest pusti simpatic,care aduce cu Fernando Torres de la Atletico Madrid?
Sa fie macar la fel de bun.Dar cat mai repede pentru ca avem nevoie de el.
Simion, Litu, Cristea cei 3 jucatori mai tineri din lotul Stelei trebuie trimisi imprumut 1 an la Pandurii sau la alta echipa sa aiba meciuri in picioare sa prinda ceva experienta! Cristea nu trebuie neglijat e inca tanar mai are de invatat! Succes lui!
Itradevar asa e...
A plecat...
Unde a plecat? Banuiesc ca sub forma de imprumut.
Imprumutat la Pandurii... Pana la vara !
Nu e rau. Important este sa joace acolo cat mai multe partide.
Vali sa joace cat mai mult titular si bine...este o tanara speranta si sunt sigur ca vom avea mult nevoie de el mai tarziu...
de la Arges a venit asta ???
habar n-am de el...dar bafta...
@draculas
Habar n-ai de el? :lol:
Anul trecut a jucat in Divizia A si titular parca..
Si provine de la juniorii Stelei !
@draculasblood
mai intra si tu pe www.steauafc.com, www.gsp.ro , www.prosport.ro , www.spt.ro etc. ..si informeaza-te :wink: ....sau uita-te la meciurile Stelei :wink:
mi-e lene...
mi-e lene...
asta explica totul :lol:
revenind ontopic : Simion a jucat bine cat a jucat :wink:...acum ca va fi imprumutat la Pandurii sper ca va fi titular.... si sper sa demonstreze ca poate face parte din primul 11 si la Steaua, in viitorul apropiat ![]()
Cred ca viitorul apropiat la Steaua pentru Simion va fi 2-3 ani... :cry:
e si ??? putem sa nu il bagam in joc...il tine ca rezeva sa rugineasca...
Cum putea sa fie Hagi capitan la echipa nationala la 20?Cum de Raducioiu a jucat la 16 ani in echipa mare la Dinamo?Intrebati-l pe Lucescu!
Cum de Litu si Simion care deja au fost "botezati" la echipa mare trebuie sa mai astepte?Si cat sa mai astepte?Au deja 19 ani si sunt foarte talentati.
Cu ei in echipa in partide cu Vaslui sau Gloria,sunt convins ca nu ar fi fost mai rau decat a fost.
Cautam castraveti in gradinile altora in timp ce ai nostri sunt deja copti.Pai Prepelita are putin peste 19 ani.Ar fi necesar putin curaj.
Ar fi bine pentru ei sa-i imprumute, sa acumuleze experienta inainte. Nici un antrenor nu vrea sa riste cu jucatori fara experienta si asa de tineri, nici macar la meciurile cu echipe slabe
trebuie imprumutat urgent, altfel se va "mura" la noi in batatura (ca tot vorbea cineva pe aici de castraveti)
Date oficiale:
Data nasterii : 06.10.1986
Locul nasterii : Bucuresti
Post : atacant
Nr tricou : 9
Email : V***@***
Debut in divizia A : 23.04.2005 Steaua - FC Arges 2-0
Jocuri in divizia A : 3
Jocuri la Steaua : 3
Jocuri in sezonul curent : 0
Cartonase galbene in sezonul curent : 0
Cartonase rosii in sezonul curent : 0
Minute jucate in sezonul curent : 5
Goluri marcate : 0
Goluri marcate pentru Steaua : 0
Goluri marcate in sezonul curent : 0
Selectii la echipa nationala : 0
Goluri marcate pentru echipa nationala : 0
- games in Romanian National Team U-16: 22
Cum l-au imprumutat...sper ca la anul sa revina..