FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Valentin Simion - imprumutat la Gloria Buzau

«1234»
ADRIAN PACURAR03.10.2005 15:52

portret_simion.gif

 

Data nasterii : 06.10.1986

Locul nasterii : Bucuresti

Post : atacant

Nr tricou :

Email : V***@***

Debut in divizia A : 23.04.2005 Steaua - FC Arges 2-0

 

Imprumutat la UTA în sezonul 2006/2007.

Bodanel04.10.2005 07:03

S-ar putea sa fie o solutie. De urmarit.

ulivius04.10.2005 07:10

No comment ...

sile-jardel04.10.2005 07:54

pare mai talentat decit Litu,merita mai multa atentie

SteauaToronto04.10.2005 23:47

Simion, Litu, Cristea cei 3 jucatori mai tineri din lotul Stelei trebuie trimisi imprumut 1 an la Pandurii sau la alta echipa sa aiba meciuri in picioare sa prinda ceva experienta! Cristea nu trebuie neglijat e inca tanar mai are de invatat! Succes lui!

Virgil05.10.2005 07:58

Ce pot sa spun eu despre acest pusti simpatic,care aduce cu Fernando Torres de la Atletico Madrid?

Sa fie macar la fel de bun.Dar cat mai repede pentru ca avem nevoie de el.

FanSteaua4Life05.10.2005 08:44
Simion, Litu, Cristea cei 3 jucatori mai tineri din lotul Stelei trebuie trimisi imprumut 1 an la Pandurii sau la alta echipa sa aiba meciuri in picioare sa prinda ceva experienta! Cristea nu trebuie neglijat e inca tanar mai are de invatat! Succes lui!

Itradevar asa e...

FANATIK RED-BLUE22.12.2005 08:56

A plecat...

Bogdan4Steaua23.12.2005 19:14

Unde a plecat? Banuiesc ca sub forma de imprumut.

Motanu D23.12.2005 19:21

Imprumutat la Pandurii... Pana la vara !

Bogdan4Steaua23.12.2005 19:24

Nu e rau. Important este sa joace acolo cat mai multe partide.

meshteroo24.12.2005 03:45

Vali sa joace cat mai mult titular si bine...este o tanara speranta si sunt sigur ca vom avea mult nevoie de el mai tarziu...

dbd24.12.2005 08:26

de la Arges a venit asta ???

habar n-am de el...dar bafta...

meshteroo24.12.2005 08:40

@draculas

Habar n-ai de el? :lol:

Anul trecut a jucat in Divizia A si titular parca..

Motanu D24.12.2005 10:02

Si provine de la juniorii Stelei !

misha24.12.2005 10:15

@draculasblood

mai intra si tu pe www.steauafc.com, www.gsp.ro , www.prosport.ro , www.spt.ro etc. ..si informeaza-te :wink: ....sau uita-te la meciurile Stelei :wink:

dbd24.12.2005 11:08

mi-e lene...

misha24.12.2005 11:22
mi-e lene...

 

asta explica totul :lol:

 

revenind ontopic : Simion a jucat bine cat a jucat :wink:...acum ca va fi imprumutat la Pandurii sper ca va fi titular.... si sper sa demonstreze ca poate face parte din primul 11 si la Steaua, in viitorul apropiat :D

sorin_77725.12.2005 08:38

Cred ca viitorul apropiat la Steaua pentru Simion va fi 2-3 ani... :cry:

dbd25.12.2005 12:39

e si ??? putem sa nu il bagam in joc...il tine ca rezeva sa rugineasca...

Virgil31.12.2005 12:20

Cum putea sa fie Hagi capitan la echipa nationala la 20?Cum de Raducioiu a jucat la 16 ani in echipa mare la Dinamo?Intrebati-l pe Lucescu!

Cum de Litu si Simion care deja au fost "botezati" la echipa mare trebuie sa mai astepte?Si cat sa mai astepte?Au deja 19 ani si sunt foarte talentati.

Cu ei in echipa in partide cu Vaslui sau Gloria,sunt convins ca nu ar fi fost mai rau decat a fost.

Cautam castraveti in gradinile altora in timp ce ai nostri sunt deja copti.Pai Prepelita are putin peste 19 ani.Ar fi necesar putin curaj.

Alex...01.01.2006 20:02

Ar fi bine pentru ei sa-i imprumute, sa acumuleze experienta inainte. Nici un antrenor nu vrea sa riste cu jucatori fara experienta si asa de tineri, nici macar la meciurile cu echipe slabe

raducelbun10.01.2006 11:43

trebuie imprumutat urgent, altfel se va "mura" la noi in batatura (ca tot vorbea cineva pe aici de castraveti)

FANATIK RED-BLUE24.02.2006 18:56

Date oficiale:

 

Data nasterii : 06.10.1986

Locul nasterii : Bucuresti

Post : atacant

Nr tricou : 9

Email : V***@***

Debut in divizia A : 23.04.2005 Steaua - FC Arges 2-0

Jocuri in divizia A : 3

Jocuri la Steaua : 3

Jocuri in sezonul curent : 0

Cartonase galbene in sezonul curent : 0

Cartonase rosii in sezonul curent : 0

Minute jucate in sezonul curent : 5

Goluri marcate : 0

Goluri marcate pentru Steaua : 0

Goluri marcate in sezonul curent : 0

Selectii la echipa nationala : 0

Goluri marcate pentru echipa nationala : 0

- games in Romanian National Team U-16: 22

gloribyh14.07.2006 11:15

Cum l-au imprumutat...sper ca la anul sa revina..

«1234»