FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Valentin Simion - imprumutat la Gloria Buzau

«1234»
alex4steaua21.08.2006 14:27

Pacat ca nu a mai dat gol de 2 etape :( insa nu trebuie criticat pentru ca este tanar si mai is 30 etape ... are timp BAFTA Simion

_yang22.08.2006 14:14

Pai daca da 2 goluri la 4 etape ajunge la 17 goluri...si nu e deloc rau...!!!

giuliano_10122.08.2006 14:23

la pitesti n-a dat gol dar a scos penaltyul prin care echipa Fiarei a castigat.

Virgil22.08.2006 15:16

Sigur ca da.Golul l-a inscris Mara.

AmuntBoy22.08.2006 15:41

am vazut faza la pitesti

daca nu era el acolo nu se obtinea 11m

este si golul lui, este 11m de atacant mare

Virgil22.08.2006 15:48

Din pacate,atacant mare la echipa mica.

alex4steaua22.08.2006 16:02

Va juca in viitor la Steaua sunt sigur ;)

forever_STEAUA23.08.2006 09:16
Tânarul fotbalist al UTA-ei a recunoscut, în cadrul emisiunii "Microb" de la Info TV Arad, ca nu a fost faultat în minutul 49 al meciului cu FC Arges, când centralul a dictat penalty în favoarea aradenilor.  

 

"N-a fost 11 metri. Nu am fost atins de adversar. Asta e, se mai întâmpla în fotbal asemenea faze", a spus Valentin Simion.

 

sursa: prosport

Cooper26.08.2006 08:09
Tânarul fotbalist al UTA-ei a recunoscut' date=' în cadrul emisiunii "Microb" de la Info TV Arad, ca nu a fost faultat în minutul 49 al meciului cu FC Arges, când centralul a dictat penalty în favoarea aradenilor.

[/quote']

E bine ca are bun simt. 90 % din jucatori nu ar face lucrul acesta.

SteauaToronto07.02.2007 03:34

GOL PENTRU Simion

 

UNDER 21 Nationala mica a României a câstigat aseara partida contra reprezentativei Moldovei cu scorul de 2-0.

 

Valentin Simion a deschis scorul în minutul 53, iar zece minute mai târziu, golul care a consfintit victoria a fost înscris de Hristu Chiacu.

 

Selectionerul Emil Sandoi a folosit împotriva formatiei de peste Prut urmatoarea echipa: C. Pantelimon ('86 C. Tatarusanu) - A. Scarlatache, E. Ducu, St. Mardare, L. Sepsi - H. Chiacu ('76 Palimaru), A. Ropotan ('83 R. Patriche),

C. Tanase ('46 P. Tincu), V. Simion ( '64 V. Pacuraru) - C. Keseru ('83 E. Bicfalvi), B. Stancu ('79 R. Neagu).

 

Sursa: Prosport

axl2307.02.2007 03:37

Bravo lui. Mai, da' meciul a fost televizat?

puyol07.02.2007 06:46

Da... pe Telesport.

 

Felicitari Valentin!

SteauaToronto13.06.2007 19:21

Imprumutat pentru sezonul 2007-2008 la Gloria Buzau!

Danny13.06.2007 20:34

Bine ca l-a dat ca ne faceam de ras cu el! :D

Wally13.06.2007 20:39

Nu ne faceam deloc de ras cu el... parerea mea e ca Vali e cu mult peste Gurita...

c.ronaldo1714.06.2007 05:48

Nu cred, Mihai are experienta in Liga1 fata de Vali.

Dragoshel14.06.2007 05:55
Bine ca l-a dat ca ne faceam de ras cu el! :D

 

 

L-ai vazut vreodata jucand pe teren? Macar stii cum arata? Sau ai cautat pe google poze cu el?

 

Poate fi o tanara speranta, trebuie sa il vedem in amicale ce face! ;)

Danny14.06.2007 19:14

Daca are talent, poate ajunge ca Ochirosii sau ca Bicfalvi... sau chiar mai sus! :P

MadFroG15.06.2007 07:33

Prea slab. Nu stiu de ce tot il mai imprumuta. Sa-l dea pe 2-300.000 si gata.

Bogdan4Steaua15.06.2007 15:17

O echipa gen Gloria Buzau nu isi permite sa ofere 2-300.000 euro pentru un jucator. Deocamdata Simion nu poate emite pretentii la un loc de titular intr-o echipa de top, care implicit ar putea plati acea suma pentru Valentin. Are tot timpul sa creasca, si imprumuturile sunt oportune pentru el.

Dani200515.06.2007 15:49

Dar Litu mai apartine Stelei sau a fost cedat definitiv la Jiul?

Danny15.06.2007 17:39

E tot al Stelei, dar l-am dat la imprumut la Gloria Buzau, ca sa adune experienta in meciuri, si pe urma daca evolueaza... cine stie, s-ar putea sa fie viitorul Dica! :D

MadFroG15.06.2007 20:42
O echipa gen Gloria Buzau nu isi permite sa ofere 2-300.000 euro pentru un jucator. Deocamdata Simion nu poate emite pretentii la un loc de titular intr-o echipa de top, care implicit ar putea plati acea suma pentru Valentin. Are tot timpul sa creasca, si imprumuturile sunt oportune pentru el.

 

 

Atunci sa-l dea gratis. Eu zic sa-l imprumutam pe Simion pana pe la 26 de ani si pe urma sa-l readucem la echipa. Va intra titular si va deveni golgheter! fular-campionii

Raul198815.09.2007 14:08

A facut un meci bun cu Urziceni!

A avut cateva suturi bune cu capul si cu piciorul, si a driblat de doua sau trei ori mai multi adversari!

Tot asa mai departe! steagro

axl2315.09.2007 15:32

Ba, da' s-a plimbat Simion asta prin toata tara. O sa fie vreodata titular?

«1234»