FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Petre Marin

«123456»
axl2307.04.2007 20:24

Se apropie, cu parere de rau, cantecul de lebada.

Bogdan4Steaua07.04.2007 21:02

Are si el o varsta. Din pacate nu avem cu cine sa il inlocuim.

AGRESSIVO198+106.05.2007 12:31

Vorbiti prostii, sincer un fundas stanga mai bun ca el Romania nu are.

 

P. Marin e unul din jucatorii care greseste cel mai putin, asa ca unitiva si treceti pe topicul lui Lovin, acolo sigur aveti de criticat.

Bogdan4Steaua06.05.2007 13:33

Petre Marin are o varsta si acesta e singurul inconvenient. Nu este vorba de prestatiile lui in teren pentru ca pe mine unul ma multumesc de fiecare data, in ciuda varstei. Este vorba de faptul ca peste unul sau doi ani nu vom mai putea conta pe el pentru ca se va retrage. Pana atunci nu vad cum ar putea fi scos din echipa pentru ca joaca exemplar.

I.N.Money06.05.2007 23:42

Flancul stang al apararii nu ar trebui sa fie o problema la noi in conditiile in care staff-ul medical si-ar face treaba. Mihaita Nesu ne-a demostrat de fiecare data ca este apt sa il inlocuiasca pe Petrica, dar in acest sezon putem numara pe degetele de la cele doua maini de cate ori Petrica si Nesu au fost pregatiti sa duca un meci de la un capat la altul.

steaua-steaua-steaua02.09.2007 03:11

Care-i faza cu excluderea sa din lot?! :huh: Stiu ca are o varsta, dar nu mi se pare ca si-o arata inca pe teren.

 

Ma intreb pe cine convoaca Piturca la nationala pe post de fundas dreapta dk Petrica nu mai e titular. Contra e lovit, Ogararu nu cred ca s-a recuperat si oricum nu se convoaca, nici Badoi n-a mai fost titular de cand a venit la Steaua, Radoi e si el lovit, ca tot il considera Piti valabil si pe postul ala.... Pe cine baga in locul lui Petrica? Pe Banel?

The_Foxes02.09.2007 06:15

eu nu cred varianta cum ca ar fi exclus din lot....poate e obosit dupa meciul cu bate are totusi o varsta..DAR daca prin absurd este adevarat si Hagi nu-l mai vrea in echipa atunci nu mai am pic de respect pentru omul si antrenorul Hagi.. Petrica e cel mai bun fundas lateral al nostru dupa golansky...asta e clar

alpopa02.09.2007 10:07

Sa fim seriosi... acum avem 4 fundasi laterali in lot, jucam din 3 in 3 zile....nu te poti prezenta la un meci de Liga 1 avandu-i pe toti in lot ! Putea fi Marin, putea fi Nesu, putea fi oricare altul. Mai mult, Marin are 34 de ani, poate ca Hagi incearca sa ofere sanse si celor mai tineri. Desi dupa mine unul, Nesu nu are creier suficient pentru a fi o solutie viabila pe flancul apararii.....intra decisiv aiurea si ia galbene tot aiurea.

steaua-steaua-steaua02.09.2007 12:18

Nu cred in niciun caz ca nu mai are nevoie de el. Cred ca pur si simplu il odihneste.

A jucat mult in ultima vreme si precis va juca si 2 meciuri la nationala saptamana viitoare.

Wally02.09.2007 12:45

Nu cred ca se poate pune problema sa fie exclus din lot. Gica il odihneste pe Petrica pentru ca a jucat pana acum in toate meciurile(plus 1 meci la nationala), din 3 in 3 zile, si la 34 de ani e destul de greu.

cristian01407.09.2007 23:15

La multi ani, Petrica! Si sa te tina picioarele in continuare! :tongue:

ultras steaua08.09.2007 06:56

fularsteau2 LA MULTI ANI, Petrica! :biggrin:

Je stelist2308.09.2007 10:21
30921.jpg

Data nasterii : 08.09.1973

Locul nasterii : Bucuresti

Post : fundas

Nr tricou : 18

Email : P***@***

Debut in divizia A : 24 oct 1993 Sportul Stud - FC Inter Sibiu 1-0

 

LA MULTI ANI pentru unul din cei mai adevarati jucatori ai momentului la Steaua, care astazi implineste 34 de ani! Sa te ajute Dumnezeu in toata viata ta, mai ales cea ros-albastra.

 

Inca o data, LA MULTI ANI Petre Marin!

Bebe4ever08.09.2007 10:43
La multi ani!
steaua-steaua-steaua08.09.2007 14:37

La multi ani, Petrica! Sa ramai la fel de tanar mereu!

Omul munceste de ziua lui!

Sandone08.09.2007 15:02

La multi ani!

AKM-4708.09.2007 18:24

La multi ani!

mountytoma27.10.2007 17:42

Altadata unul din jucatorii mei preferati, de la o vreme Petre Marin joaca de parca vrea sa fie dat afara de la Steaua.

Nu e frumos ce face...

puyol27.10.2007 18:49

Cu parere de rau... multumim Petre Marin pentru tot, dar e momentul retragerii, se vede ca vrea, dar e clar ca anii il trag inapoi...

fibrytzo30.10.2007 13:17

Petre e un jucator care a facut multe pentru Steaua, dar nimeni nu il observa din pacate!

AlinforSteaua16.11.2007 14:38

Petre Marin, un jucator bun care joaca nu numai cu picioarele ci si cu sufletul , fara el Steaua ar fi luat multe goluri, pacat ca il dezavantajeaza varsta

ro_steaua16.11.2007 22:46

[...]

weeezer20.11.2007 21:34

Astia de la cancan sunt in stare sa distruga familii daca asta le aduce un exemplar in plus vandut..

**alex**30.11.2007 20:07

Imi pare rau sa o zic dar sezonul asta i-a scazut turatia la jumatate. Daca si cei de la Buzau il depaseau..

Dani200503.12.2007 08:11

Cred ca nu mai poate... asta e, nu poti sa ramai vesnic tanar.

 

Pana la urma tot trebuie sa se retraga...

«123456»