FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Petre Marin

«12346»
Dan_Original_TB9624.04.2006 05:14

un jucator excelent, f util. vad ca in pofida unor jocuri excelente facute in ultima vreme, l-ati cam uitat :) "brazilianul" nostru merita toate laudele pt o revenire in forta.Oli merita si el laude pt ca l-a reactivat pe Petre Marin, in care multi il vedeau terminat. De fapt Oli a dat incredere si i-a adus la un nivel f bun pe mai multi fotbalisti din lot care isi cam pierdusera speranta: P Marin, Balan, Lovin, Baciu

Dj28.04.2006 22:07

dupa parerea mea ..cel mai bun jucator stelist al meciului boro-Steaua

singurul care a incercat sa iasa cu mingea la picior fara sa o bubuie in fata...din pacate a fost cam singurul

gbucur2229.04.2006 08:21

Da... Petre Marin a jucat bine ofensiv cu Boro... problema e ca a cam uitat defensiva... si de pe partea lui au venit actiunile mai periculoase (vezi Maccarone). In rest, ma bucur ca a avut spirit...

poposteaua02.05.2006 17:14

lasa`te Petrica

DTP-Ludacris02.05.2006 17:29

De la "Petrica" a plecat golul 1 ....

 

Nici nu vreau sami imaginez scorul dak juca Nesu de la inceput,sau ce facea Nesu cu Juaquin la Betis acasa...unde Pentre Marin la deposedat de cateva ori si ...nu la lasat pe Juaquin sasi faca jocul.

 

PS: la Boro au gresit toti , nu numai Petre !

fatacucola04.05.2006 13:46

e mic da ce mult face :D....la meciul cu rapid a respins si el o minge care se indrepta spre poarta lui Carlos.....mie imi place cum joaca ...pt mine e pe locul 3...Forza Steaua

alex4steaua09.08.2006 22:36

A jucat bine in atac Petre Marin cu standard dand un gol insa in aparare nu a prea avut interventii ...

I.N.Money09.08.2006 22:50

Primul gol al lui Petrica in tricoul Stelei si ce gol,poate golul calificarii...

***alex***10.08.2006 07:07

El si cu Belleti! :D

AndrutZ_ElvenpatH10.08.2006 07:22

Eu il admir pe Petre Marin pentru golul extraordinar din meciul ku FC.Standard Liege din 9 aug 2006. Inainte ma cam calca pe nervi, dar acum si-a cashtigat un loc printre jcatorii iubitzi de mine

mihaisupersteaua15.08.2006 15:37

Imi place R.Carlosu' Stelei .Chiar daca e mic se tine bine pe picioare.

Bafta in continuare :P spre cl

stelista_pe_viata08.09.2006 08:35

LA MULTZI ANI...si cat mai multe meciuri jucate in tricoul ros-albastru,(si sa tzi se implineasca dorintza de a da un gol Realului:))) :!: :!: :D:D

Phire08.09.2006 09:06

La multi ani, Petrica, sa ai parte de multa sanatate si de cat mai multe bucurii cu Steaua! :D

se7en08.09.2006 09:11

La multi ani Petre!

Sper sa ajungi antrenor de fundasi la Steaua dupa ce te retragi. 8)

ktalyn08.09.2006 10:39

La multi ani P.Marin! si sper ca Pitzi o sa'i acorde sansa de a evolua titular in meciu' cu Belarus!

Sper sa evolueze la fel de bine si'n Champions League! :wink:

Bogdan4Steaua08.09.2006 12:08

La multi ani, Petre Marin! Sper sa ai parte de impliniri pe toate planurile!

alex_Ra208.09.2006 12:53

La multi ani Petre Marin! Multa santate si evolutii cat mai bune la Steaua si la Nationala.

Virgil30.03.2007 08:32

Cosmin Olaroiu vrea sa-l foloseasca pe Petre Marin pe postul de fundas dreapta, acolo unde va actiona Ianis Zicu. Zicu este unul dintre cei mai in forma rapidisti ai momentului, el fiind titular in meciul nationalei cu Luxemburg unde, a reusit un meci foarte bun. Daca va evolua in Giulesti, "Jair" (Petre Marin) va fi la primul sau meci in Liga I in acest retur.

 

Sursa : spt.ro

c.ronaldo1730.03.2007 11:17
Zicu este unul dintre cei mai in forma rapidisti ai momentului, el fiind titular in meciul nationalei cu Luxemburg unde, a reusit un meci foarte bun.

 

Daca ratezi cu poarta goala e meci bun? :wink:

strezahuzum30.03.2007 12:04

Bine ca s-a intors Petrica .... nu cred ca misca marele Zicu in fata lui. Toata lumea ne bate la cap sa nu ne laudam cu Elton, ca a jucat doar un meci, iar marele Zicu, autorul a exact 2 pase de gol cu mega-vedetele din Luxemburg a ajuns peste noapte un fel de Maradona de sub pod.

 

Hai Petre !

c.ronaldo1730.03.2007 14:15

Oricum daca zicu trece de Marin si il dribleaza si pe Andrey nu imi fac griji. Va rata iar! :lol:

Wally02.04.2007 12:58

Petrica a jucat fara greseala pot sa zic...sper s-o tina tot asa...ce pacat de varsta lui...daca ar fi avut si el 20 si ceva de ani...daca vom mai aduce fundasi laterali...as vrea sa fie ca el...muncitori si cu spirit de invingator. Bv, Petrica!

c.ronaldo1702.04.2007 14:48

Un meci fara greseala a lui Roberto Carlos. :D

bodanelu02.04.2007 16:24

Jucator ce trebuie neaparat CLONAT :D

c.ronaldo1707.04.2007 20:07

Constant, dar nemultumitor. A scapat foarte mult din marcaj asta-seara. Pacat, varsta incepe sa-si spuna cuvantul.

«12346»