un jucator excelent, f util. vad ca in pofida unor jocuri excelente facute in ultima vreme, l-ati cam uitat
"brazilianul" nostru merita toate laudele pt o revenire in forta.Oli merita si el laude pt ca l-a reactivat pe Petre Marin, in care multi il vedeau terminat. De fapt Oli a dat incredere si i-a adus la un nivel f bun pe mai multi fotbalisti din lot care isi cam pierdusera speranta: P Marin, Balan, Lovin, Baciu
