Incep sa cred ca Baciu e inca un jucator atacat aiurea de JJ. Cand jucatori care "merg ceas" ne ingroapa meci de meci si jucatori cum sunt Rada sau Baciu joaca cat pot ei, aducand o siguranta apararii(evident nu cum reusesc Goe sau Sorin) sunt blamati de acest personaj mioritic.
L-am vazut pe Baciu avand o evolutie buna in aparare la Arad, tinand cont ca a fost primul sau meci impreuna cu Rada, dar cu siguranta in opinia unora a jucat sub Ovidiu! ![]()
