FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Eugen Baciu

«1345»
Kellerman18.07.2012 18:58

Eugen asta mai traieste ? parca murise.

danimarcu18.07.2012 19:12
Eugen asta mai traieste ? parca murise.

 

Nu murise ,ci muise!

Pe suporterii care l-au huiduit la un meci... :)

Kellerman18.07.2012 19:59

Da da stiu, atunci mi s-a confirmat ce caracter are. Cu Ceahlaul parca cand le dadeau astia bulgari in cap.

«1345»