12.07.2009 18:02
![]()
Nu stiu de ce a mai venit.
![]()
Nu stiu de ce a mai venit.
S-a antrenat din greu sa isi revina si ................Surpriza ........il trimite la alta echipa...va dati seama cum s-a simtit ?!
cine mai e si asta?
??? ![]()
daca esti stelist din 7 august 2009 normal ca nu il sti
cine mai e si asta????
E Dan Balan, ala care canta melodia aia "Chica Bomb"
ON : Mai cauta si o sa aflii cine este