FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Daniel Balan - Imprumutat La Aris Limassol

«1234»
Maye12.07.2009 18:02

:))

Nu stiu de ce a mai venit.

gby1020.07.2009 15:45

S-a antrenat din greu sa isi revina si ................Surpriza ........il trimite la alta echipa...va dati seama cum s-a simtit ?!

alexstelistu9707.08.2009 17:52

cine mai e si asta?

??? :no:

ultra_ss23.09.2009 14:17

daca esti stelist din 7 august 2009 normal ca nu il sti

iNsTiGaToR05.12.2009 13:49
cine mai e si asta?

??? :no:

E Dan Balan, ala care canta melodia aia "Chica Bomb"

 

ON : Mai cauta si o sa aflii cine este

«1234»