FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Daniel Balan - Imprumutat La Aris Limassol

«1234»
ADRIAN PACURAR03.10.2005 15:26

56260.jpg

 

Data nasterii : 18.09.1979

Locul nasterii: Suceava

Post : mijlocas central/lateral

Nr. tricou : 5

Inaltime: 1.75 m

Greutate: 69 kg

Club anterior: Foresta Suceava

A mai evoluat la: FC Bucovina Suceava, Foresta II Fãlticeni, FC Vaslui

Meciuri/Goluri in Liga 1: 62/1

Debut in Liga 1: 26.09.1998(Foresta Suceava-U. Craiova)

ADRIAN PACURAR03.10.2005 16:06

Pornit promitator , accidentare care l-a scos din circuit o perioada lunga.Mi-a placut in unele momente ale meciului de cupa.

UltraSS03.10.2005 19:00

TERMINAT!

Bodanel04.10.2005 06:47

Dar ii trebuie meciuri in picioare ca a lipsit mult. Nu uitati ca atunci cand a venit la Steaua era cel mai dorit din Romania si nu degeaba. Pacat ca a fost accidentat.

ulivius04.10.2005 06:51

Si mie mi-a placut in cupa. Are ambitie, forta. Trebuie sa nu-si piarda speranta, sa fie langa echipa si cand prinde ocazia sa-si dea viata pe teren. Din pacate nu cred ca are viitor la Steaua.

FanSteaua4Life05.10.2005 19:38

Ar trebui imprumutat la alta echipa pentru a reintra in forma...

zarboss20.11.2005 17:01

daca a-ti uitat ca baiatul asta mai e la noi .. uite ca joaca :evil:

I.N.Money20.11.2005 18:04
daca a-ti uitat ca baiatul asta mai e la noi .. uite ca joaca  :evil:

Si joaca chiar bine...a cam facut legea cat a jucat acolo pe dreapta....

zarboss20.11.2005 18:16

poate isi intra in mana .. ca ambitios este a si dovedit-o.. a invins problemele medicale care le-a avut

sorin_77720.11.2005 19:20

Revenirea lui ma linisteste, Ogararu nu prea are rezerva, sau nu prea are contracandidat...

 

Balan a facut un joc bun... Avem nevoie ca si rezervele sa joace...Sezonul competitional este lung...

Bogdan4Steaua20.11.2005 22:44

Si mie mi-a placut cum a jucat. Deocamdata nu se pune problema sa il scoata pe George din schema, insa in contextul unui sezon aglomerat este nevoie de un jucator ca el.

ulivius21.11.2005 12:37

Alt nebun. Avem doi fundasi laterali nebuni. Nesu si D.Balan. Ceea ce-i extraordinar.

zarboss21.11.2005 15:53

:?: :?: :?: :?: :!: :!: :!:

Bogdan4Steaua21.11.2005 21:52
:?:  :?:  :?:  :?:  :!:  :!:  :!:

 

Probabil nebuni in sensul bun al cuvantului. :)

zarboss22.11.2005 08:32

ahaaaaa :wink:

raducelbun10.01.2006 10:48

Nu a fost niciodata o solutie pentru Steaua. un jucator care alearga si nimic mai mult. Poate la atletism.

dbd10.01.2006 12:50

de ce nu ii da la schimb sau de vanzare pe astia ca Balan ???

i.h.u.g.10.01.2006 15:04

pentru ca inca mai spera ca o sa revina?! cine stie? asta e jucator de Steaua?

I.N.Money11.01.2006 01:36

Si daca Doamne Fereste se accidenteaza Ogararu ce facem??poate devine Radoi fundas dreapta :wink:

raducelbun11.01.2006 09:46
de ce nu ii da la schimb sau de vanzare pe astia ca Balan ???

Pai cine crezi ca il ia la schimb? Este greu sa-l dai la schimb dupa aproape 2 ani de stat pe margine. poate doar imprumutat. Ma gandesc ca se spera intr-un miracol, adica sa revina la forma pe care nu a avut-o niciodata.

raducelbun11.01.2006 09:53
Si daca Doamne Fereste se accidenteaza Ogararu ce facem??poate devine Radoi fundas dreapta  :wink:

Facem ce faceam si pana acum, adica ne carpim cu Radoi sau cu Petre Marin.

I.N.Money11.01.2006 09:59

Balan e un jucator bun,pacat de accidentari,in sezonul 2001-2002 era titular la noi,pe vremea aia Ogararu era la Galati,iar Balan se descurca destul de bine.

sorin_77711.01.2006 10:10

Cand a venit Goian la noi nimeni nu ii dadea nici o sansa... Asa si cu Balan, care totusi a jucat titular o vreme la Steaua. Eu cred ca va avea o revenire fantastica in retur... Am o presimtire...

raducelbun11.01.2006 10:10
Balan e un jucator bun,pacat de accidentari,in sezonul 2001-2002 era titular la noi,pe vremea aia Ogararu era la Galati,iar Balan se descurca destul de bine.

Eu de vremea aia vorbeam. Tin minte ca facea binisor faza de aparare, alerga f. bine pana in zona careului de 16 m advers si apoi tragea cate o centrare de te luai cu mainile de cap. Si asta de zeci de ori pe meci. Nu-mi aduc aminte sa fi centrat si el odata bine.

Eu asa mi-l amintesc. Daca cineva a vazut altceva la acest jucator sa-mi spuna si mie ce.

ulivius19.01.2006 10:19

Stiti cine a iesit pe primul loc la testele fizice?

Banel evident.

 

Stiti cine a iesit pe locul doi?

... Daniel Balan

«1234»