Balan a profitat, daca se poate asa ceva, de lunga perioada de inactivitate si a plusat foarte mult la capitolul fizic. La prima vedere pare ca si-a dublat masa musculara in acest timp. Este evident ca din moment ce nu s-a putu antrena normal a petrecut foarte mult timp la sala de forta. Acest baiat merita toata admiratia suporterilor si mai ales sprijinul acestora. Cred ca merita sa avem rabdare cu el, chiar daca in primele meciuri o sa se vada fara indoiala perioada idelungata de pauza, trebuie sa-l incurajam fara nici o ezitare..
