Te referi cã, dupã gramaticã nouã, se scrie "siteul" (cee ce mi se pare aiurea, o bucatã din cuvânt sã-l citești în englezã, altã bucatã în românește) sau cã ar trebui ca acest cuvânt sã fie adaptat pânã la capãt la limba românã și sã se scrie "saitul"?
Portalul Suporterilor, Situl Suporterilor, la urma urmei merge și "Saitul suporterilor". Orice în afara acestui cuvânt hibrid, struțo - cãmilã, "site-ul".
Dacã susții de prima variantã, eu spun cã mai bine rãmâne scris așa cum e, chiar dacã sunt încãlcate noile reguli.
Ai stofã de politician. 
PS: Virgulã se pune și înainte de "Ioane".
Acuma ai fi și tu vreun rege, vreo maiestate, vreo prea-înaltã fațã. Poftim, ca sã-ți fac plãcerea: ,Prea - Luminate Ioane, Ioan D'Arc, Ioan Botezãtorul, Ioane Gurã de Aur ! Ești mulțumit ? Sunt un nemernic, mi-a scãpat și mie o virgulã... 