FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vasili Khamutovski

«1234»
ADRIAN PACURAR03.10.2005 15:22

Data nasterii : 31.08.1978

Locul nasterii : Minsk

Post : portar

Nr tricou : 33

Email : V***@***

 

Dupa ce am vazut ca pe unele forumuri merge ideea asta m-am gandit sa vorbim despre evolutiile jucatorilor echipei campioane.

I.N.Money03.10.2005 15:32

imi Placea Foarte mult...dar de cand s-a lovit la cap nu stiu..nu mai apara

IL_Diablo03.10.2005 15:44

La subiectul Hamu a o singura intrebare. Unde e Martin Tudor?

ADRIAN PACURAR03.10.2005 16:14

Un portar fricos , de multe ori a ezitat sa iasa la minge dupa ce a avut acel accident nefericit.Priza slaba.Azi ne-a salvat de un egal rusinos.Bravo.

UltraSS03.10.2005 18:55

Parca nu mai e Hamutovski am emotii mari cand mingia se afla la el un + azi pt el

Virgil04.10.2005 02:34

Vasea e un portar de valoare.A fost formidabil in primul lui an la Steaua.Inca e bun si merita sa apere poarta Stelei.Poate ca incet-incet,va reveni la forma care l-a consacrat la noi.

Nu pot sa nu mentionez ca victoria de ieri in fata Bacaului,i se datoreaza in mare parte lui.

Aparand acel penalty,a aparat victoria Stelei.

sorin_77704.10.2005 03:18

Lui Hamu ii trebui un contracandidat pe post mult mai bataios ca sa poata tine stacheta sus... Alfel este foarte oscilant...

misha04.10.2005 03:23

de cand a plecat Martin Tudor, Khamutouski prinde mingea din "2 timpi si 3 miscari" :cry:

Virgil04.10.2005 03:24

Ai perfecta dreptate.Cand nu ai concurenta te cam lasi pe tanjeala.Concurenta duce la progres.

ulivius04.10.2005 04:39

De ce a plecat Martin Tudor? Hamu are valoare dar mai trebuie lucrat la psihic.

zarboss04.10.2005 05:10
La subiectul Hamu a o singura intrebare. Unde e Martin Tudor?

buna intrebarea

Bodanel04.10.2005 06:46

Cand are concurenta e bun cand nu ne da emotii mari. Sa speram ca va reveni la forma cea mai buna.

I.N.Money04.10.2005 06:47
De ce a plecat Martin Tudor? Hamu are valoare dar mai trebuie lucrat la psihic.

ca era omul lu Piti.

Grinch04.10.2005 10:57

Tot respectul pentru Martin . Hamu mai are de lucrat .

Virgil05.10.2005 15:37

Omul in negru.

FanSteaua4Life05.10.2005 20:16
Lui Hamu ii trebui un contracandidat pe post mult mai bataios ca sa poata tine stacheta sus... Alfel este foarte oscilant...

Intotdeauna scurt si la subiect...bravo...

Virgil10.10.2005 06:50

"Vasili Hamutovski a bifat toate minutele in partida Scotia - Belarus. Dupa cinci meciuri in care portarul Stelei, Vasili Hamutovski, nu a mai prins postul de titular al nationalei Belarusului, goalkeeper-ul a aparat sambata seara impotriva Scotiei, iar echipa sa a catigat in deplasare cu 1-0. Pe 13 octombrie 2004, impotriva Italiei (3-4 pe "Ennio Tardini" a fost ultima aparitie in tricoul Belarusului pentru Hamutovski, el pierzand locul in primul "11", o data cu "exilarea" de la Steaua dictata de Zenga. Prestatiile bune ale goalkeeper-ului stelist, coroborate cu rezultatele campioanei Romaniei, care ocupa primul loc in campionat si este calificata in grupele Cupei UEFA, l-au propulsat din nou pe Vasili ca titular in nationala tarii sale. Portarul ros-albastru are mai multe motive de sarbatorit: victoria si recastigarea postului de titular, plus faptul ca fiica lui, Anna, implineste pe 11 octombrie un an. Miercuri seara Belarusul va intalni Norvegia la Minsk, dar meciul va fi fara miza pentru Hamu & Co, nordicii nemaiavand sanse de calificare. Aparatorul buturilor steliste va reveni joi in Romania, pentru Steaua,urmand o perioada extrem de incarcata, cu meciuri in campionat si Cupa UEFA."

e***@***

127040218e1024a0126d8_200_200_.jpg

Ultras_Fever10.10.2005 07:34
Tot respectul pentru Martin . Hamu mai are de lucrat .

 

Hamu e bun, la fel de bun ca Martin, dar neavand un concuresnt pe post nu mai e acelasi Hamu!!

I.N.Money10.10.2005 08:17

In iarna cu siguranta o sa vina un portar de valoarea lui si mai tanar....poate portarul nationalei de tineret..Hutan...

redandblue09.11.2005 17:45
In iarna cu siguranta o sa vina un portar de valoarea lui si mai tanar....poate portarul nationalei de tineret..Hutan...

sau poate se intoarce Tudor dat afara de Muresan...

ibadarau15.11.2005 05:02

Chiar daca a avut o perioada cu anumite ezitari, in ultimele meciuri a adus siguranta; cel putin in meciurile internationale. cred ca la ora actuala poate fi considerat cel mai bun portar din divizia a.

Ayrton15.11.2005 14:53
Chiar daca a avut o perioada cu anumite ezitari, in ultimele meciuri a adus siguranta; cel putin in meciurile internationale. cred ca la ora actuala poate fi considerat cel mai bun portar din divizia a.

 

In meciul cu Sampdoria a avut doar acea interventie (e drept, excelenta), in rest a aratat destul de multa nesiguranta. Iar cu Lens nu prea a avut ce sa apere... E departe de forma care la consacrat.

zarboss16.11.2005 15:20

asa e.. a avut o cadere .. si acum el tot incearca sa revina la forma buna.. din sezonul trecut.. dar se pare ca se zbate mult si nu prea reuseste...nu mai e inspirat

sorin_77716.11.2005 15:48

si atunci de ce a luat cele mai putine goluri in campionat pana acum...???

I.N.Money16.11.2005 16:33
si atunci de ce a luat cele mai putine goluri in campionat pana acum...???

Sa le multumim lui Radoi,Ghionea si Goian pentru asta 8)

«1234»