reddog, iar te bagi ca sa faci posturi ?... 
Hagi a debutat la Farul, a venit la Luceafarul, s-a intors la Farul, a plecat la Sportul, de acolo la Steaua si mai departe Real Madrid, Brescia, Barcelona, Galtasaray. Case closed !
Nu cred ca cineva poate spune ca Hagi nu e stelist adevarat ! Parerea mea este insa ca Hagi nu are bani suficienti pentru ce vrem noi pentru Steaua. De bine de rau, ciobanul (care trebuie sa plece, indiscutabil!) a bagat peste 10 milioane de dolari in ultimii ani (dupa unii, peste 15) in Steaua ! Hagi stiu eu ca are vreo 30 de milioane toate ! Si oricum nu cred ca si-ar baga toti banii in Steaua.
Cat despre Popescu, pe-asta il strica un singur lucru : e un mare anti-stelist ! :roll: (desi poate ca trebuie inteles...prietenii stiu de ce 8) )