Nu sunt de acord cu mesajul de fond al acestui comunicat. Induce ideea ca doar cei care protesteaza impotriva lui Becali sunt stelisti. NIMIC mai fals
Gresit.
Nimic mai adevarat!
Doar stelistilor adevarati le pasa de Steaua. Si daca iti pasa de Steaua, nu ai cum sa nu fii anti becalii.
Acum, sa nu imi spui tu mie ca sunt suporteri adevarati acei suporteri care sunt interesati doar de rezultate si pe care ii doare in cot ca becalii murdareste Steaua in fiecare zi. Se pare ca tu confunzi suporterul de rezultat cu suporterul adevarat.
De ce va este atat de greu sa fiti alaturi de echipa, alaturi de jucatori, de Lacatus ?
Pentru ca echipa, jucatorii si Lacatus sunt alaturi de becalii. Pe ei nu ii intereseaza fotbalul sau suporterii. Ii intereseaza doar sa "Free Gigi".
Ne-au cerut-o in nenumarate randuri in ultima vreme...
De ce au nevoie de noi?
Pai, e la mintea cocosului. La cat de slab joaca echipa, e normal ca Lacatus sa vrea ca publicul sa puna presiune pe adversar sau arbitri. La mica ciupeala, ca doar atata stie. Ce conteaza ca echipa nu merge, ca joaca slab, ca e pe 8.
"Hai sa joace fanii pentru noi!" "Cu ei alaturi nu pierdem." ETC.
Adica eu sa bag bani in buzunar unor jeguri pentru care Steaua e doar o vaca de muls?
Nu multumesc!