Ba' da' ne lasi?
Deja esti incredibil de enervant. Nu vezi ce penibil esti? Esti singurul care vine sa faca gat aici.
Pe langa asta vad ca mai esti si certat cu limba Romana: "membrii fondatori"? Scuteste-ne tata.
Du-te si posteaza pe stelistipunctro, siteul suporterilor gesepisti.
Sunt sigur ca nu o sa mai dai pe aici pana la urmatorul comunicat. De obicei astia ca tine asa fac. Vin doar cand e nevoie. Cand nu e nevoie nu au ce cauta pe aici.
Vrei sa tragi un semnal de alarma?
Trage-ti mai bine doua palme.
Postezi aici tot felul de rahaturi fara sens.
Da' ma, Lacatus e vinovat. Si, ca om, e o mare nulitate.
Asta nu inseamna ca din cauza lui Steaua e unde e. Ca nu el s-a pus antrenor la echipa.
becalii a distrus Steaua. Esti cu el, inseamna ca esti anti Steaua.
Ce nu ti-e clar?
Ai tricou cu "Free Gigi"? Esti anti Steaua.
Ai huiduit peluzele cand il injurau? Esti anti Steaua.
L-ai sustinut pe Gigel? Esti anti Steaua.
Ai facut poza cu maibacu? Esti anti Steaua.
Pricepi?
