FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pandurii - Steaua 2 - 0 (1 - 0)

«1234»
steauaforever.06.04.2009 20:35

ascultati echipa perfecta pt Steaua

-------------------------Zapata--------------------

--------Ogararu----Goian-------Tudose-------Baciu

-----------Nicolita--------Toja------Semedo----

-----------Stancu------Kapetanos-----D.Moreno--

 

Scorul va fi : 3-0 pt Steaua

Marcatori : Kapetanos , Toja si Stancu

Daniel-Ionut07.04.2009 06:24
ascultati echipa perfecta pt Steaua

-------------------------Zapata--------------------

--------Ogararu----Goian-------Tudose-------Baciu

-----------Nicolita--------Toja------Semedo----

-----------Stancu------Kapetanos-----D.Moreno--

 

Slaba echipa... foarte slaba... :thumbdown:

bijoux_bz07.04.2009 07:39

cred ca va fi un 0-0 in stilul nostru caracteristic. daca o tinem asa mai facem inca vreo 5-6 de 0-0 si terminam pe 10 maxim. eu cred ca suntem in pericol daca nu face ciobanul vreo miscare la vara. macar un antrenor sa aduca .

D4v1dstelist07.04.2009 11:12

Eu zic ca daca il inchidem bine pe Piturca jr

si mai si reusim sa conbinam ceva,castigam.Dar in deplasare nu prea combinam.....

Oricum,la Steaua,dupa parerea mea cea mai mare problema sunt finalizarile.

giovani8207.04.2009 13:47

LIBERTATE pentru nea Gigi. M-_-E justitiei din Romania. :steag_cruce_invers:

 

 

mountytoma07.04.2009 13:58
LIBERTATE pentru nea Gigi. M-_-E justitiei din Romania. :steag_cruce_invers:

 

asa e, nea Vasile. cum Gigi e justitia intruchipata, te invit sa executi partea a doua a postului tau in direct la otv!

cristian01407.04.2009 14:48

Fiti pregatiti pentru un val de simpatie dinspre tabara gorjenilor, in marea lor majoritate niste "gentlemeni" simpatici, sustinatorii romanticei Craiova Maxima.

Ronnie07.04.2009 17:08

Zapata - Ogararu, Goian, Baciu, P.Marin - O.Petre - Nicolita, Toja, Stancu, Semedo - Kapetanos

 

Interesant este ca P.Marin este titular desi a fost anuntat ca si suspendat pentru acest meci.

Daniel-Ionut07.04.2009 17:48

Un link cu GSP-ul aveti?

Care sa mearga ca am vazut ca, Cool-TV nu merge :no:

weeezer07.04.2009 18:02

Unde vedeti meciul, cei care nu prindeti GSPTV la TV?

Virgil07.04.2009 18:09

 

 

 

Meciul poate fi urmarit aici: http://www.rai-TV.info/gspop.html

weeezer07.04.2009 18:10

Mersi frumos Virgil.

4_ever_steaua07.04.2009 18:17

mie imi da eroare site`ul ala...alte variante mai sunt?

weeezer07.04.2009 18:23

mi-a picat si mie de vreo 5 minute :|

radusteaua2307.04.2009 18:26

unde vad meciul pe net :beer2: ??

john_8607.04.2009 18:26
unde vad meciul pe net :beer2: ??

 

http://radiotvonline.net/TV-ONLINE/GSP-TV.html

 

radusteaua2307.04.2009 18:40

se vede mai bine pe http://www.rai-TV.info/gspop.html

 

suntem praf meci de x :D

Maqulyn07.04.2009 18:53

Bai da prost este Nicolita asta la centrari.Cine naiba il pune pe asta sa bata loviturile ?

radusteaua2307.04.2009 18:59

gooool panduriii sa terminat cu noi

weeezer07.04.2009 19:03

Eu n-am inteles nimic din repriza asta, mie mi se intrerupea la fiecare 3 secunde. :|

strezahuzum07.04.2009 19:05

Incearca aici : http://www.web4tv.org/gsp%20tv.htm

 

Mie imi merge bine. AM vazut si eu doar vreo 15 min, dar toate tampeniile obisnuite sunt tot acolo : Banelinho e tot pe teren, Szekely pe banca, iar Semedo pe stanga.

Robinson Rufay Zapata07.04.2009 19:09
Daniel-Ionut07.04.2009 19:46

Asta nu e Steaua noastra... este doar o gluma proasta :cursing:

Portocalu`07.04.2009 20:08

Nu inteleg cum Dumnezeu poate galeria sa sustina un astfel de rebut in ale antrenoratului. Legenda sau nu, Lacatus merita cu prisosinta sa fie trimis in origini de un intreg stadion , de o intreaga galerie. Nu mai conteaza cine a fost ca jucator . Conteaza ca e un antrenor de 2 bani s cel mai mult conteaza ca e un om lipsit de demnitate . Un antrenor prost , un pupincurist si un las . Lacatus , du`te naibii !

kalibraman07.04.2009 20:09
:cursing: :cursing: : :cursing:cursing :
«1234»