Asta reuseste un nenorocit cu 4 clase. Prin actiunile sale ilogice si fara bun simt,dezbina sute de mii de stelisti, ii face sa se certe intre ei, ii face sa se bata intre ei!
Cine mai are o farama de stelism in el realizeaza ce dezastru s-a abatut asupra Stelei de cand e boier cacareaza patron.
Ne-am pierdut credibilitatea peste tot!(valize,mituiri,arbitrii)
Ne-am pierdut aproape de tot istoria(glorii umilite, jignite, calcate in picioare)
Ne-am pierdut identitatea.
Am devenit mediocrii fiind subiect de glume in tara si strainatate.
Toate beneficiile aduse Stelei de acest ipocrit au fost anulate de catre actiunile ciobanului.
Numai un inconstient isi anuleaza ISTORIA! Fara ea nu existi!