unii nu inteleg nimic din ceea ce scriu eu pe forum dar ma ataca ceea ce inseamna ca tot e bine,pe cei cere sunt impotriva oierului ii anunt ca sunt o minoritate pt ca marea masa este becalista....luptele astea cu ei nu ne fac bine pt ca mintea prostilor e odihnita tot timpul....eu refuz sa ma mai cert cu ei,acum vad ca Peluza Sud e vinovata pt toate relele de la Steaua si sunt acuzati ca nu incurajeaza echipa,as spune eu:care echipa,asta care nu joaca nimic?.......p.s.:individul care i injura pe cei de la sud a iesit la sfarsitul meciului cu oamenii lui zmarandescu asta ca sa intelegi......

