M-a sunat un amic prezent pe stadion si mi-a zis ca au venit grupuri de cate 20 sau 30 de oameni cu mesaje pro Becali care s-au bagat peste tot sa afiseze mesajele si sa fie siguri ca nu se ia nimeni de ei. S-ar putea sa fie oameni platiti trimisi de unul din membrii familiei Becali.
O mare parte din cei care au fost in acea noapte sa strige pentru Becali se afla pe stadion.
ciudata atmosfera pe stadion,imi spune un prieten ca la inceputul meciului a vazut tot felul de indivizii organizati care imparteau tricouri cu Gigi,,,am inteles ca s au dat bilete gratis si au fost adusi oameni de la tara sa l sustina pe Gigi
Deci se pare ca prietenul meu a vazut bine... probabil au atras si alte persoane cu ei, cu tricouri, bilete si SEMINTE, ca e mare foamea
