prea mult timp liber, prea multa atentie acordata presei, prea multa rautate...
politia a facut si asupra noastra nenumarate abuzuri, dar noi eram derbedei drogati si probabil o meritam... in timp ce Becali si bategarzii lui, care nu sunt in nici un caz la prima abatere, nu meritau un asemenea tratament... ci 24 de pagini de polemica pe fcsteaua.
nu stiu de ce insistati in continuare in cearta asta cu sustinatorii ciobanului. ei functioneaza un pic altfel decat noi, si chiar daca n-ar avea nici un interes in toata treaba asta, suntem pur si simplu prea diferiti pentru a ajunge la un punct de vedere comun. ei au alte valori in viata si sunt si mandri de chestia asta.
putina puscarie pune presiune suplimentara pe cioban si sa speram ca asistam la inceputul sfarsitului, dar sa nu ne bazam ca o sa scapam de cioban chiar asa usor. trebuie sa continuam protestele cel putin la fel de vehement, sa se sature odata de noi, cum ne-am saturat si noi de el.
