FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Austria - România

«1234»
cred in steaua mea01.04.2009 20:17

Pictor Vitzurca si Lacatus ar trebui sa se ia de manutza si sa se duca undeva departe de fotbal, sau Liga a4a. La fel si jucatorii :yes:

zloty01.04.2009 20:28

Nicule sincer dute si nu te mai intoarce in tara asta niciodata ,e mai bine pentru tine

 

Ce bataie de joooc ,acuma il bagi Pitzi? cand numai are ce sa faca?

Alexandru H.01.04.2009 20:30

Banel e genial! Sunt pe jos de ras...

iNsTiGaToR01.04.2009 20:32

ESTE ESTE YES YES YES..Forza AUSTRIA,Forza SERBIA,BAFTA LITUANIA,HAIDE FRANTA,FEROE PESTE NOI...asa va vreau baieti..perfect joc :thumbup: steagro :yes:

 

Sunt roman...dar..io zic ca...mai bn ne ducem d****u altundeva...un joc putin mai bun ca la sarbi(sau nu)..acum au dat un singur gol (HUUUUUUU :thumbdown: )..dar austriecii au dat 2 (YESSSS :thumbup: )...ce pot sa zic..au jucat ca niste(scuzati expresia) ca niste cacati..parca era un joc dala din curtea scolii..sa continue sa joace asa..bravo baieti....jucatori din strainatate...italia...spania...acolo dati totul si aicea dati o laba(scuzati si expresia asta)

 

Piturca la Dumnezeu :

 

-Doamne,cat o sa mai stau la nationala?

~Mult Pitzi mult,conducerea te iubeste.

-Doamne,o sa-mi mai dea astia o marire de salariu?

~Desigur Pitzi,desigur,esti cel mai bun selectioner.

-Doamne,o sa joace Romania vreodata bine?

[Dupa intrebarea asta Dumnezeu incepe sa planga]

-De ce plangi,Doamne?

~Pentru ca nici eu nu o sa apuc ziua asta :(( .

Khalid01.04.2009 20:32

Rusinos.

Dragoshel01.04.2009 20:39

nesimtire curata

 

Piturca... vai de tine..

 

echipa de ***

antrenor de ***

cred in steaua mea01.04.2009 20:40
Nicule sincer dute si nu te mai intoarce in tara asta niciodata ,e mai bine pentru tine

 

Ce bataie de joooc ,acuma il bagi Pitzi? cand numai are ce sa faca?

 

Ii bagam pe toti n-ai treaba, si-asa si ei isi baga.... in suporteri.

1on01.04.2009 20:41

Piți, te iubim cã ca tine nu gãsim!!!

Catalyn0701.04.2009 20:42

Un antrenor de tot ***. Un **** ordinar, jegos si incult

iNsTiGaToR01.04.2009 20:43
Piți, te iubim cã ca tine nu gãsim!!!

 

nu nu nu..nui asa ... e asa :

"Pitzi , te iubim

Noi ca tine vrem sa fim

MORTZII **** CA GLUMIM ! "

ady_ultras01.04.2009 20:43

sa te **** pe ea de nationala, Piturca parca s-a tampit la cap, nu mai stie sa faca selectii ??? inainte avea echipa, acuma ce lot a facut .. dorel stocia e petarda, nu are ce cauta in teren, cu tanase,max Nicu si sapunaru titulari am fi castigat meciul asta

Sunnyblack01.04.2009 20:45

rahat

piti nici macar contra echipa Austria II sunteti instarat sa jucati fotbal!!!!!!

 

"DEMISIA"

 

Daca ai onoare

"DEMISIA"

RUSINE

SCHĂMMT EUCH

ady_ultras01.04.2009 20:45
Dupa meciul asta mi-am dat seama de ce e important Mutu in echipa noastra. Cand joaca, toti stiu sa ii dea pase. Cand lipseste, nimeni nu stie cui si cine sa le primeasca.

sunt trist ca iti dau dreptate, dar asa este,Mutu si Chivu sunt indispensabili

andrey_ptm_steaua01.04.2009 20:46

cea mai buna comedie pe care am vazut-o in ultimul timp a fost acest meci...cred ca dupa acest meci ne alegem cu un singur lucru bun:Cristi Tanasa...mie personal mi-a placut enorm...pacat ca nu a avut cu cine juca...contra,cocis,Banel,bucur,Stoica,Marius niculae sper sa nu-i mai vad la nationala....satana lasa-neeeeeeeeeee

Robinson Rufay Zapata01.04.2009 20:48

Suntem niste genii

Sunnyblack01.04.2009 20:50
sunt trist ca iti dau dreptate, dar asa este,Mutu si Chivu sunt indispensabili

 

si cei daca juca Mutu si Chivu?

toata echipa sta in Mutu si Chivu???sau ce **** mea

e trist baieti ca va daci numa acuma seama, asta e strist.

pt jocult cu austria nu exista nici o scuza "ANTIFOTBAL"

 

 

DelPiero1001.04.2009 20:55

M-a pus dracu sa pun x2! :confused: Bun Cristi Tanase ala.Dar va spun:daca eu ii m'ai vad jucand fotbal pe Banel,Cocis sau Tamas,ma apuc de altceva.De cricket.Apropo,Bucur ala era cat un fir de iarba... :mellow:

Alexandru H.01.04.2009 20:55
si cei daca juca Mutu si Chivu?

toata echipa sta in Mutu si Chivu???sau ce **** mea

e trist baieti ca va daci numa acuma seama, asta e strist.

pt jocult cu austria nu exista nici o scuza "ANTIFOTBAL"

 

E clar ca in jurul lor si a unor baieti precum Tanase, Nicu, Sapunaru sau Lazar tb sa reconstruiesti nationala...

ady_ultras01.04.2009 21:01
Nicule sincer dute si nu te mai intoarce in tara asta niciodata ,e mai bine pentru tine

 

Ce bataie de joooc ,acuma il bagi Pitzi? cand numai are ce sa faca?

la bagat k sa nu il piarda ...

Catalyn0701.04.2009 21:01

Doamne ce interviu a putut sa dea jegosu la Pro TV. Il durea in 3 litere de meciu asta, abia asteapta sa fie demis ca sa-si primeasca banii.

Suntem o tara de retardati mintal ( in ceea ce priveste fotbalu )

1on01.04.2009 21:02

Piți reușește sã ridice o echipã pentru care nu se întrevede nicio speranțã și apoi s-o coboare mai jos decât atunci când a luat-o.

 

Încã o dovatã a caracterului lui infinitzecimal (ca sã înțeleagã și comentatorii prosteviști, care spuneau la începutul meciului cã ar fi pãcat sã plece, dupã ce a calificat România la douã turnee finale): "De ce sã plec? Alt antrenor sã se bucure de pe urma lui Tãnase, pe care l-am promovat eu?"

ady_ultras01.04.2009 21:03
eu cred ca batem Gloria Bistrita sambata :) !

ba, eu nu as fi sigur sa-mi bag ****, daca joaca banelninho ..pierdem

cristian8601.04.2009 21:06

La revedere , la revedere

Piti la revedere,

 

AJUNGE !

MoWeed01.04.2009 21:06

Singurul care a jucat ceva fotbal azi a fost Tanase. In rest, jocul nostru a fost tragic. Am ajuns la jumatatea campaniei de calificare si avem 4 puncte amarate. Nici nu stiu daca mai prindem locul 3 in grupa...

Sunnyblack01.04.2009 21:07
Doamne ce interviu a putut sa dea jegosu la Pro TV. Il durea in 3 litere de meciu asta, abia asteapta sa fie demis ca sa-si primeasca banii.

Suntem o tara de retardati mintal ( in ceea ce priveste fotbalu )

 

mare dreptate....

 

abia astept sa nu mai il vad pe piti

 

«1234»