FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Austria - România

«1234»
Ronnie01.04.2009 19:14

Ce parodie nationala!

Ronnie01.04.2009 19:30

Fututi **** ***** Cocis!

Sunnyblack01.04.2009 19:31

o vai o vai :((

imi lipsesc cuvintele ^^

strezahuzum01.04.2009 19:32

Nesimtitii astia trantesc meciul. Asa de rau vor sa scape de Piturca ? Pana acum Lobont, Contra, Radoi, Goian si Tamas si-au batut joc de meci.

cred in steaua mea01.04.2009 19:32

Zici ca joaca Steaua frate, niste lamai impiedicate :notangel: . Hai cu 4-1 ! :steag_sah_mic:

Alexandru H.01.04.2009 19:35

Senzational... daca la Serbia mai aveam puterea sa spun "Hai, baieti!", acum ma pufneste rasul. Comentatorii sunt iarasi la limita dementei colective: "slabi austriecii, sunt ciuca batailor in grupa, ii batem fara probleme, sunt tineri si neexperimentati" dar nici cu cei din teren nu mi-e rusine...

 

Bagati-l frate pe Maximilian Nicu, macar sa stim ca si asta e un ratat si sa putem dormi linistiti la noapte...

Adrian01.04.2009 19:37

bah!!!

 

tamasi e cel mai tare!!!

 

Va spun eu, ai nevoie de cojones mari bah ca sa tufi o tara intreaga! :D

Catalyn0701.04.2009 19:38

cine l-a sfatuit pe maimuta aia de Tamas sa se apuce de fotbal ? ... de ciumpalacu de Cocis nici nu are rost sa comentez ceva. O nationala de rahati si incompetenti

zloty01.04.2009 19:40

Tamas ,Cocis ,Banel ce cauta baieti astia la nationala???

Catalyn0701.04.2009 19:41
Tamas ,Cocis ,Banel ce cauta baieti astia la nationala???

Intreaba-l pe Giovanni

maye01.04.2009 19:41

Eu unul nu-l mai suport pe maimutoiul de tamas...

Ronnie01.04.2009 19:43

Cocis, Tamas, Nicolita, Bucur... Astia ne reprezinta tara fratilor? **** mea, ma ***pe ea tara daca jucam cu astfel de panarame.

zloty01.04.2009 19:43
Intreaba-l pe Giovanni

stai ca ii dau bip sa ma sune :))

Catalyn0701.04.2009 19:44

De ce am impresia ca o sa vedem o schimbare gen: Cocis-> Marius Niculae ?

zloty01.04.2009 19:47

Avem o aparare mai proasta ca Insulele Feroe :chair: in halu asta am ajuns

 

Da cred ca Pitzi a facut o scurta analiza tehnico tactica si a zis" hmmm de dorel e nevoie in meciu asta"

maye01.04.2009 19:50

Asta i retardat!!!Ce dracu cauta oletanu` ala pe teren?

Alexandru H.01.04.2009 19:51

Baga-l doamne pe Max Nicu!

 

Imi doresc sa faca austriecii 4-1 pana in minutul 80, sa intre Nicu si sa faca asta hattrickul pana in 90.

alexmk1701.04.2009 19:53

Ce comentatori tampiti!

 

"Banel a centrat foarte slab" cand i-a dat-o unui austriac in cap!

 

Baaaaa, comentatori fraieri, Banel a centrat bine! Cand greseste centrarea ajunge la coechipieri! :bananadance:

 

Nationala Romaniei = Fotbal Romanesc = SUB PAMANT SRL!

Alexandru H.01.04.2009 19:55

Dupa meciul asta mi-am dat seama de ce e important Mutu in echipa noastra. Cand joaca, toti stiu sa ii dea pase. Cand lipseste, nimeni nu stie cui si cine sa le primeasca.

Dragoshel01.04.2009 20:01

gata, s-au gasit si scuze: terenul greoi care ingreuneaza pasele si jocul pe jos. asta e!!

danimarcu01.04.2009 20:04

Asta e o bataie de joc la adresa suporterului roman!

Si cand ma gandesc ca unii au dat bani grei sa fie alaturi de tricolori...

 

Alexandru H.01.04.2009 20:08

Oare e gresit sa ma rog ca nea Cocis sa-si dea duhul pe teren?

zloty01.04.2009 20:11
Oare e gresit sa ma rog ca nea Cocis sa-si dea duhul pe teren?

eee ce dracu ai cu cocis?? sau cu Banel? tamas sau dorel??? e vina lor ca sunt pe teren?? au intrat cu japca cumva?? sa raspunda cine ia bagat sa joace

 

IL baga Doaaaaamneee si pa cap de guma asta :chair:

alexmk1701.04.2009 20:12

Ba ce a ratat stelistul ala de la austrieci! Ros-albastru, tare freza!

 

A ajuns Banel coordonator de joc! Esteeeeeeee!

 

Suntem buni ba! steagro :clap::worthy::nono:

 

Alexandru H.01.04.2009 20:14

Intra Marius Niculae... Max Nicu, mai asteapta, ca in ultimele 10 minute ale partidei cu Insulele Feroe intri si tu...

«1234»