FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua, centrul Universului

«12347»
SuperSteaua26.03.2009 06:40

Am © din 2007 pe "Clubul Fãrã Români"! Mulțumesc!

Îți scriu numãrul contului într-un mesaj ;)

Alex88pl26.03.2009 06:45

aici discutam despre Steaua nu despre balaci..pe care si Dica l-a intrecut la nivel de performante...chiar si Goian.poate sa-si dea cu parerea despre Craiova cat vrea el..dar daca vine vorba de Steaua noastra sa taca!ca nu are treaba!

MoWeed26.03.2009 06:57
"Eu nu sunt tolerant cu dusmanii Stelei!" ce a scris alexblaja ar trebui sa-si treaca fiecare stelist in buletin.

Cu asta sunt complet de acord; prea multi stelisti cred ca ar trebui sa fim "politicaly correct". Cand vine vorba de Steaua trebuie sa luam pozitie impotriva oricui ne insulta clubul, de la Mutu la Balaci(apropo de asta cu locul 8; parca anul trecut facea declaratii ca ar trebui luati mai multi jucatori de la Craiova. La acel moment Craiova era pe 10 parca).

La o adica are dreptate ca Banel ca nu are ce cauta la nationala Romaniei, dar putea sa motiveze asta prin faptul ca e praf ca fotbalist, nu ca vine de la echipa de pe locul 8. Plus ca, daca nu ma insel, Balaci a mai avut declaratii impotriva Stelei..

Nu stiu daca Balaci este alcoolic si nici nu l-am vazut jucand, asa ca despre aceste 2 aspecte n-o sa-mi dau cu parerea.

 

Apropo de gestul lui Lazar; chiar Lazar a declarat ca nu stie daca ar fi facut la fel la 0-0 sau 0-1. Este un gest foarte frumos, care denota faptul ca Lazar e un jucator cu caracter(unul din putinii de la sub-podari care chiar i-as vedea la Steaua), dar nu poate fi comparat cu gestul de lasitate lui Lovin datorita faptului ca situatiile erau diferite(nici Lovin nu cred ca se milogea asa daca aveam 2-0)...

SuperSteaua26.03.2009 07:02

Nicolițã nu e talentat, asta e. Dar Balaci dovedește cã e frustrat vorbind "subtil" de Steaua.

Eu nu mai urmãresc de vreo 15 luni Liga I pentru cã s-a manelizat, dar nu cred cã Lazãr de la Rapid e mai breaz cu ceva decât Lovin de la Steaua. Sunt amândoi anonimi din orice punct de vedere.

Matrixone26.03.2009 07:04
Aici e vorba de respect amice...daca stii ce e ala.Si eu nu inteleg de ce unii suporteri ai Stelei incep sa semene tot mai mult cu rapidistii.Doar aia sunt atat de carcotasi.

 

redondo, toata stima pentru fotbalistul Balaci, dar cand sustii ca jucatori ca Gargalie, Dananae etc, trebuie sa fie titulari la nationala, da-ne voie sa nu il mai "respectam" pe Oficialul Balaci!!!, legat de "caracterul" d-lui Balaci, adu-ti aminte de gheata aruncata in capul arbitrului!!

 

Andrei SAVA26.03.2009 07:18
eu unul fac ceva pe nationala ... nu am niciun interes sa sustin FRF-ul jegurilor lui Sandu ... familia mea este Steaua! ...eu nu voi fi neutru sambata! eu voi tine cu sarbii. iar apoi cu austriecii si cu toti ceilalti. pur si simplu nu doresc sa ma asociez cu cei care lovesc in ai mei. ma lasa rece vrajeala cu patriotismul.

Ei, aici - chiar dacã îți înțeleg pornirea - nu pot fi de acord cu tine...

Naționala nu e a FRF-ului, a lui Sandu, a jegurilor. Naționala e și a mea, a lui alexblaja, a lui redondo, ba chiar și a ta, Norbi. Așa cum Steaua e a mea și a ta, a noastrã, a celor pânã la moarte, nu a lui GgB și a jegurilor din jurul sãu...

Cã Naționala e prost fãcutã sau nu, cã unii folosesc orice prilej pentru a mai da nițel la gioale echipei care le provoacã mereu coșmaruri, cã se insistã de zor sã se punã egal între vremelnicul patron și simbolul fotbalului românesc e una. Dar sã fii suporterul altei Naționale e cu totul altceva... HAI ROMÂNIA!

THE RADICAL26.03.2009 07:36

@ Norbinio

Foarte buna pozitia ta chiar daca cuprinde 1% exagerari. Pentru celelalte 99% , felicitari !

Oricum, pregateste-te sa fi mustruluit de lupul moralist de serviciu de pe acest forum, omul care tot invoca "spiritul Stelei" desi el nici nu-i cunoaste istoria. E usor sa te pronunti despre sipirit, despre traditie doar asa, bazandu-te pe clisee care chipurile dau bine si te fac un erudit in ochii celorlalti, dar sa n-ai nici o legatura cu Steua reala, sa nu fi facut vreo deplasare in viata ta la Craiova sau in Giulesti ca sa simti si singur ce respect merita tot ce apartine de acele cluburi.

Virgil26.03.2009 07:42

@ redondo

 

Esti de un tupeu nemaivazut pe acest forum.

Te contrezi cu toata lumea, pe unii ii jignesti, nu esti nici macar suporter stelist 100%, eu zic ca nici 50%, si cu toate acestea moderatorii te tolereaza.

Iar tu iti faci si mai mult de cap vazand acest lucru. Il apreciezi pe Becali in ciuda majoritatii parerilor despre el de aici, il sustii pe Balaci, care ca om e zero barat. Chiar in Craiova a dat de atatea ori. Incearca sa ai o limita in opinii, care sa nu deranjeze, altfel voi propune sa ti se retraga dreptul de a mai posta pe fcsteaua.ro

 

raresstelistu26.03.2009 08:31

asa rau am ajuns sa faca misto toata lumea din fotbal de noi multumim ciobane pt situatia in care neai adus ,pacat ca nu putem inca sal dam jos pe cioban dar speranta moare ultima ,si va veni o zi cand analfabetu va pleca !

Protasov26.03.2009 08:50
@alexblaja

Stii ce cred eu...Steaua a pierdut din popularitate,nu numai datorita lui Becali,ci si din cauza arogantei excesive a unor suporteri.

 

 

Asta este de pus in rama! Daca toti pierdutii isi permit acum sa se refere la Steaua ca la o "anonima" de pe locul 8 asta se intampla numai din cauza alora care isi lasa plamanii prin peluza, nu? Au si ei cateva fixuri, asa-i?

Pai, mai omule, am sa spun eu ceva ce au oamenii aia si tu nu - ceva ce este peste puterea dumitale de intelegere. Onoare si mandrie.

 

Sa iti spun de ce. Pt ca tu esti din aceia care cred ca nimic din ce faci sau spui nu conteaza cu adevarat. Pt ca ai drept model o subspecie de om - Becali, unul din aia care spurca tot pe unde calca si caruia nu ii pasa de nimic.

alex_costin8026.03.2009 09:03
:steag_cruce_invers:
Joint26.03.2009 09:06

Eu cred ca totusi acordam prea mare atentie unui tip care in 99% din timp e sub influenta alcoolului. Nu mi-a suflat mie in fiola ca sa stiu asta, dar cel putin asa da impresia dupa dificultatile pe care le are in a lega 2-3 cuvinte simple. Tot respectul pentru Balaci- fotbalistul dar toata sila pentru cum se manifesta el acum, ca om la batrinete. asa ca maruntisuri din astea gen balaci, stucan, lucestii, pot sa spuna orice despre Noi, Steaua... ar cam trebui sa-i ignoram. Sau cum zicea MM, avem toate motivele sa fim aroganti cu paduchii astia.

 

Nici pe mine nu ma intereseaza ce face Nationala. Ori ca ma uit la Romania-Serbia, ori ca m-as uita la Burundi- Togo, e aceeasi treaba.

diamond_man26.03.2009 09:19

Off-topic

Becali: ?Finanța galeria sã fiu înjurat!?

Articol publicat de Andrei Nourescu in Liga 1 | 26.03.2009 | 08:29 .Gigi Becali a acceptat ieri sã vorbeascã pentru ProSport despre arestarea celui pe care-l considera cel mai puternic dușman al sãu.

 

 

Ce spuneți, domnule Becali, de reținerea lui Popoviciu?

Nu pot sã spun decât atât: cine sapã groapa altuia, tot el cade în ea.

 

Sã înțeleg cã Popoviciu vã ?cocea? ceva?

Pãi, am auzit cã așa se lãuda el peste tot, cã nu se lasã pânã nu mã bagã la pușcãrie. Dar iatã cã, în locul meu, a ajuns el acolo?

 

 

ªtiți cã reținerea este efectul sesizãrii fãcute de dumneavoastrã la DNA?

Da, este posibil. Deși nu credeam cã se va mai întâmpla ceva.

 

 

Se pare ca abia acum va incepe razboiul lui Jiji...Pana acuma cam fost apa de ploaie. Uite omul ala super-puternic care sa-l penetreze anal in gura pe cioban ! Bine, si asta e smenar, da' parca stie sa vorbeasca, iar daca reuseste sa-l bage pe Jiji la bulau, poate sa fie si analfabet .

Stanici26.03.2009 09:28

Ba! Si daca eu ma pis pe stiinta si pe balaci si pe Poli timisioara si pe u Cluj si pe toate echipele din Romania si pe toti avortonii frustrati care isi dau cu parere despre Steaua, se supara cineva? Vorba unui amic de-al meu, ne-am inmuiat de tot in plm, zici ca suntem suporterii sportului in general, nu ai Stelei.

L-am mai luat eu la maciuci pe porcul de Paunescu si mi-au sarit in cap toti sfertostelistii "ca cum don'le, te iei de ala de la Cenaclu?!". DA! Ma iau de orice bulangiu care se ia de clubul meu, poate sa fie si Ghandi - daca da in Steaua, il iau la bete. Ultima oara cand am verificat, cica era siteul suporterilor stelisti aici, nu al admiratorilor oamenilor valorosi sau al autorilor de carti de conduita morala.

Gica Chioru26.03.2009 09:30
eu unul fac ceva pe nationala ... nu am niciun interes sa sustin FRF-ul jegurilor lui Sandu care ne vaneaza si ameninta cu depunctarea pentru ca deranjam cooperativa. nu vreau sa ma asociez cu nemernicii care anul trecut juisau ca "s-a facut dreptate" cand au luat smenarii din Cluj titlul. atunci nu mai contau arbitrajele si nici blaturile lor. se facuse dreptate: "briketarii" fusesera invinsi. de parca noi am cerut brikete si pietre in cap ... asadar, de ce sa am eu motive sa ma bucur alaturi de toate scursurile tarii, sau de ce sa sufar impreuna cu jegurile care lovesc in familia mea? familia mea este Steaua! nu ma intereseaza ghertoii care cand pierde nationala mereu se gasesc sa urle ca e din vina stelistilor, iar cand castiga il ling in fundulet pe drogat. sau circul de la convocari, cand de fiecare data apar "nedreptatitii" sa loveasca in Steaua plangandu-se ca nu stiu ce loser nu a ajuns la lot din cauza ca nu e "oaie a lui Becali". iar apoi tot jegurile astea apar sa urle si sa ne tina noua lectii de morala si patriotism. mi-e sila. nu, eu nu voi fi neutru sambata! eu voi tine cu sarbii. iar apoi cu austriecii si cu toti ceilalti. pur si simplu nu doresc sa ma asociez cu cei care lovesc in ai mei. ma lasa rece vrajeala cu patriotismul. asa ceva nu e posibil cand tara e formata din scursuri care in loc sa aprecieze valorile incearca din invidie sa le darame. nu doresc sa ma asociez cu fruncile, frustratii de sub pod, militienii samd. care sunt mari romani pana e vorba sa se loveasca in Steaua. iar aici e vorba de toti: jucatori, oficiali, ziaristi, conducatori, suporteri de rand, avocati, ultrasi, doctori sau zilieri! fac ceva pe ei si pe pasiunea lor! pur si simplu nu doresc sa stau in rand cu ei! nu doresc sa am niciun punct comun cu ipocritii, cu frustratii, cu miseii! asa ca nu am de ce sa fac pe romanul patriot cu niste jeguri care nu au alt rost in viata decat sa loveasca in Steaua, jeguri care in loc sa strige "hai Romania" se concentreaza sa isi mai verse nitel frustrarile. sa fie ei mari patrioti, nu stelistii comunisti, oile lui Becali, hotii, valizele si brichetele care cica trag fotbalul romanesc in jos, cand de fapt acesta exista pe harta mondiala in primul rand datorita Stelei!

 

despre balaci nu sunt multe de spus. un betiv infect care da in Steaua ori de cate ori are ocazia. stelistii nu au motive sa respecte un asemenea personaj. ca a fost un fotbalist valoros e irelevant. vrei respect? respecta la randul tau. de aceea mi se par firesti si injuraturile la adresa lui Mutu. praf trebuie sa stie ca are interzis in Ghencea!

 

si hai sa lasam si vrajeala cu Lovin si lazar. Lovin a procedat foarte bine. totusi, ce mare lucru a facut? arbitrul oricum lua aceeasi decizie, iar Lovin era numai pe post de moara de vant. dar si eu in locul lui procedam la fel. ridicam pumnii si savuram victoria. ah, nu e fair play? dar ce, flegmaceii briketari ai magrebului giulestean sunt fair play? adica eu sa imi doresc sa joc exclusiv pe teren, iar aia sa se comporte ca vandalii, impiedicandu-ma pe mine sa-mi fac treaba? fiecare cu ce poate. unii cu briketele, altii cu regulamentul in mana. Lovin e varza ca fotbalist, dar ce a facut in tiganie nu i se poate reprosa deloc. iar lazar s-a trezit sa fie moralist la 2-0 intr-un meci fara prea multa istorie. ha ha. mai bine juca fotbal in blatul de anult trecut de la Cluj ... gestul lui lazar nu are valoare, pentru ca de exemplu nu imi amintesc despre el, modelul fair play-ului, sa fi luat o pozitie corecta fata de incidentele de acum un an. el tot in nota obisnuita a punjabului de sub pod: ne-a furat Steaua! foarte bine v-a facut!!! ah, inca ceva: oare ce facea Lovin la 2-0 pt Steaua in meciul brichetei zburatoare si cum reactiona lazar la 0-1 cu Otelul? nu vom stii niciodata, dar oricum nu ar avea nicio valoare.

 

ps: "Eu nu sunt tolerant cu dusmanii Stelei!" ce a scris alexblaja ar trebui sa-si treaca fiecare stelist in buletin.

 

Nu, Norbinho, tot ce ai scris tu aici trebuie sa-si treaca fiecare stelist in buletin.

 

ps.cu o mica exceptie, nu tineti fratilor nici cu sarbii, nici cu austriecii nici cu altii, pisati-va pe ei!

DT26.03.2009 09:38

articolul este corect, ca si parerile celor de aici, mai putin cei pro Becali! dar nu cred ca trebuie sa il facem pe balaci betiv sau loser. omul a raspuns la intrebarile adresate de moderatori. imi este indiferent acest om, cred ca asa ar trebui sa va fie si voua. chiar are mportanta ce spune el? sau altii? noi trebuie sa stim cine ne este dusman, cine este in plus la Steaua, iar acela nu este nici balaci, nici Borcea, nici suporterii cum spune redondo spre exemplu. acela este Becali. afara din Ghencea ! multumesc.

Virgil26.03.2009 09:45
Ba! Si daca eu ma pis pe stiinta si pe balaci si pe Poli timisioara si pe u Cluj si pe toate echipele din Romania si pe toti avortonii frustrati care isi dau cu parere despre Steaua, se supara cineva? Vorba unui amic de-al meu, ne-am inmuiat de tot in plm, zici ca suntem suporterii sportului in general, nu ai Stelei.

L-am mai luat eu la maciuci pe porcul de Paunescu si mi-au sarit in cap toti sfertostelistii "ca cum don'le, te iei de ala de la Cenaclu?!". DA! Ma iau de orice bulangiu care se ia de clubul meu, poate sa fie si Ghandi - daca da in Steaua, il iau la bete. Ultima oara cand am verificat, cica era siteul suporterilor stelisti aici, nu al admiratorilor oamenilor valorosi sau al autorilor de carti de conduita morala.

 

Super! In sfarsit cineva cu atitudine. Dar spune sincer, daca domnul presedinte stelisto-rapidist ar spune ceva ne la locul lui despre Steaua, te-ai inmuia sau ai proceda cum ai procedat in cazul porcului? Persoana importanta, nu-i spun pe nume. :shutup2:

 

A propos:

 

Ba! Si daca eu ma pis pe stiinta si pe balaci si pe Poli timisioara si pe u Cluj si pe toate echipele din Romania si pe toti avortonii frustrati care isi dau cu parere despre Steaua, se supara cineva?

 

Nu. Pe stiinta si pe balaci, si pe Poli cimisoara, NU. Dar pe U Cluj, da. Ma supar. Pentru ca e echipa de suflet a colegei noastre Dee. Pe care eu o respect. :rolleyes:

redondo26.03.2009 09:46

@Virgil

Pana la urma,ce conteaza parerea unor oameni echilibrati pe forum? Atata timp cat sunt putini...Mai bine ma scoti pe mine afara si intra vreo 20 de pusti de la care auzi doar M...Fecali s.a. Ce dracu...doar trebuie sa mearga site-ul...Eu am atras atentia asupra unui lucru general si de bun simt,notiune care lipseste multora.Iar in legatura cu parerea ta cum ca as fi stelist 50% nu are rost sa iti mai raspund,atata timp cat nu am afirmat niciodata asa ceva.

PS Poti sa ma blochezi sau sa propui asta,daca iti face placere. pentru mine e clar care sunt scopurile aici...sa mearga site-ul cu orice pret...nu conteaza prostiile pe care le spui.Succes!

Virgil26.03.2009 09:56

Nea redondo,

 

vezi ca nici macar nu incerci sa fii conciliant? Sa zici, da domne, recunosc ca mai gresesc si eu, ca a gresi este omeneste, dar promit ca incerc sa evit, pentru ca imi place sa discut civilizat cu voi, si nici macar nu-mi doresc sa va irit.

 

Vezi? De-aia n-are ursul coada si maimuta par la coada. Pentru ca uneori ne credem mai ai dracului decat toata lumea, fiindca ne-am nascut in tara prazului si asa suntem noi astia a lui alde nea Marin, mai cu mot.

 

Nu se poate mai redondo. Cine are un dram de minte stie sa impace si capra si varza.

Stanici26.03.2009 09:56

Omule, nu e vorba daca merge sau nu siteul. Ca pana la urma, ce conteaza cu adevarat, e prezenta la stadion - nu felul in care merge aceasta comunitate virtuala. Siteul asta e un loc de dezbateri intre mai multi indivizi printre care si unii mai putini norocosi si care nu pot ajunge la meciuri, printre care si unii care pun manualele de cultura civica dintr-a 7-a mai sus de Steaua, printre care si unii care NU SUNT STELISTI si doar au impresia ca sunt (daca te simti, foarte bine, ca si la tine ma refeream). Crezi ca daca esti doldora de cunostinte fotbalistice si ai ales sa tii cu Steaua numai si numai datorita palmaresului si a victoriilor esti stelist? Nu, prietene, tu esti apreciator. Cand tu ai sarit ca ars ca ne-am luat de ala ca a vorbit de Steaua cu un anumit dispret? Pai daca simteai ceva pentru Steaua ci nu pentru performantele ei, te luai si tu, omule! Asa, ai facut ce ti-a dictat inima de suporter al Stiintei: ti-ai aparat fostul mare jucator.

Adrian26.03.2009 09:59

Mie imi place articolul. E asa cum trebuie sa fie. Transmite un mesaj puternic si ar trebui citit si inteles de toti stelistii adevarati.

 

EIUM la tot ce e anti Steaua!

 

 

Cat despre Nationala, subiectul asta a incetat sa ma intereseze inca de pe vremea lui Puiu, din 2002.

 

Chiar voiam sa va intreb.

Voua vi se pare ca asta e nationala Romaniei?

 

Pai fratilor, e nationala lu' Piti, Sandu, Giovanii, etc. Ei isi convoaca jucatorii in functie de interes, nu de forma.

Altfel nu se explica prezenta in lot a unor panarame ca : tamas, contra, fl Petre, dorel Stoica, etc. Ca sa nu mai vb de conflictele pe care le-a avut selectionerul cu diferiti jucatori(Radoi - unul din ei).Pe ala il pui selectioner?De ce?

Pentru ca are bulan?

 

Iar in ceea ce priveste gestul emotionant al lui Loser...adica Lazar, scuze, sa ne amintim si gesturile emotionante facute dupa meciul cefere-Rapid de anul trecut. Atunci, Loser si co., adica Lazar si co., la sfarsitul meciului s-au dus si i-au imbratisat pe ceferei, felicitandu-i pentru victoria obtinuta fara probleme in fata lor.

 

Da' lasa ca e Lovin murdar, ca s-a bucurat ca au fost respectate regulamentele :D

 

In final vreau sa mai zic inca o data EIUM la toti cei care ne urasc si va las un mic cadou:

 

@Vlad

Omule,daca Steaua ajunge in Liga,ce vrei sa faca Becali cu banii? Sa-i imparta cu noi?Normal ca daca e patron investeste pentru ca apoi sa scoata mai mult.Ca suporter nu ma intereseaza ce scoate Becali,ci doar sa mearga echipa.Te rog sa nu mai interpretezi ca incerc sa-l apar....eu am incercat sa prezint doar modul meu de a gandi (poate e gresit,nu stiu).La intrebarea cu cine tin dintre Universitatea si Steaua,prefer sa nu raspund.

 

Asa, ca sa stiti cine e redondo.

redondo26.03.2009 10:02

@Virgil

In primul rand tu ai fost cel care m-ai atacat,si apoi vad ca ai continuat. Cu sa incerci o conciliere cu un om care-ti spune ca te-ai nascut in tara prazului,sau se adreseaza cu "nea".Poate daca incepeam si eu cu "coane Virgile",era OK.Cand sunt aici o gramada care-l fac pe Balaci betiv...sa recunosc tot eu ca am gresit doar pentru ca le-am atras atentia?!

@Stanici

Marea problema este ca eu nu vad unde este dispretul cu care Balaci a vorbit despre Steaua.As fi aparat si un dinamovist sau un rapidist aici.Pacat ca nu intelegi.Sunt oameni care si-au dedicat intreaga viata fotbalului si nu merita sa fie jigniti de niste pusti inculti.Macar atat lucru pot sa fac si eu...sa le atrag atentia. Nu asta inseamna a fi stelist omule...nu in opinia mea.

Stanici26.03.2009 10:04

Ceva de genul ca o echipa de pe locul 8 nu merita sa iba jucatori la nationala. Adica plm, Steaua e pielea plii, ce plm ii tot cheama Piti pe aia de la echipa aia de rahat?

 

La faza cu pustii analfabeti te hazardezi, cred ca am acuns cu mare grija pana acum faptul ca sunt agramat. Tu spui analfabet, eu spun intransigent. Tu spui rapidisti, dinamovisti, olteni, polisti, samd care si-au dedicat viata fotbalului, eu spun "dusmani" si ca imi bag pl. in realizarile lor daca se iau de clubul meu. Tu, cand spui Steaua, te gandesti la UCL, eu, cand spun Steaua, ma gandesc la Armata Romana. Asta ar fi diferenta intre analfabeti si adevaratii fani?

redondo26.03.2009 10:11
Ceva de genul ca o echipa de pe locul 8 nu merita sa iba jucatori la nationala. Adica plm, Steaua e pielea plii, ce plm ii tot cheama Piti pe aia de la echipa aia de rahat?

S-a referit la altceva.Stelistii sunt mai buni,dar nu sunt in forma....iar meciul su Serbia e sambata. Unii antrenori considera ca trebuie bagati in teren cei mai in forma...altii ii prefera pe cei mai buni.A fost o parere,ci nu dispret. E grav,ceea ce se-ntampla.In curand il veti ataca si pe Dobrin?...doar i-a placut si lui alcoolul si s-a legat de Steaua.

 

 

Adriene

Stai tata linistit, ca stie lumea la ce te referi.De fapt,toti se amuza de comentariile tale.E grav ca...nu prea te pricepi la fotbal...in rest e OK...Esti un mare Stelist!

blackkanibus26.03.2009 10:23

Sincer ce a zis Balaci despre Steaua spre rusinea mea nu stiu (poate mi-a scapat) dar sti cat de mult ma interseaza,atat de mult cat il interseaza si pe el de echipa nationala. Despre Nicu nu stiu nimic (aici fara sa-mi scape) dar sper sa joace sa vedem si noi cine este Nicu asta care a pus toata suflarea microbista pe jar. Nu ma apuc acum sa caut imagini cu el ca asa am facut si cu Carlos,pref sa-l vad in actiune,live. Nu va apucati acum sa-ma trageti de urechi si sa-mi spuneti ca nu sunt adevarat Stelist neintersandu-ma de ce anume ar fi spus Balaci,dar cate se spun despre Steaua in ultimul timp as face infarct daca le-as pune pe toate la inima. Multa bafta tuturor si HAI Romania! Hai sa nu ne mai "pisam" pe ei ca daca ne calificam la mondiale ne vom bucura cu totii.

«12347»