Nu stiu de ce unii ii iau atata apararea greselile care le-a facut Zapata sunt pur si simplu PENIBILE. Un portar decent de divizia C nu ia in toata cariera ce goluri a luat Zapata intr-un sezon.
tu ai stat vreodata in poarta? dar nu in una din aia mai mica decat burdihanul tau! ce usor e sa pui la zid un portar, ce usor e sa dai in cel aflat jos!
las' ca vine tatarusanu! ce se mai lauda ciobanul cu ce portar mare a cumparat el, si ce voi mai rade cand il va sutui si pe el cum a facut cu Carlos, Andrey si acum cu zapata! voi nu v-ati prins ca behaitul ala e pur si simplu prost si habar nu are de fotbal, de valori, de nimic?
