La Vaslui si la Constanta a stat pe linia portii la golurile primite.Trebuia sa iasa,ar fi avut timp sa ajunga inaintea jucatorilor care au marcat.Cu Rapid a boxat in fata o minge care era de prins si Zicu a facut 2-2.Cu Dinamo nu a iesit pe centrarea catre Danciulescu care a marcat.S-a miscat foarte greu la lovitura plasata a lui Niculescu.La Bistrita a respins o minge in fata si a iesit gol(Exact ca si Zapata la Pitesti).Iti spun eu ca sunt vreo 7 in 7 meciuri.Era foarte lent,spre deosebire de columbian care nu are probleme la iesiri,fiind rapid. Zapata are probleme la priza.
frate cu rapid si cu Dinamo nu are mare vina pentru rezultat poate doar la golu lui Danciulescu dar la foarfeca aia au contribuit toti jucatori Stelei ,sa fim serios baiatu cum sa facut bine dupa accidentare a fost bagat in teren , era greoi pentru ca era inalt nu cred ca tatarusanu sau pantilimon au o viteza mai buna ,nici nu a avut timp sa se acomodeze la echipa 7 etape? crezi ca e suficient? pai daca era asa pa Lobont in zburau aia din prima de la Ajax nici o sansa nu ii dadeau la ce gafe a facut ,dar acolo e vb de oameni profesionisti.Oricum la capitolul gafe e mic copil fata de Carlos care era tatal lor ,cand tiera lumea mai draga atunci le comitea ,cu crapidu cu boro cu Lyon
