Vad ca te folosesti in argumentarea ta de niste evenimente (cererea donatiei inpoi de la Patriarhie). Dar sti macar si de ce a cerut-o inapoi? Ca asta conteaza mai mult decat ca a cerut-o. A luat donatia inpapoi pentru ca o facuse in 2006 iar pana in 2008 Patriarhia s-a multumit sa bage banii intr- banca si sa isi ia dobanda. Si s-a enervat, a luat banii si i-a dus la Muntele Athos. Cum vine asta, ajuti pe cineva care zice ca are stringenta nevoie de bani iar el ii ia si-i baga in banca si ia dobanda de la ei. Asa ceva nu se face. Desigur in "lupta" voastra da bine sa spui ca Becali si-a luat donatia inapoi. Fapta asta prezentata de voi il descalifica. Dar adevarul este cu totul altul.
Daca omul este intr-adevar credincios, niciodata nu ar fi cerut banii inapoi de la biserica. Am folosit acel argument pentru a arata cat de prefacut este acest parvenit. Plus ca un om crestin nu si-ar fi tratat nasul cum l-a tratat Becali pe Hagi. Indiferent ce a facut!
Care au fost gloriile stelioste jignite de Gigi? Hagi. Da , mare glorie si ii multumesc a dat pentru Steaua aproape 100 de goluri in nici 4 ani petrecuti la noi. Dar daca nu stie antrenorat si ii injura pe jucatori ce sa facem acum sa-l tinem pe viata doar ca acastigat Supercupa de unul singur. Valabil si pentru Lacatus cu tioate ca el neaga ca ar fi fost vreodata jignit de Gigi. Restul, "ciaoara" de Lita, nu a facut decat sa jigneasca Steaua de doi ani incoace. El e mai mult rapidist chiar daca a fost capitanul nostru la un moment dat. Nea Imi a inceput sa dea rateuri. Ieri spunea sa scrifice Steaua sezonul si sa bage toti tinerii in echipa. De ce, ca sa mai inregistram si alte recorduri negative anul asta? Si pe Ienei nu l-a jignit niciodata
Pai bah omule tu se pare ca esti de pe alta planeta. Indiferent cat de bun era ca antrenor sau nu, nu trebuia sa-l trateze asa. Nu ma refeream la faptul ca l-a fortat sa plece, ci la modul in care l-a fortat sa plece. Si cum sa antreneze Hagi, cand autoritatea in vestiar i-a fost stirbita de la primul meci de catre jeg? Cum, Doamne iarta-ma, sa antreneze cand dobitocul il ataca permanent prin presa(n-avea curaj nenorocitul sa-i zica in fata)
Dar Anghel Iordanescu si Ladislau Boloni nu sunt tot glorii steliste? Ei au fost jigniti gratuit de catre acest parvenit nenorocit.
Ienei avea dreptate, trebuie sa fii orb sa nu vezi ca jocul Stelei este mai mult decat execrabil. Pana si echipele de la retrogradare joaca un fotbal mai bun decat noi
Beloni a demonstrat ca e o jigodie ca si caracter. Numai in 2008 a facut niste declaratii la dresa poporului roman cum n-au facut Marko Bella si Gyorgy Frundo la un loc in toata activitatea lor. Aia cu "saturatul d evalize" e o tampenie. Toate contrtacandidatele au dat "valize". Daca el nu dadea il injurati acum ca de ce n-a dat. Iar faceti rau Stelei considerand ca "cazul valiza" e mita. Pe Lovin il mai impune din cand in cand (alti patroni impul tot lotul) pe Banel sigur nu-l impune el. De cateva ori a zis ca nu vrea sa-l mai vada in primul 11. Daca antrenorii il baga ce vina are el?
Se scrie Boloni....stelistule
Nu a facut nici o declaratie jignitoare la adresa poporului roman; pur si simplu a declarat ca este cetatean roman de etnie maghiara si este mandru de originile lui. Lucru perfect normal.
Si oricum atacurile lu Jiji sunt mai vechi, nu din 2008.
Steaua era candva deasupra jegului din fotbalul romanesc. Adica, daca spurcatii fura, noi de ce sa nu furam. Mentalitatea asta cretina a ajutat la declinul fotbalului romanesc. Cazul "valiza" nu e mita, este o incalcare flagranta a regulamentului(bun, rau; Jiji trebuie sa-l respecte)
De cate ori a zis ca nu mai vrea sa-l vada pe Banel in primul 11, acesta a fost rezerva...suspect nu?
Doar esti moderator pe "Site-ul suporterilor stelisti de pretutindeni......de la peluze"
In discutia cu tine, considera ca sunt un simplu utilizator...