@ blindica : sa fi sanatos pentru ultimele doua poze pe care le-ai pus ! ![]()
@ blindica : sa fi sanatos pentru ultimele doua poze pe care le-ai pus ! ![]()
@ blindica : sa fi sanatos pentru ultimele doua poze pe care le-ai pus !![]()
dai o nota lui lucy a mea red&blue boy =)) mersi...
dai o nota lui lucy a mea red&blue boy =)) mersi...
Hai mah ca pe Lucy toti o stim!E faina,normal,i-as da un 9! ![]()
Hai mah ca pe Lucy toti o stim!
Eu, de exemplu, nu am auzit in viata mea de Lucy asta ![]()
Eu, de exemplu, nu am auzit in viata mea de Lucy asta![]()
Nasol de tine...
Zici si tu asa.Parca si pe topicul asta mai sunt poze cu Lucy Pinder...
Bine,te inteleg,ai ochi doar pentru Cristina Dochianu! ![]()
Nasol de tine...Zici si tu asa.Parca si pe topicul asta mai sunt poze cu Lucy Pinder...
Bine,te inteleg,ai ochi doar pentru Cristina Dochianu!
e si Cristina Dochianu frumoasa...doar al Antena 1...la Sitrile Sportive... ![]()
Am pus-o eu de mult pe forum.![]()
Doar Daniel nu o stie! ![]()
Se da la tine ?![]()
Nu ma cheama Andreea/Andrei ![]()
NA !

Bah, voua nu va este putina rusine asa ?....ce-i dezmatul asta aici mah ?....mi-e mie rusine de duduile astea saracele ca nu au cu ce se imbraca de imi vine sa le iau la mine in gazda.
Sa te prinda soacra aia cu tatele mari si vezi cum te muti tu in gazda mah ![]()
Bah, voua nu va este putina rusine asa ?....ce-i dezmatul asta aici mah ?....mi-e mie rusine de duduile astea saracele ca nu au cu ce se imbraca de imi vine sa le iau la mine in gazda.
=)))) ...venim toti la fane in gazda atunci... =))))
O fi ea buna rau , da cam curvistina prea pozeaza des
...oricum asta nu ma deranjeaza , din contra chiar imi creaza placere ![]()
cand o vad pe asta imi aduc aminte de fosta ..
Putem sa punem pasarici?
Putem sa punem pasarici?
Nu.
B ![]()
BS
BBS
cel mai disperat om .. ![]()
de ce am impresia k multi dintre voi nu aveti prietena si o rupe'ti in palme
nu fii rau ..
poate oamenii se delecteaza cu alte muieri decat cu ale lor .
da, cu d-alea gen "imi iubesc atat de mult prietena, ca sa nu o uzez pe ea, le folosesc pe ale altora"
cel mai disperat om ..![]()
eh ****...fac la misto , da sa recunoastem ca are...am vazut destule tate , nu sunt chiar atat de disperat ![]()
da, cu d-alea gen "imi iubesc atat de mult prietena, ca sa nu o uzez pe ea, le folosesc pe ale altora"
pai nu ? ![]()
ce rost are sa o strici