FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«1141516171839»
red&blue_boy08.09.2010 10:57

@ blindica : sa fi sanatos pentru ultimele doua poze pe care le-ai pus ! :D

bogdinho_AISS08.09.2010 11:00
@ blindica : sa fi sanatos pentru ultimele doua poze pe care le-ai pus ! :D

 

 

dai o nota lui lucy a mea red&blue boy =)) mersi...

red&blue_boy08.09.2010 11:06
dai o nota lui lucy a mea red&blue boy =)) mersi...

Hai mah ca pe Lucy toti o stim!E faina,normal,i-as da un 9! :D

Daniel-Ionut08.09.2010 11:08
Hai mah ca pe Lucy toti o stim!

 

Eu, de exemplu, nu am auzit in viata mea de Lucy asta :huh:

red&blue_boy08.09.2010 11:12
Eu, de exemplu, nu am auzit in viata mea de Lucy asta :huh:

Nasol de tine...

Zici si tu asa.Parca si pe topicul asta mai sunt poze cu Lucy Pinder...

Bine,te inteleg,ai ochi doar pentru Cristina Dochianu! :D

blindica08.09.2010 11:13
Star de filme XXX. Asta parca a aparut in ziar cum ca ar avea tarif de 5000 euro pe secunda.

 

Lucy Pinder

 

Lucy_pinder_46b81ca609762.jpg

 

Am pus-o eu de mult pe forum.:D

bogdinho_AISS08.09.2010 11:27
Nasol de tine...

Zici si tu asa.Parca si pe topicul asta mai sunt poze cu Lucy Pinder...

Bine,te inteleg,ai ochi doar pentru Cristina Dochianu! :D

 

e si Cristina Dochianu frumoasa...doar al Antena 1...la Sitrile Sportive... :D

red&blue_boy08.09.2010 11:32
Am pus-o eu de mult pe forum. :D

Doar Daniel nu o stie! :D

iNsTiGaToR08.09.2010 13:59
Se da la tine ? :blink:

Nu ma cheama Andreea/Andrei :))

gio_stgloria08.09.2010 16:14

NA !

 

Maye08.09.2010 16:18
caroline-wozniacki-breasts-photos.jpeg
Fane08.09.2010 18:03

Bah, voua nu va este putina rusine asa ?....ce-i dezmatul asta aici mah ?....mi-e mie rusine de duduile astea saracele ca nu au cu ce se imbraca de imi vine sa le iau la mine in gazda.

MoWeed08.09.2010 18:31

Sa te prinda soacra aia cu tatele mari si vezi cum te muti tu in gazda mah :))

bogdinho_AISS08.09.2010 18:40
Bah, voua nu va este putina rusine asa ?....ce-i dezmatul asta aici mah ?....mi-e mie rusine de duduile astea saracele ca nu au cu ce se imbraca de imi vine sa le iau la mine in gazda.

 

=)))) ...venim toti la fane in gazda atunci... =))))

 

razvan2808.09.2010 20:15

O fi ea buna rau , da cam curvistina prea pozeaza des :))...oricum asta nu ma deranjeaza , din contra chiar imi creaza placere :D

AG08.09.2010 20:29

cand o vad pe asta imi aduc aminte de fosta ..

David08.09.2010 20:32

Putem sa punem pasarici?

Daniel-Ionut08.09.2010 20:53
Putem sa punem pasarici?

 

Nu.

andrey_ptm_steaua08.09.2010 21:15

Kendra Wilkinson

 

 

105605_kendra2.jpg

razvan2809.09.2010 01:36

B :w00t::w00t: BS

S.S.Lazio09.09.2010 13:12
B :w00t::w00t: BS

 

 

cel mai disperat om .. :))

AG09.09.2010 13:47

de ce am impresia k multi dintre voi nu aveti prietena si o rupe'ti in palme

S.S.Lazio09.09.2010 15:17

nu fii rau ..

poate oamenii se delecteaza cu alte muieri decat cu ale lor .

AG09.09.2010 20:25

da, cu d-alea gen "imi iubesc atat de mult prietena, ca sa nu o uzez pe ea, le folosesc pe ale altora"

razvan2809.09.2010 20:39
cel mai disperat om .. :))

 

eh ****...fac la misto , da sa recunoastem ca are...am vazut destule tate , nu sunt chiar atat de disperat :))

 

 

da, cu d-alea gen "imi iubesc atat de mult prietena, ca sa nu o uzez pe ea, le folosesc pe ale altora"

 

 

pai nu ? :))

 

ce rost are sa o strici

«1141516171839»