Pozeeee, baaaa! Aici e nudy-bar, Poiana lu' Iocan e mai hacana! ![]()
Pozeeee, baaaa! Aici e nudy-bar, Poiana lu' Iocan e mai hacana! ![]()

principesa!
tot degeaba daca nu postezi poze cu ea in **** goala
sa va moara la intrare....urata e ana montana (h mut ) !
principesa!tot degeaba daca nu postezi poze cu ea in **** goala
Nu e ma, ce esti nebun?
E Printzesa.


Montana neMontana tot buna e ![]()
Baa, site-ul asta e plin de gay...
Daca nici asta nu va place:
cat or cantari doamne :O:O:O =))) !!!???!!! ![]()
Tateeeeeee![]()
Cel mai tare comment de pana acuma =))) Cu cata pasiune rosteste acel cuvant=)))))) II stralucesc ochii la nemernic!=)))
ziceti mah gay-lor...ce parere aveti de Gina ??? :> ![]()
pfff.. aia e gina.. gina maican .. sincer, e nasoala.. am cunoscut'o cand lucram la antena1 si era asistenta lui Dan negru , e o basinoasa de dristor
eu nu ma refer la felul in care e ea...ci doar la faptul ca e "stelista" si ca e o super "bunatate" de fata...:>!!!
cunosc altele mai stelista k ea si mai bune !
Ii dau 4,49 ne vedem in toamna la CORIGENTA! ![]()
pai daca stii tu altele mai steliste si mai bune ... posteaza-le aici barosane...![]()
poi daca stii o stelista mai "buna" ca toate de aici...posteaz-o sa vedem si noi ce poate...bafta
Ii dau 4,49 ca vreau si ca pot! ![]()
Daca si aia este "mare" stelista... si DA, stiu o stelista mai frumoasa ca toate cele 18 pagini cu mimoze de pana acum ![]()
Aaa... si PS: Nu mai face spamming, daca vrei sa mai adaugi ceva unui mesaj pe care tocmai l-ai scris foloseste butonul "edit".
Orice **** fara haine pe ea e buna.
Orice **** fara haine pe ea e buna.
asa e ronnie...bafta
ar fi frumos sa fie asa prin spitale...dar nu prea cred...mai mult prin filme xxx vezi asa ceva...=))!!!
Daca ar fi asa ar iesi sistemu de sanatate romanesc din criza asta ![]()