FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«1121314151639»
Lari03.09.2010 10:56

Pozeeee, baaaa! Aici e nudy-bar, Poiana lu' Iocan e mai hacana! :angry:

David03.09.2010 11:25
4153-Donne_nude_in_moto_0.jpg
axl03.09.2010 11:35

graegre.jpgrgaredg.jpg

Ghiceste personajul.

Azzido03.09.2010 14:27

principesa!

tot degeaba daca nu postezi poze cu ea in **** goala

S.S.Lazio03.09.2010 14:36

sa va moara la intrare....urata e ana montana (h mut ) !

axl03.09.2010 14:58
principesa!

tot degeaba daca nu postezi poze cu ea in **** goala

Nu e ma, ce esti nebun?

E Printzesa.

gio_stgloria03.09.2010 16:16

Ana-Wallpapers-ana-ivanovic-2023240-1024

 

ana-ivanovic-yonex.jpg

 

 

 

razvan2805.09.2010 11:53

Montana neMontana tot buna e :))

bogdinho_AISS05.09.2010 12:04
Baa, site-ul asta e plin de gay...

 

Daca nici asta nu va place:

 

big_tits.jpg

 

 

cat or cantari doamne :O:O:O =))) !!!???!!! :steag_cruce_invers:

bogdinho_AISS05.09.2010 12:16

...e cea mai sexy si infocata suportera a Stelei...100 % pentru rosu si albastru ... :steag_cruce_invers::bananadance::steag_sah_mic:

gina_maican_003.jpg

 

 

...sau nu va place nici de ea ??? =))

 

de gina...cea mai infocat si fierbinte stelista nu va place ??? ;;):bananadance:

 

 

daca nu va place...inseamna ca o dati in "lesbi" :)) )) !!!???!!!

gina_maican_003.jpg

crossman05.09.2010 12:20
Tateeeeeee :w00t:

 

 

Cel mai tare comment de pana acuma =))) Cu cata pasiune rosteste acel cuvant=)))))) II stralucesc ochii la nemernic!=)))

bogdinho_AISS05.09.2010 13:01

ziceti mah gay-lor...ce parere aveti de Gina ??? :> :hai_steaua:

AG05.09.2010 13:01

pfff.. aia e gina.. gina maican .. sincer, e nasoala.. am cunoscut'o cand lucram la antena1 si era asistenta lui Dan negru , e o basinoasa de dristor

bogdinho_AISS05.09.2010 13:26

eu nu ma refer la felul in care e ea...ci doar la faptul ca e "stelista" si ca e o super "bunatate" de fata...:>!!!

AG05.09.2010 13:29

cunosc altele mai stelista k ea si mai bune !

bogdinho_AISS05.09.2010 13:30

dar de o super bunatate din Liga sexy a Stelei ce ziceti...ce nota i-ati da...???

 

simona.jpg

 

eu ii dau 10 ...e super dragutza...:X:X:X :steag_cruce_invers: :X:X:X

voi gay-lor...cat acordati ??? :> ??? =))))

Daniel-Ionut05.09.2010 13:40

Ii dau 4,49 ne vedem in toamna la CORIGENTA! :banned:

bogdinho_AISS05.09.2010 13:44

de ce doar atat bro ??? :wub: :wub: :wub: :wub:

 

Gina Maican este o stelista adevarata...merge la meciuri si incurajeaza echipa pretutindeni...merita o nota de trecere...sa zicem un 10 ???

 

gina.jpg

 

 

voi ce ziceti ??? :steag_cruce_invers:

bogdinho_AISS05.09.2010 14:05

pai daca stii tu altele mai steliste si mai bune ... posteaza-le aici barosane...;)

 

poi daca stii o stelista mai "buna" ca toate de aici...posteaz-o sa vedem si noi ce poate...bafta

Daniel-Ionut05.09.2010 14:17

Ii dau 4,49 ca vreau si ca pot! :D

Daca si aia este "mare" stelista... si DA, stiu o stelista mai frumoasa ca toate cele 18 pagini cu mimoze de pana acum :rolleyes:

 

Aaa... si PS: Nu mai face spamming, daca vrei sa mai adaugi ceva unui mesaj pe care tocmai l-ai scris foloseste butonul "edit".

Ronnie05.09.2010 14:42

Orice **** fara haine pe ea e buna.

bogdinho_AISS05.09.2010 15:34
Orice **** fara haine pe ea e buna.

 

asa e ronnie...bafta

Lari05.09.2010 16:14

Nah... sa va mai fie mila de aia internati in spital...

10_reasons_to_love_a_nurse_2.jpg

bogdinho_AISS05.09.2010 18:03

ar fi frumos sa fie asa prin spitale...dar nu prea cred...mai mult prin filme xxx vezi asa ceva...=))!!!

razvan2805.09.2010 18:59

Daca ar fi asa ar iesi sistemu de sanatate romanesc din criza asta :))

«1121314151639»