=)))
poi sa stii frate ca asa ar fi...incredibil...=))!!!
=)))
poi sa stii frate ca asa ar fi...incredibil...=))!!!
Proasta de pute, da` are tate faine.
De ce-i proasta ma, ca-si arata tatele? Va-n cur de fatarnici.
Neee.
Ii proasta ca nu arata tot.
mama ce tate T_T mama mama mama T_T ![]()
![]()
![]()
ce inaintari marfa are
As putea sa jur ca e siliconata , da mediul in care a pozat ma face sa spun ca nu este. in concluzie, frumos.![]()
hai...labaritzi-o la rece ... =))
Ati comentat prea mult, mai puneti si poze.

Cine e gagica ? ![]()
Andreea Patrascu
Uhuuu....ar merge o tranta cu ea ![]()
o tranta ?! numai una ?!
de ce plm toate andreele sunt atat de bune ? ma rog,exagerez,majoritatea andreelor ..
o tranta ?! numai una ?!de ce plm toate andreele sunt atat de bune ? ma rog,exagerez,majoritatea andreelor ..
Enumera-le ![]()
Vrea si el sa faca avansuri cuiva de pe forum ![]()
Se da la tine ? ![]()
faceti abstractie de baietasu ala

