pai si nu vreti sa aveti penisul de 6 cm ? dati click si se rezolva ![]()
Oauuu deci daca dau click o sa am penisul de 6 cm? merita sa incerc=))))
Alexandra Stan- cantareata


Asta e aia cu melodia aia de rahat pam pam...nu pare chiar atat de proasta , dar cu melodia aia chiar nu stii ce sa crezi...
On: merge de un numar , doua , trei , ...
merge bine de tot fata de alte zdrente pline de silicon si botox si fotosopate la greu.
Nu e aia din Candy?
labagiilor!!
alea nu -s mai batrane ? asta are 21 de ani
8 ....
Stelista infocata , chiar le are cu fenomenul : SORINA...
Doar cu fenomenul le are? ![]()
Ii buna de-o plua. Nu mai mult, ca n-am bani sa o intretin.
Ii buna de-o plua. Nu mai mult, ca n-am bani sa o intretin.
RESPECT pentru Sorina
Doar atat am cerut ! Nu e cum credeti voi , e doar o stelista focoasa
Doar atat ![]()
Deci nu se fute?
Deci nu se mai pun poze? Deci doar se vorbeste p-aci?
![]()
![]()
![]()
Pt Lari :

Auuu...m-am indragostit ![]()
Auuu...m-am indragostit![]()
Ba, da nici in timpul meciului nu ai putut sa stai linistit? ![]()
Ba da am stat linistit...dar la pauza am intrat pe forum ![]()
Adica?!
Fetele frumoase nu pot fi si destepte? ![]()
@Maye : sigur ca fetele frumoase pot sa fie si destepte,si de succes.Dar in Romania,deseori,nu e cazul pe materia cenusie.
Oricum,stii,Bianca Jurca e colega de partid cu tine.
Daca tot a zis Lari ca trebuie sa fie generosi cei ce posteaza,uite un bis pentru B.J.
Asta ca sa nu mai zic ca aceste 2 poze,sunt 2 poze decente cu ea ![]()
Fata faina Bianca Jurca ma, n-ai ce zice.
Apropo, somebody clean this mess ,please:
![]()