FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu Si Despre Femei

«1161718192039»
Lari29.09.2010 09:21

Un sfat sanatos de la un site oarecare :D

Clipboard.jpg

Azzido29.09.2010 11:35

pai si nu vreti sa aveti penisul de 6 cm ? dati click si se rezolva :))

Robert Aeroth29.09.2010 13:05

Oauuu deci daca dau click o sa am penisul de 6 cm? merita sa incerc=))))

gio_stgloria29.09.2010 16:31

Alexandra Stan- cantareata

 

 

alexandrastan_taniared_72dpi_03_signed.j

alexandra-stan-show-me-the-way.jpg

 

razvan2829.09.2010 16:53

Asta e aia cu melodia aia de rahat pam pam...nu pare chiar atat de proasta , dar cu melodia aia chiar nu stii ce sa crezi...

 

 

On: merge de un numar , doua , trei , ...

Marius29.09.2010 16:57

merge bine de tot fata de alte zdrente pline de silicon si botox si fotosopate la greu.

Maye29.09.2010 19:40

Nu e aia din Candy?

AG29.09.2010 20:17

labagiilor!!

gio_stgloria29.09.2010 20:18

alea nu -s mai batrane ? asta are 21 de ani

blindica29.09.2010 21:33
merge bine de tot fata de alte zdrente pline de silicon si botox si fotosopate la greu.

:chair:

 

Violet Erotica. Abia a invatat sa mearga !

 

8_07_lg.jpg

 

Si nu ne duce pe noi in ispitaaaaaa

Si ne izbaveste de cel raaaaaauuuuuu. :worthy:

bogdinho'30.09.2010 08:43

Stelista infocata , chiar le are cu fenomenul : SORINA...

 

sorina.jpg

 

O nota , va rog :):D

 

Ms red&blue_boy !

red&blue_boy30.09.2010 09:11

8 ....

 

Stelista infocata , chiar le are cu fenomenul : SORINA...

Doar cu fenomenul le are? :naughty:

Maye30.09.2010 11:56

Ii buna de-o plua. Nu mai mult, ca n-am bani sa o intretin.

bogdinho'30.09.2010 14:47
Ii buna de-o plua. Nu mai mult, ca n-am bani sa o intretin.

 

RESPECT pentru Sorina :) Doar atat am cerut ! Nu e cum credeti voi , e doar o stelista focoasa :D Doar atat :)

Maye30.09.2010 14:58

Deci nu se fute?

Lari30.09.2010 15:03

Deci nu se mai pun poze? Deci doar se vorbeste p-aci?

 

:banned::banned::banned:

Maye30.09.2010 15:14

Pt Lari :

 

elena-basescu-1.jpg

Lari30.09.2010 18:03

Bah, nu puteai si tu sa nu-i difuzezi capu'? Eram si o acasa cu un rachiu...

 

Dar, ca sa te iert, iti ofer si eu ceva. Ca asa e normal. Pe topicu' asta cand spui ceva, esti obligat sa fii generos. S-A AUZIT, BAH?

 

1.jpg

razvan2830.09.2010 18:19

Auuu...m-am indragostit :wub:

BAF-kimi30.09.2010 20:57
Auuu...m-am indragostit :wub:

Ba, da nici in timpul meciului nu ai putut sa stai linistit? :wanker:

razvan2830.09.2010 21:16

Ba da am stat linistit...dar la pauza am intrat pe forum :))

blindica30.09.2010 22:17

Bianca Jurca. Consilier pe la Agricultura,parca.

Nu-i de mirare ca e tara asa cum e...

Pentru alte poze...da-i search.

 

bianca_jurca.jpg

Maye30.09.2010 22:20

Adica?!

Fetele frumoase nu pot fi si destepte? :D

blindica30.09.2010 22:30

@Maye : sigur ca fetele frumoase pot sa fie si destepte,si de succes.Dar in Romania,deseori,nu e cazul pe materia cenusie.

Oricum,stii,Bianca Jurca e colega de partid cu tine.

 

Daca tot a zis Lari ca trebuie sa fie generosi cei ce posteaza,uite un bis pentru B.J.

Asta ca sa nu mai zic ca aceste 2 poze,sunt 2 poze decente cu ea :D

 

bianca_jurca2.jpg

Maye30.09.2010 22:36

Fata faina Bianca Jurca ma, n-ai ce zice.

 

Apropo, somebody clean this mess ,please:

 

thumb_344_x_458_1298-291480-fata2.jpg

«1161718192039»