Prin tot ceea ce face acum, Lacatus se face de ras si distruge o imagine pe care si-a creat-o in ani de zile de munca.
E o diferenta intre a-ti respecta patronul si a-l pupa in cur. Cred ca Lacatus mai are putin si vrea sa il intreaca pe Argaseala, la care nu se stie unde ii incepe gura si se termina fundul lui Becali.
Daca mai adaugam si faptul ca Lacatus nu are inteligenta necesara unui antrenor bun, atunci eu ajung la concluzia ca ar fi mai bine sa plece mai repede din Ghencea. Eu nu l-am vazut pe Lacatus sa faca altceva decat sa urle la jucatori, nu l-am vazut niciodata sa dea vreo indicatie de valoare. Sfaturi de genul "da ba bine in minge" poate sa dea oricine.
Ca si pe Piturca, suporterii il vor respecta pe Lacatus ca jucator, dar ca antrenor e zero. Piturca macar califica echipa...
P.S. Uitati-va pe cine a schimbat Lacatus in ultimul meci. Pe Tiago si pe Szekely. Exact jucatorii pe care a inceput Becali sa ii critice. Nu cred ca este o coincidenta.
Ce crezi tu este irelevant prietene. Conteaza ce stii.
KNOWLEDGE IS POWER !
