FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fc Brasov - FC Steaua Bucuresti

«123456»
valentin2day08.03.2009 14:42

sa-mi bag p**a in mortii jucatorilor nu e vina lui Laca

zloty08.03.2009 14:42

Ghionea e cea mai proasta idee pentru capitan de echipa, asta nu a auzit de incurajare? bine ca tipa asta probabil rezolva tot

florin_b_*08.03.2009 14:42

Degeaba se tot incearca faze, scheme la antrenamente...in ziua de azi nu poti sa joci 4-2-3-1 cu echipe bine pregatite tactic...mai ales can acel 1 din fata e un Kapetanos, care desi incearca nu are cum sa ii iasa...

 

Acest sistem se pliaza pe echipe mari, care au in fata un Drogba, Ibrahimovici care dintr-o faza pot sa de-a usor un gol...Noua ne trebuie un 4-4-2 clasic...cu 2 atacanti n fata ajungem mai usor la poarta.

 

Dar Lacatus pare sa nu inteleaga inca...poate peste vreo 10 ani...

ros-albastru4ever08.03.2009 14:43

bv mah...suntem tari de tot...viitorul suna bine in Intertoto...daca vom ajunge si acolo

radusteaua2308.03.2009 14:43

sa intre Gigi :)))

andrey_ptm_steaua08.03.2009 14:44
sa-mi bag p**a in mortii jucatorilor nu e vina lui Laca

 

 

 

saraku Laca el e un super antrenor:)):))s-a vazut si la schimbari Litu si Lovin in locul lui Stancu si tiago...antrenor praf,jucatori de rahat

catasteaua1708.03.2009 14:45

ba ce o ajuns echipa Stelei sa ia bataie de la Brasov

Becali pleaca cu tot cu oile tale numai strici Steaua

fedora08.03.2009 14:45

Ce aveti cu Laca? E de-abia la al doilea meci la Steaua si deja incepeti? Sa-i mai dam TIMP!!!

zloty08.03.2009 14:46

pentru. mine singura diferenta intre returul acesta si cel de anul trecut e mendoza si atunci jucam tot de kkt dar mai reusea ceva mendoza cu fazele fixe , acum el sunt batute de "tricicleta" :chair:

il_scorpio08.03.2009 14:46

Mizeria asta de echipa se numeste Steaua?

KERATOCONUS08.03.2009 14:47

hai cu egalarea:)

valentin2day08.03.2009 14:47

pai frate cu jucatori ca Nicolita care n-a mai facut un dribling de la majoratul meu si Litu care nici la 80 de ani nu e copt ce plm sa faci

xDaJACKALx08.03.2009 14:47
bv mah...suntem tari de tot...viitorul suna bine in Intertoto...daca vom ajunge si acolo

 

pai n-ajungem ca nu mai exista Intertoto

MALDINI08.03.2009 14:48

Cac*m-as pe ei , mi-am irosit 2 ore din viata degeaba

zloty08.03.2009 14:49
pai frate cu jucatori ca Nicolita care n-a mai facut un dribling de la majoratul meu si Litu care nici la 80 de ani nu e copt ce plm sa faci

frateee are 3 variante pentru postu lu Nicolita, daca joaca mereu cu el inseamna ca e multumit de ce face nu?

senzor0008.03.2009 14:49

Lasa tu Intertoto...imi fac griji la retrogradare acuma,daca mergem in ritmul asta!

RiddickR08.03.2009 14:50

Steaua = o echipa de rahati si condusa de rahati. Asta e adevarul.

Joga Bonito08.03.2009 14:50

Forza Steaua!

 

Mandru ca sunt stelist! Oricand si oriunde.

MALDINI08.03.2009 14:50

cine vrea un abonament la PS vi-l dau .. GRATIS ..

greenyes08.03.2009 14:52

Sa vezi acum atacuri asupra lui Dayro......sa te tii...o sa iasa la atac toti cunoscatorii.....

 

Plangem dupa atacanti iar doi dintre ei sunt eliminati de staful nostru supor profesionist. Unul dintre ei trebuie sa invete sa fie mijlocas dupa ce a jucat otata viata atacant impins, in speta Dayro iar celalat, Pedriel isi iroseste timpul la Steaua II. CUm isi bat joc de oameni. Plus Ochirosii.

 

Sper sa continuam lupta contra cancerului iar alde Nea Imi si restul sa si tina gura ca mai rau de atat nu se poate.

 

Cand o fosta glorie ca Lacatus pune umarul la distrugerea Stelei, atat prin ce arata el ca antrenor cat si faptul ca ii mai pune cate o vorba buna cancerului ma face sa cred ca oamenii astia ( nu e singurul) nu au inteles nimic din tot ce a insemnat Steaua, altfel eu nu pot gasi alta explicatie a comportamentului lor. Sa fii component al Stelei aproape o viata intreaga, sa i ai ca manager pe Ion Alecsandru, sa castigi cupe, campionate, Liga Campionilor, sa cunosti inalta perfromanta, sa stii ca ai facut oameni fericiti, sa stii ca ai jucat fortbal adevarat si sa ajungi in stadiul in care a ajuns Lacatus este inexplicabil sau explicabil prin faptul ca nu a inteles nimic din tot ce a trait. E trist!

 

 

radusteaua2308.03.2009 14:52

daca nu pleaca Gigi de la Steaua ajungem in b :death:

il_scorpio08.03.2009 14:53

Stiu ca unii o sa zica ca tre sa sustii echipa la rau pentru ca atunci conteaza. La bine toata lumea tine cu ei. Dar asta e echipa?? Astia sunt jucatori? Asta e antrenor ? Asta e patron??

 

Ce rahat e bambiliciul asta??Am mai avut zeci de jocuri in stilul asta in ultimii ani...dar in halul asta ...nu cred. Cel mai mult ma enerveaza ca se duc cateii blatisti in Liga. Daca n-ar lua ei campionatul aproape ca nici nu mi-ar pasa de sezonul asta.

cred in steaua mea08.03.2009 14:53

Bravo baieti !! Luam campionatu daca jucati asa !

 

....sh*t, am uitat ca ma uitam la reluarea cu Dynamo Kiev :console:

KERATOCONUS08.03.2009 14:55

Lacatus e "lucrat" de jucatori...se pregateste Oli

RiddickR08.03.2009 14:55

Sper din suflet sa ajunga in Liga 2 ca acolo ar fi mai aproape de valoarea lor... poate acolo ar reusi sa prinda locul 2 cu lotul si conducerea activa. Forza Steaua in rahat !

«123456»