nu leaga doua pase..doamne ce-am ajuns!!
Taci mah,nu ai auzit ca suntem pe drumul cel bun? ![]()
Joc haotic,bazat pe principiul"ce-o da Domnu' ".Cum de altfel deja ne-am obisnuit de un timp incoace...
Indiferent de rezultat,nu avem fata de campioana.
Probabil ca pentru becalizati meciul e frumos,lor le convine locul doi pe veci.Dar noi,stelistii nu putem sa fim de acord cu un astfel de joc si cu o astfel de mentalitate.
