FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fc Brasov - FC Steaua Bucuresti

«123456»
danimarcu08.03.2009 13:58
nu leaga doua pase..doamne ce-am ajuns!!

Taci mah,nu ai auzit ca suntem pe drumul cel bun? :ce_oameni:

Joc haotic,bazat pe principiul"ce-o da Domnu' ".Cum de altfel deja ne-am obisnuit de un timp incoace...

Indiferent de rezultat,nu avem fata de campioana.

Probabil ca pentru becalizati meciul e frumos,lor le convine locul doi pe veci.Dar noi,stelistii nu putem sa fim de acord cu un astfel de joc si cu o astfel de mentalitate.

Joga Bonito08.03.2009 14:02

Comentatorul e agasant.

andrey_ptm_steaua08.03.2009 14:04

Petre Marin cred ca face cel mai slab meci al sau iar szekely nu e departe de Semedo...slab slab slab...ce ziceti face Laca o schimbare si castigam meciul??logik k nu :steag_cruce_invers:

senzor0008.03.2009 14:04

stau si ma intreb, ce le zice Lacatus la antrenamente..in cazul in care le zice ceva.asa de interesant e meciul,ca ma uit in paralel cu un film.

macar de-ar lua campionatul altii decat dinam0!

fedora08.03.2009 14:04

Daca jucam asa nu avem cum sa nu luam campionatul. Asa a zis Laca, eu il cred!

hypno08.03.2009 14:06

http://livesport1.net/

 

aici se vad ceva imagini ...

 

cica sunt suporteri stelisti care "si-au respectat promisiunea cu apostrofari la adresa lui Gigi Becali".

 

Ei zic ca nu transmit meciu', dar au imagini acolo ... sa-i f*** stalin de corupti ordinari

andrey_ptm_steaua08.03.2009 14:09
http://livesport1.net/

 

aici se vad ceva imagini ...

 

cica sunt suporteri stelisti care "si-au respectat promisiunea cu apostrofari la adresa lui Gigi Becali".

 

Ei zic ca nu transmit meciu', dar au imagini acolo ... sa-i f*** stalin de corupti ordinari

 

 

vezi ca meciul e transmis

Fan FC Steaua08.03.2009 14:10

Televiziune de rahat?

 

Pe sport.ro : Reporterul spune ca Lacatus n-a vorbit deloc la telefon, si ca a fost foarte cuminte.

Pe gsptv : Reporterita spune ca Marius Lacatus a vorbit la telefon aproape in permanenta.

 

Oricum, cica jocul este deplorabil, spune reporterul sport.ro, si deasemenea zice ca n-a mai vazut asa fotbal niciodata, de parca jucatorii Stelei sunt certati intre ei...

zloty08.03.2009 14:11

bah frate da pa Ochirosii il tin la imbatranit??cica pana nu face 25 nu pupa meciuri:))

danimarcu08.03.2009 14:12
Televiziune de rahat?

 

Pe sport.ro : Reporterul spune ca Lacatus n-a vorbit deloc la telefon, si ca a fost foarte cuminte.

Pe gsptv : Reporterita spune ca Marius Lacatus a vorbit la telefon aproape in permanenta.

 

Oricum, cica jocul este deplorabil, spune reporterul sport.ro, si deasemenea zice ca n-a mai vazut asa fotbal niciodata, de parca jucatorii Stelei sunt certati intre ei...

Pai asa si este.Crede-l,meciul este pe gsp TV si la fel am vazut si noi...

fiara708.03.2009 14:18

Ce atata tam-tam ca nu se transmite meciul??? Nu pierdeam absolut nimic. Am mai vazut meciul asta de sute de ori - o lupta surda la mijlocul terenului si nicio ocazie pt Steaua; e acelasi stil lãcãtușist de care suntem satui.

valentin2day08.03.2009 14:22

Banel e PRAF.Ne ingroapa meci de meci.

zloty08.03.2009 14:26

ooo intra si Lovin sa vezi acuma spectacol

hypno08.03.2009 14:28
vezi ca meciul e transmis

 

unde ? ai un link ?

radusteaua2308.03.2009 14:28

Gigi Gigi Gigi Gigi lasa neeeeeee lasa neeee cu Lovin apram rezultatul :clap::D:D:D

fedora08.03.2009 14:28

Lacatus forteaza atacul, ne aruncam pe ei cu Lovin. In sfarsit, de cand asteptam schimbarea! Magistrala mutare, am mare incredere ca vom invinge!!!

senzor0008.03.2009 14:29

Schimbare Tiago cu Lovin..clar..Lacatus muta decisiv pe faza ofensiva.

Castigam sigur!!

andrey_ptm_steaua08.03.2009 14:30

ce schimare excelenta...Lovin e exact ce ne trebuia.... :puke: Laca esti depasit :wall:

 

unde ? ai un link ?

 

 

 

pe GPG TV il transmit pana la urma

senzor0008.03.2009 14:33

Cat ghinion pe noi cu atatea ocazii si nu marcam!Pacat de jucatorii astia ca muncesc atat si degeaba.

Fan FC Steaua08.03.2009 14:34

@zloty: la murat, nu la imbatranit.... ca e proaspat, si nu poate sa joace printre muraturi decat daca e si el muratura...

radusteaua2308.03.2009 14:40

goooooooooooooooooooooooollll brasovvvv

hypno08.03.2009 14:40

Dayro Moreeeeno sa suga morcovu'

 

iese B. Stancu si intra Litu ... mega schimbare, mega tactica, mega joc, mega jucatori.

 

Hai mah tata da' ne lasi cu Dayro asta al tau ? sa-l f*** intre ochi

senzor0008.03.2009 14:41

Previzibil gol..SUNTEM VARZA!!

xDaJACKALx08.03.2009 14:41

Bv Laca!!! Uite ce bine face Dayro faza defensiva :bananadance:

fedora08.03.2009 14:42
Dayro Moreeeeno sa suga morcovu'

Numai arbitrii sunt de vina, Laca a pregatit exemplar meciul.

Dayro Moreno a primit indicatii exacte pentru faza defensiva.

Pur si simplu ghinion, am scapat de 6 ori singuri cu Coman si n-a intrat.

«123456»