3-0... totul este terminat ![]()
Trebuie sa ma orientez spre alta echipa in UEFA ![]()
3-0... totul este terminat ![]()
Trebuie sa ma orientez spre alta echipa in UEFA ![]()
Eu am mers de la inceput si inca merg pe Werder.
Din. Kiev 3 - 0 PSG (2 - 0)
Manchester City 2 - 1 Hamburger (1 - 3)
Marseille 1 - 2 Shakhtar (1 - 1)
Udinese 3 - 3 Bremen (3 - 1)
Un link unde pot vedea Telesport ?
@Daniel : Din pacate nu imi merge ![]()
Sahtior e in finala!
Sahtior e in finala!
In ziua finalei de la Sevilla. Coincidentele sunt frumoase!
ma bucur pentru romani nostri:)mai ales pentru familia Lucescu:)tatal e intr'o finala europeana:)fiul selectioner:)cred ca e ce'a mai fericita familie din fotbal in momentul asta:)sper ca ne'a Mircea sa castige cupa ![]()
![]()
"Asta îmi aduce aminte de perioada când Dinamo și Steaua jucau meciuri de o rivalitate extraordinarã, iar ambele echipe jucau an de an finalã sau semifinalã de cupã. Sperãm cã situația de acum se va prelungi și anii care urmeazã și existã motive sã credem asta, pentru cã ambele echipe sunt tinere", a explicat Lucescu.
![]()
"Asta îmi aduce aminte de perioada când Dinamo și Steaua jucau meciuri de o rivalitate extraordinarã, iar ambele echipe jucau an de an finalã sau semifinalã de cupã. Sperãm cã situația de acum se va prelungi și anii care urmeazã și existã motive sã credem asta, pentru cã ambele echipe sunt tinere", a explicat Lucescu.
Are dreptate.
Steaua - 2 finale
Dinamo - 2 semifinale
Ce vremuri!Cand o sa mai fie Steaua in semifinala,finala de Cupa Europeana,mai exact Liga Campionilor?....Sper sa nu fie prea indepartat acel moment.
Cred ca o sa castige Lucescu UEFA,nu joaca la Werder Diego,Hugo Almeida.Plus ca finala e la Istanbul.
Are dreptate.
Steaua - 2 finale
Dinamo - 2 semifinale
Si au fost an de an?
Steaua a avut 3 semifinale si 2 finale in 4 ani, Dinamo 2 semifinale in '83 si '90.
Imi cer scuze, Lucescu a avut dreptate!
Si au fost an de an?
Steaua a avut 3 semifinale si 2 finale in 4 ani, Dinamo 2 semifinale in '83 si '90.
Imi cer scuze, Lucescu a avut dreptate!
Nu a avut. Dar nu se poate nega ca echipele Dinamo din 83 si 90 au fost excelente. In fapt, probabil ca fara revolutia din 89, romanii ar mai fi castigat probabil vreo doua trofee europene... Asa, a venit Italia, s-au vandut toti jucatorii iar rezultatul s-a vazut
In ziua finalei de la Sevilla. Coincidentele sunt frumoase!
nu prea, Lucescu e dinamovist si rat a jucat la rapid,
nu conteaza ca Lucescu e dinamovist sau ca rat e rapidist..conteaza ca 2 romani vor castiga Cupa UEFA..atat conteaza..sunt ROMANI asta conteaza!!
Cred ca va castiga Sahtior.
Eu unu' tin cu Werder. ![]()
Eu unu' tin cu Werder.![]()
Si eu ![]()
Desi, nu sunt un fan al campionatului german, sper ca in seara asta sa castige Werder. Pacat ca din cauza cartonasului galben acumulat in partida retur de la Hamburg, Diego va lipsi in aceasta finala. ![]()
mama :-?daca Lucescu ar fii antrenat Steaua...totii atii fii spus "sa castige ne'a Mircea :-@"..
Hai ªahtior!
mama :-?daca Lucescu ar fii antrenat Steaua...totii atii fii spus "sa castige ne'a Mircea :-@"..
Dacã toți steliștii ar fi fost dinamoviști, ar fi strigat Hai Динамо!
Hai Werder
Hai Sahtior!
Нехай Sahtior!
Cu cata bucurie v-as bana pe toti care tineti cu sahtior si cu jegul ala de mucescu.
Ce repede uita unii cat de mult si-a batut jegul ala joc de Steaua si de stelisti.
"daca ar fi antrenat Steaua..."
Ce sa antreneze ala Steaua? Ala nu are valoare de Steaua.
Finala asta de UEFA e cea mai mare performanta din cariera lui. A venit acum, dupa 30 de ani de antrenorat si dupa enspemii de milioane bagate in transferuri. Da' e bun il muce si trebuie respectat ca doar si el ne-a respectat pe noi foarte mult. Daca ar fi dupa el, tot in gura ne-ar respecta.
Sa strigati ma tare forza sahtior. Si, dupa, sa va dati cate doua palme. Poate va aduceti aminte cu ce echipa tineti.