FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa UEFA, Editia 2008/2009

«12345»
Daniel-Ionut16.04.2009 17:59

3-0... totul este terminat :wall:

Trebuie sa ma orientez spre alta echipa in UEFA :sleep:

Dany's16.04.2009 18:07

Eu am mers de la inceput si inca merg pe Werder.

 

 

Din. Kiev 3 - 0 PSG (2 - 0)

Manchester City 2 - 1 Hamburger (1 - 3)

Marseille 1 - 2 Shakhtar (1 - 1)

Udinese 3 - 3 Bremen (3 - 1)

Robinson Rufay Zapata07.05.2009 16:46

Un link unde pot vedea Telesport ?

Daniel-Ionut07.05.2009 16:48
Un link unde pot vedea Telesport ?

 

Click

 

Un link unde pot vedea Telesport ?

 

Click

Robinson Rufay Zapata07.05.2009 16:53

@Daniel : Din pacate nu imi merge :(

redondo07.05.2009 18:20

Sahtior e in finala!

Alexandru H.07.05.2009 18:41
Sahtior e in finala!

 

In ziua finalei de la Sevilla. Coincidentele sunt frumoase!

Bombonel9407.05.2009 19:26

ma bucur pentru romani nostri:)mai ales pentru familia Lucescu:)tatal e intr'o finala europeana:)fiul selectioner:)cred ca e ce'a mai fericita familie din fotbal in momentul asta:)sper ca ne'a Mircea sa castige cupa :bananadance::hypocrite:

Lari07.05.2009 20:50

"Asta îmi aduce aminte de perioada când Dinamo și Steaua jucau meciuri de o rivalitate extraordinarã, iar ambele echipe jucau an de an finalã sau semifinalã de cupã. Sperãm cã situația de acum se va prelungi și anii care urmeazã și existã motive sã credem asta, pentru cã ambele echipe sunt tinere", a explicat Lucescu.

 

:yeahh:

Alexandru H.08.05.2009 01:42
"Asta îmi aduce aminte de perioada când Dinamo și Steaua jucau meciuri de o rivalitate extraordinarã, iar ambele echipe jucau an de an finalã sau semifinalã de cupã. Sperãm cã situația de acum se va prelungi și anii care urmeazã și existã motive sã credem asta, pentru cã ambele echipe sunt tinere", a explicat Lucescu.

 

:yeahh:

 

Are dreptate.

 

Steaua - 2 finale

Dinamo - 2 semifinale

red&blue_boy08.05.2009 07:19

Ce vremuri!Cand o sa mai fie Steaua in semifinala,finala de Cupa Europeana,mai exact Liga Campionilor?....Sper sa nu fie prea indepartat acel moment.

 

Cred ca o sa castige Lucescu UEFA,nu joaca la Werder Diego,Hugo Almeida.Plus ca finala e la Istanbul.

Lari08.05.2009 13:49
Are dreptate.

 

Steaua - 2 finale

Dinamo - 2 semifinale

 

Si au fost an de an?

 

Steaua a avut 3 semifinale si 2 finale in 4 ani, Dinamo 2 semifinale in '83 si '90.

 

Imi cer scuze, Lucescu a avut dreptate!

Alexandru H.08.05.2009 17:10
Si au fost an de an?

 

Steaua a avut 3 semifinale si 2 finale in 4 ani, Dinamo 2 semifinale in '83 si '90.

 

Imi cer scuze, Lucescu a avut dreptate!

 

Nu a avut. Dar nu se poate nega ca echipele Dinamo din 83 si 90 au fost excelente. In fapt, probabil ca fara revolutia din 89, romanii ar mai fi castigat probabil vreo doua trofee europene... Asa, a venit Italia, s-au vandut toti jucatorii iar rezultatul s-a vazut

ady_ultras10.05.2009 18:14
In ziua finalei de la Sevilla. Coincidentele sunt frumoase!

nu prea, Lucescu e dinamovist si rat a jucat la rapid,

Bombonel9420.05.2009 10:51

nu conteaza ca Lucescu e dinamovist sau ca rat e rapidist..conteaza ca 2 romani vor castiga Cupa UEFA..atat conteaza..sunt ROMANI asta conteaza!!

redondo20.05.2009 11:37

Cred ca va castiga Sahtior.

DelPiero1020.05.2009 12:20

Eu unu' tin cu Werder. :D

MoWeed20.05.2009 12:45
Eu unu' tin cu Werder. :D

Si eu :D

 

 

KERATOCONUS20.05.2009 13:03

Desi, nu sunt un fan al campionatului german, sper ca in seara asta sa castige Werder. Pacat ca din cauza cartonasului galben acumulat in partida retur de la Hamburg, Diego va lipsi in aceasta finala. :(

Bombonel9420.05.2009 16:15

mama :-?daca Lucescu ar fii antrenat Steaua...totii atii fii spus "sa castige ne'a Mircea :-@"..

Ronnie20.05.2009 16:21

Hai ªahtior!

LDS20.05.2009 16:42
mama :-?daca Lucescu ar fii antrenat Steaua...totii atii fii spus "sa castige ne'a Mircea :-@"..

 

Dacã toți steliștii ar fi fost dinamoviști, ar fi strigat Hai Динамо!

zloty20.05.2009 16:50

Hai Werder

Daniel-Ionut20.05.2009 17:40

Hai Sahtior!

Нехай Sahtior!

Adrian20.05.2009 17:56

Cu cata bucurie v-as bana pe toti care tineti cu sahtior si cu jegul ala de mucescu.

Ce repede uita unii cat de mult si-a batut jegul ala joc de Steaua si de stelisti.

 

 

"daca ar fi antrenat Steaua..."

Ce sa antreneze ala Steaua? Ala nu are valoare de Steaua.

 

Finala asta de UEFA e cea mai mare performanta din cariera lui. A venit acum, dupa 30 de ani de antrenorat si dupa enspemii de milioane bagate in transferuri. Da' e bun il muce si trebuie respectat ca doar si el ne-a respectat pe noi foarte mult. Daca ar fi dupa el, tot in gura ne-ar respecta.

 

Sa strigati ma tare forza sahtior. Si, dupa, sa va dati cate doua palme. Poate va aduceti aminte cu ce echipa tineti.

«12345»