Tovarasi, cu noroc, fara noroc, a castigat. Aia e. Dar de aici pana a face din asta un titlu de glorie pentru unul care ne face de rahat de cate ori are posibilitatea, unul care nu are pic de consideratie pentru CCE si celelalte performante ale Stelei, e drum lung.
Si voi, mari stelisti, ii luati apararea... cum aia masii sa spui ca am avut noroc... in toti anii aia... inseamna ca voi nu ati vazut Steaua in acei ani, voi vorbiti dupa ce cititi in ziare, dupa ce zice El Muce si toti care ii mananca excrementele mentale.
Daca nu va convine, mergeti fratilor si aclamati-l cat vreti pe alte stadioane, pe alte site-uri, voi nu stiti ce e Steaua... voi vedeti ce e acum si raportati la pseudo-performantele unui pseudo-antrenor (era sa zic pseudo-om, dar nu ma caracterizeaza).
Dar ajunge, ca deja mi-a ocupat prea mult timp acestui personaj.
