nu trebuie sa facem atmosfera ostila in timpul jocului.La ce foloseste?Protestul ar trebui facum inaintea inceperii meciului sau dupa....daca se face in timpul jocului chiar suntem penibili.Pentru orice rezultat nefavorabil noi o sa fim de vina.Jucatorii,antrenorul,conducerea vor da vina pe noi.
uita-te pe calendar, deschide televizorul, da pe orice eveniment sportiv, social, cultural etc si o sa afli cu surprindere ca manifestatia live este o deprindere a omului modern.
bun venit in noua era. aici nu exista bekali, argati, zmarandesti. aici o sa-i gasesti doar pe Hagi, Balint, Boloni si cei de seama lor..
tic tac..
un singur glas: CIOBANE PLEACA DIN Ghencea!
