FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«12345»
ronaldo_020119.02.2009 20:27

Grupa D

 

sorin_simuleac v ronaldo_0201 2-4

Sergyu1619.02.2009 20:57

Grupa A

 

 

alexxx_tzupy -s3rgyu_adriano_13 = 0-3 Mv cred

s3rgyu_adriano_13 -alexxx_tzupy = 3-0 Mv cred

 

s3rgyu_adriano_13 -dogu_91 = 1-9

dogu_91- s3rgyu_adriano_13 = 5-3

 

s3rgyu_adriano_13 -yamasha_tusca = 2-0

yamasha_tusca -s3rgyu_adriano_13 = 1-2

 

s3rgyu_adriano_13 -julica_maniaku = 5-4

julica_maniaku -s3rgyu_adriano_13 = 0-3

 

18 puncte

sharkybv20.02.2009 11:23

in cele din urma puricele are voie sa joace sau nu?

marianb20.02.2009 15:15

GRUPA F

Marianbolohan -otaku332004 1-1

otaku332004 - Marianbolohan 0-7

costinha_stelistu20.02.2009 20:47

Grupa G

 

fallenangell002000 -costinn_89

costinn_89 -fallenangell002000

 

danny1ok -costinn_89

costinn_89 -danny1ok

 

quitarr -costinn_89 4-2

costinn_89 -quitarr 3-3

 

costinn_89- figo.evil 5-5

figo.evil -costinn_89 2-3

ronaldo_020120.02.2009 22:15

grupa D

 

ronaldo_0201 v sorin_simuleac 3-2

ManiaCU20.02.2009 22:42
s3rgyu_adriano_13 -julica_maniaku = 5-3

julica_maniaku -s3rgyu_adriano_13 = 0-3

18 puncte

 

Nu ca ar avea vreo importanta dar in primul meci a fost 5-4 ;)

Sergyu1621.02.2009 09:14

Da scuze ,am postat gresit... Am uitat cum m-ai calarit pe final si eu bubuiam mingile :whistle:

mihai141121.02.2009 09:44

GRUPA H

 

mihai1411- f1or_cs

mihai1411 -danny_racari_92 = 8-1

mihai1411 -kta1412

mihai1411 -zmarius_88 = 4-2

zmarius_88 -mihai1411 = 1-4

kta1412 -mihai1411

danny_racari_92 -mihai1411 = 4-5

f1or_cs- mihai1411

bubutza21.02.2009 10:30

D:rusu_andrey2005 -sorin_simuleac 3-0

sorin_simuleac - rusu_andrey2005 0-3

 

QW INTERZIS DE ORIUNDE,CINE DA 1 SINGUR QW,E EXCLUS DIN COMPETITIE

 

simuleac.txt

 

alta dovada nu am decat asta. meciul se terminase 3-3 si a iesit si nu am putut salva meciul.

Mir@no121.02.2009 10:33
D:rusu_andrey2005 -sorin_simuleac 3-0

sorin_simuleac - rusu_andrey2005 0-3

 

 

 

simuleac.txt

 

alta dovada nu am decat asta. meciul se terminase 3-3 si a iesit si nu am putut salva meciul.

 

bututza aveam alta impresie despre tine ...

e adevarat , am dat 2 QW-uri la inceptul meciului ,uitand ca joc meci de cupa , dar nici unu nu A PUS IN PERICOL POARTA ADVERSA ! , defapt le-am dat din careul meu tot in careul meu , ca si o pasa ...

 

ORICUM , NU ESTI FAIR PLAY ;) ... OMUL MAI GRESESTE , DAK ESTI SI TU OM IERTI , dar nu in cazul tau

mihai141121.02.2009 10:35

din pacate tzupy,puricele si Sorin simuleac nu mai joaca in cupa,scrie clar ca nu e voie qw din nici o pozitie

bubutza21.02.2009 10:38

grupa d:

1.rusu_andrey2005 - 13 pcte - calificat

2.Ronaldo - 9 pcte

3.badboy - 7 puncte

4.simuleac - 0 puncte - exclus banuiesc

 

mai sunt 2 meciuri: Ronaldo-badboy si badboy-Ronaldo.

GOD21.02.2009 10:39

Nu e frumos bubutza . . . tu si cu yamasha dupa 9-1 zicea ca am dat un qw ...... inventat.

 

Nu vreau sa intru in polemici dar nu e frumos,daca omu era mai intepat nici nu iti recunostea nu aveai nici o dovada.

Mir@no121.02.2009 10:41
Nu e frumos bubutza . . . tu si cu yamasha dupa 9-1 zicea ca am dat un qw ...... inventat.

 

Nu vreau sa intru in polemici dar nu e frumos,daca omu era mai intepat nici nu iti recunostea nu aveai nici o dovada.

 

asa e GOD , dar am zis ca nu are rost sa-mi pun mintea cu el ... :-j

Faptul e consumat , eu si bubutza nu mai avem nimik de discutat .

Sincer sa fiu , era ultimul om la care ma asteptam , deoarece am fost colegi si pe Steaua.net .

Sergyu1621.02.2009 10:45

Regulile sunt reguli...S-a hoatarat sa se joace fara qw ...Daca nu va puteti stapani , anuntati-va de la inceput si facem grupe de 4 doar...

ronaldo_020121.02.2009 12:04

Grupa D

 

1.ronaldo_0201 -15 pct-calificat

2.rusu_andrey2005 - 13 pcte - calificat

3.badboy- 7 pcte

4.simuleac - 0 puncte - exclus banuiesc

 

Grupa D

ronaldo_0201 v badboy 2-1

badboy v ronaldo_0201 2-4

BADboySteaua21.02.2009 12:11

Grupa D

 

ronaldo_0201 v badboy_steaua 2-1

badboy_steaua v ronaldo_0201 2-4

B33KTA21.02.2009 13:57

GRUPA H

mihai1411 -kta1412 1-2

kta1412 - mihai1411 2-2

zmarius_88 -kta1412 2-2

kta1412 - zmarius_88 1-1

mihai141121.02.2009 13:58

mihai1411 -kta1412 =1-2

kta1412 -mihai1411 = 2-2

 

ma bucur ca mai sunt si oameni care stiu sa joace fifa in campionatul asta

mihainho8621.02.2009 15:16

serilius,cand jucam si noi?

mihai141121.02.2009 16:51

mihai1411- f1or_cs 7-3

f1or_cs- mihai1411 3-2

 

costinha_stelistu21.02.2009 21:07

Grupa G

 

fallenangell002000 -costinn_89 2-0

costinn_89 -fallenangell002000 3-4

 

danny1ok -costinn_89 2-4

costinn_89 -danny1ok 2-0

 

quitarr -costinn_89 4-2

costinn_89 -quitarr 3-3

 

costinn_89- figo.evil 5-5

figo.evil -costinn_89 2-3

drlv8522.02.2009 12:27

meph_frumossu - drlv85 2-3

 

drlv85 - meph_frumossu 1-5

F1oRinho22.02.2009 15:42

Grupa H

 

f1or_cs -kta1412 6-0

 

kta1412-f1or_cs 1-2

«12345»