Grupa D
sorin_simuleac v ronaldo_0201 2-4
Grupa D
sorin_simuleac v ronaldo_0201 2-4
Grupa A
alexxx_tzupy -s3rgyu_adriano_13 = 0-3 Mv cred
s3rgyu_adriano_13 -alexxx_tzupy = 3-0 Mv cred
s3rgyu_adriano_13 -dogu_91 = 1-9
dogu_91- s3rgyu_adriano_13 = 5-3
s3rgyu_adriano_13 -yamasha_tusca = 2-0
yamasha_tusca -s3rgyu_adriano_13 = 1-2
s3rgyu_adriano_13 -julica_maniaku = 5-4
julica_maniaku -s3rgyu_adriano_13 = 0-3
18 puncte
in cele din urma puricele are voie sa joace sau nu?
GRUPA F
Marianbolohan -otaku332004 1-1
otaku332004 - Marianbolohan 0-7
Grupa G
fallenangell002000 -costinn_89
costinn_89 -fallenangell002000
danny1ok -costinn_89
costinn_89 -danny1ok
quitarr -costinn_89 4-2
costinn_89 -quitarr 3-3
costinn_89- figo.evil 5-5
figo.evil -costinn_89 2-3
grupa D
ronaldo_0201 v sorin_simuleac 3-2
s3rgyu_adriano_13 -julica_maniaku = 5-3julica_maniaku -s3rgyu_adriano_13 = 0-3
18 puncte
Nu ca ar avea vreo importanta dar in primul meci a fost 5-4 ![]()
Da scuze ,am postat gresit... Am uitat cum m-ai calarit pe final si eu bubuiam mingile ![]()
GRUPA H
mihai1411- f1or_cs
mihai1411 -danny_racari_92 = 8-1
mihai1411 -kta1412
mihai1411 -zmarius_88 = 4-2
zmarius_88 -mihai1411 = 1-4
kta1412 -mihai1411
danny_racari_92 -mihai1411 = 4-5
f1or_cs- mihai1411
D:rusu_andrey2005 -sorin_simuleac 3-0
sorin_simuleac - rusu_andrey2005 0-3
QW INTERZIS DE ORIUNDE,CINE DA 1 SINGUR QW,E EXCLUS DIN COMPETITIE
alta dovada nu am decat asta. meciul se terminase 3-3 si a iesit si nu am putut salva meciul.
D:rusu_andrey2005 -sorin_simuleac 3-0sorin_simuleac - rusu_andrey2005 0-3
alta dovada nu am decat asta. meciul se terminase 3-3 si a iesit si nu am putut salva meciul.
bututza aveam alta impresie despre tine ...
e adevarat , am dat 2 QW-uri la inceptul meciului ,uitand ca joc meci de cupa , dar nici unu nu A PUS IN PERICOL POARTA ADVERSA ! , defapt le-am dat din careul meu tot in careul meu , ca si o pasa ...
ORICUM , NU ESTI FAIR PLAY
... OMUL MAI GRESESTE , DAK ESTI SI TU OM IERTI , dar nu in cazul tau
din pacate tzupy,puricele si Sorin simuleac nu mai joaca in cupa,scrie clar ca nu e voie qw din nici o pozitie
grupa d:
1.rusu_andrey2005 - 13 pcte - calificat
2.Ronaldo - 9 pcte
3.badboy - 7 puncte
4.simuleac - 0 puncte - exclus banuiesc
mai sunt 2 meciuri: Ronaldo-badboy si badboy-Ronaldo.
Nu e frumos bubutza . . . tu si cu yamasha dupa 9-1 zicea ca am dat un qw ...... inventat.
Nu vreau sa intru in polemici dar nu e frumos,daca omu era mai intepat nici nu iti recunostea nu aveai nici o dovada.
Nu e frumos bubutza . . . tu si cu yamasha dupa 9-1 zicea ca am dat un qw ...... inventat.
Nu vreau sa intru in polemici dar nu e frumos,daca omu era mai intepat nici nu iti recunostea nu aveai nici o dovada.
asa e GOD , dar am zis ca nu are rost sa-mi pun mintea cu el ... :-j
Faptul e consumat , eu si bubutza nu mai avem nimik de discutat .
Sincer sa fiu , era ultimul om la care ma asteptam , deoarece am fost colegi si pe Steaua.net .
Regulile sunt reguli...S-a hoatarat sa se joace fara qw ...Daca nu va puteti stapani , anuntati-va de la inceput si facem grupe de 4 doar...
Grupa D
1.ronaldo_0201 -15 pct-calificat
2.rusu_andrey2005 - 13 pcte - calificat
3.badboy- 7 pcte
4.simuleac - 0 puncte - exclus banuiesc
Grupa D
ronaldo_0201 v badboy 2-1
badboy v ronaldo_0201 2-4
Grupa D
ronaldo_0201 v badboy_steaua 2-1
badboy_steaua v ronaldo_0201 2-4
GRUPA H
mihai1411 -kta1412 1-2
kta1412 - mihai1411 2-2
zmarius_88 -kta1412 2-2
kta1412 - zmarius_88 1-1
mihai1411 -kta1412 =1-2
kta1412 -mihai1411 = 2-2
ma bucur ca mai sunt si oameni care stiu sa joace fifa in campionatul asta
serilius,cand jucam si noi?
mihai1411- f1or_cs 7-3
f1or_cs- mihai1411 3-2
Grupa G
fallenangell002000 -costinn_89 2-0
costinn_89 -fallenangell002000 3-4
danny1ok -costinn_89 2-4
costinn_89 -danny1ok 2-0
quitarr -costinn_89 4-2
costinn_89 -quitarr 3-3
costinn_89- figo.evil 5-5
figo.evil -costinn_89 2-3
meph_frumossu - drlv85 2-3
drlv85 - meph_frumossu 1-5
Grupa H
f1or_cs -kta1412 6-0
kta1412-f1or_cs 1-2