FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«12345»
klaus_e8902.03.2009 14:20

rog frumos sa imi amanati si mie meciurile din cupa ... sunt super aglomerat cu locul de munca si ajung acasa numai tarziu ... multumesc pt intelegere

mihai141102.03.2009 16:35

pai termenul a trecut...ce sa amani acum :))?

 

sharkybv02.03.2009 17:15

optimile cand vor fi?

Sergyu1602.03.2009 17:18

Cand se joaca si grupa B :rolleyes: .

klaus_e8902.03.2009 17:32

pana la urma care este decizia in cazul meph ?

Sergyu1602.03.2009 17:36

Trimite-i si tu reluarea la Mihai ca sa poata lua o decizie.

mihai141103.03.2009 07:22

mi-a trimis si nu mi s-a parut...o sa ma mai consult cu cineva sa vedem

 

oricum nu am auzit pe cineva sa zica de meph ca joaca qw

branica03.03.2009 07:25

daca nu e problema, da`le termen pana maine seara sa isi joace etapele si gata ... ca sa nu mai stam dupa ei ... sa trecem si noi mai departe ... ca iar jucam cupa dupa ce se termina campionatu` ....

DannY_103.03.2009 10:01

O sa continui in cupa daca se poate ca sa nu incurc ;).

mihai141103.03.2009 11:43

da,pai asa ma gandeam si eu,mai aveti pana maine seara,apoi se anuleaza ce nu e jucat

mihai141104.03.2009 14:22

meciuri care nu s-au jucat,sau nu le gasesc eu,pana maine la pranz va rog sa imi spuneti de ele,sau anulez tot

 

GRUPA A

 

 

yamasha_tusca- julica_maniaku=

julica_maniaku -yamasha_tusca=

 

 

GRUPA B

 

meph_frumossu- alinn50c=

alinn50c -klaus_e89=

alinn50c -drlv85=

klaus_e89- drlv85=

drlv85 -klaus_e89=

drlv85 -alinn50c=

klaus_e89 -alinn50c=

klaus_e89 -meph_frumossu=

alinn50c -meph_frumossu=

 

 

 

 

 

mihai141105.03.2009 08:33

s-ar putea cupa viitoare sa nu participe 2-3 jucatori care ne-au incurcat si nu au jucat nici 1 meci

 

m-am uitat la sesizari cu inca cineva si nu a fost qw,in meciurile adinho-varga si klaus-meph

 

CLASAMENT

 

GRUPA A

 

dogu_91 - Tottenham-18 PCT

s3rgyu_adriano_13 - Bayern Munchen -12 PCT

yamasha_tusca - Werder Bremen-0 PCT

julica_maniaku - Ol Marseille-0 PCT

 

 

GRUPA B

 

meph_frumossu - Inter-6 PCT

drlv85 - Ajax Amsterdam-3 PCT

klaus_e89 - FC Sevilla-0PCT

alinn50c - Valencia CF-0PCT

 

GRUPA C

 

mihainho86 - Manchester City-15 PCT

fifa_for_fun - Chelsea-15 PCT

serilius_2005 - Porto-3 PCT

i0nutz83 - Newcastle United-3 PCT

 

GRUPA D

 

ronaldo0201 - AC Milan-9 PCT

rusu_andrey2005 - Villarreal-7 PCT

badboy_steaua - Schalke 04-1 PCT

 

GRUPA E

 

varga_nandor2005 - Stuttgart - 7 PCT

roby29steaua - Bayer Leverkusen- 5 PCT

ady_adinho - Fiorentina-4 PCT

 

GRUPA F

 

only_babbardel1 - AS Roma-18 PCT

marianbolohan - Real Madrid-4 PCT

otaku332004 - Hamburg -1 PCT

nnmfifa08 - Atletico Madrid-0PCT

 

GRUPA G

 

fallenangell002000 - Liverpool-18 PCT

quitarr - Everton-13 PCT

costinn_89 - Udinese-11 PCT

figo.evil - Celtic Glasgow-1 PCT

 

GRUPA H

 

mihai1411 - Barcelona-16 PCT

danny_racari_92 - Aston Villa -16 PCT

f1or_cs - Arsenal-15 PCT

kta1412 - Girondins Bordeaux-7 PCT

zmarius_88 - Boca Juniors - 2 PCT

mihai141105.03.2009 08:38

OPTIMI

 

dogu_91 - Tottenham

 

meph_frumossu - Inter

 

rusu_andrey2005 - Villarreal

 

fifa_for_fun - Chelsea

 

marianbolohan - Real Madrid

 

only_babbardel1 - AS Roma

 

danny_racari_92 - Aston Villa

 

mihai1411 - Barcelona

 

 

TERMEN:09.03.2009

 

SE JOACA FARA QW

TUR - RETUR CU REGULA GOLULUI DAT IN DEPLASARE,IN CAZ DE EGALITATE PERFECTA SE JOACA UN AL 3 LEA MECI PANA LA 11 M DACA E NEVOIE

REGULAMENTUL DIN CAMPIONAT,MAI PUTIN QW PERMIS

BabBarDeL05.03.2009 15:23

roby29steaua - Bayer Leverkusen VS only_babbardel1 - AS Roma :

 

Tur: only_babbardel1 - roby29steaua : 2 - 3

 

Retur: roby29steaua - only_babbardel1 : 2 - 4

 

Calificat: only_babbardel1 - AS Roma

RobYnho05.03.2009 15:29

Tur : only_babbardel1 - roby29steaua : 2 - 3

 

Retur : roby29steaua - only_babbardel1 : 2 - 4

 

Bafta, babbardel !

Dany's05.03.2009 15:53

TUR: fallenangell002000 [1 - 4] danny_racari_92

RETUR: danny_racari_92 [9 - 3] fallenangell002000

 

Overall:danny_racari_92 [13 - 4] fallenangell002000

marianb05.03.2009 17:23

tur: varga_nandor2005 - Stuttgart VS marianbolohan - Real Madrid 1-2

retur: marianbolohan - Real Madrid VS varga_nandor2005 - Stuttgart 6-0

sharkybv05.03.2009 17:41

tur: varga_nandor2005 - Stuttgart VS marianbolohan - Real Madrid 1-2

retur: marianbolohan - Real Madrid VS varga_nandor2005 - Stuttgart 6-0

 

ce noroc pe capul meu, sezonul trecut braca acum real, mai trebuie Chelsea, Manchester si tabloul e complet

GOD05.03.2009 23:23

dogu_91 - Tottenham VS drlv85 - Ajax Amsterdam 3-1

drlv85 - Ajax Amsterdam VS dogu_91 - Tottenham 2-2

 

 

Merg mai departe. bft in campionat prietene

drlv8505.03.2009 23:24

confirm .. sanatate dogule ;)

branica06.03.2009 21:43

fifa_for_fun - Chelsea VS ronaldo0201 - AC Milan 1-1

ronaldo0201 - AC Milan VS fifa_for_fun - Chelsea 1-6 ... Sa trecem mai departe ...

mihai141107.03.2009 06:17

quitarr - Everton VS mihai1411 - Barcelona 4-9

 

 

tur:2-7

retur:2-2

 

 

 

au mai ramas de jucat :

 

s3rgyu_adriano_13 - Bayern Munchen VS meph_frumossu - Inter

 

mihainho86 - Manchester City VS rusu_andrey2005 - Villarreal

 

GOD07.03.2009 09:43

Sergiu sper sa castigi....

Sergyu1607.03.2009 09:48

Facem tot ce se poate. Il astept sa jucam.

bubutza07.03.2009 11:18

mihainho86 - Manchester City 1-1 2-3 rusu_andrey2005 - Villarreal

«12345»