FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«1345»
Sergyu1607.03.2009 11:58

 

s3rgyu_adriano_13 VS meph_frumossu 1-3 , 2-2...Diferenta a fost foarte mica . In primul meci la 1-2 am ratat o gramada singur cu portarul si el a dat gol din corner in minutul 89. In meciul 2 iara am avut 2-1 si au fost momente in care se putea intampla orice. Pacat!

Dany's07.03.2009 12:56

Hai cu sferturile :hooray:

mihai141107.03.2009 13:16

SFERTURI

 

meph_frumossu - Inter

fifa_for_fun - Chelsea

 

marianbolohan - Real Madrid

 

danny_racari_92 - Aston Villa VS mihai1411 - Barcelona

 

 

TERMEN:11.03.2009

 

SE JOACA FARA QW

TUR - RETUR CU REGULA GOLULUI DAT IN DEPLASARE,IN CAZ DE EGALITATE PERFECTA SE JOACA UN AL 3 LEA MECI PANA LA 11 M DACA E NEVOIE

REGULAMENTUL DIN CAMPIONAT,MAI PUTIN QW PERMIS

GOD07.03.2009 13:50

dogu_91 - Tottenham VS meph_frumossu - Inter 3-4

meph_frumossu - Inter VS dogu_91 - Tottenham = 2-5

 

Calificat:GOD

 

 

o sa fie 1-3,2-4 ,nu?

Dany's07.03.2009 14:51

Cum s-au facut meciurile astea?..

bubutza07.03.2009 15:03

1-2 3-4 ... tot asa se joaca... optimi, sferturi, semifinale, finala.

 

rusu_andrey2005 - Villarreal 0-4 3-2 fifa_for_fun - Chelsea

 

frumos gest. fair play. bafta in contiuare. submarinul galben s-a scufundat

branica07.03.2009 16:21

rusu_andrey2005 - Villarreal VS fifa_for_fun - Chelsea 0-4

fifa_for_fun - Chelsea VS rusu_andrey2005 - Villarreal 2-3 ... Mai departe ...

mihai141107.03.2009 16:43

grupele au fost facute ca in finala sa se intalneasca cei mai buni din sezonul precedent,doar ca unii se mai si retrag cand nu mai fac fata :))

marianb08.03.2009 19:01

only_babbardel1 - AS Roma VS marianbolohan - Real Madrid 3-5

marianbolohan - Real Madrid VS only_babbardel1 - AS Roma 2-4,

 

 

golul in deplasare a decis

BabBarDeL08.03.2009 19:10

AUTOgol in deplare ti-am zis :P

 

Succes in continuare

mihai141109.03.2009 09:12

meph va lua locul lui god in semifinale...

Dany's09.03.2009 13:24
danny_racari_92 - Aston Villa VS mihai1411 - Barcelona 3-7

 

 

1-3

2-4

 

danny_racari_92 - mihai1411 1-3/0-3

 

In al doilea am iesit din joc,deci 0-3.

 

Daca iti trebuie un asemenea joc sa bati Aston Villa..

mihai141110.03.2009 17:56

danny_racari_92 - Aston Villa VS mihai1411 - Barcelona 3-7

 

 

1-3

2-4

mihai141111.03.2009 08:27

SEMIFINALE

 

meph_frumossu - Inter VS fifa_for_fun - Chelsea

 

marianbolohan - Real Madrid VS mihai1411 - Barcelona

 

 

TERMEN:14.03.2009

 

SE JOACA FARA QW

TUR - RETUR CU REGULA GOLULUI DAT IN DEPLASARE,IN CAZ DE EGALITATE PERFECTA SE JOACA UN AL 3 LEA MECI PANA LA 11 M DACA E NEVOIE

REGULAMENTUL DIN CAMPIONAT,MAI PUTIN QW PERMIS

 

mihai141111.03.2009 17:41

marianbolohan - Real Madrid VS mihai1411 - Barcelona 2-9

 

 

 

0-5

 

2-4

meph_frumossu13.03.2009 02:33

meph_frumossu - Inter VS fifa_for_fun - Chelsea

 

2-1

2-0

mihai141115.03.2009 11:30

FINALA

 

meph_frumossu - Inter VS mihai1411 - Barcelona

 

 

 

SE JOACA FARA QW

UN SINGUR MECI PANA LA 11 M DACA E NEVOIE

REGULAMENTUL DIN CAMPIONAT,MAI PUTIN QW PERMIS

 

mihai141115.03.2009 17:16

FINALA

 

meph_frumossu - Inter VS mihai1411 - Barcelona 5-4

 

felicitari

 

meph_frumossu15.03.2009 18:15

Multumesc !

i0nutz8315.03.2009 18:19

Oho, bravo meph. Da' berile alea tot le dai ca nu ti-am anulat meciul cu bolohan :)

ronaldo_020115.03.2009 21:00

Felicitari meph,fosta mea echipa castigatoare cupei! :inlove:

«1345»