rusu_andrey2005 (11:15:56 AM): noroc sorin_simuleac (11:43:01 AM): ? :D rusu_andrey2005 (11:43:10 AM): hai sa jucam meciurile din cupa rusu_andrey2005 (11:43:18 AM): daca poti sorin_simuleac (11:43:26 AM): pot sorin_simuleac (11:43:27 AM): da ip :D rusu_andrey2005 (11:43:31 AM): 89.34.53.231 sorin_simuleac (11:43:52 AM): ok sorin_simuleac (11:43:53 AM): in 5 min rusu_andrey2005 (11:43:56 AM): ok sorin_simuleac (11:50:15 AM): GO ? sorin_simuleac (11:50:16 AM): :D rusu_andrey2005 (11:50:27 AM): stai 2 minute :P sorin_simuleac (11:50:30 AM): ok rusu_andrey2005 (11:52:45 AM): go sorin_simuleac (11:53:03 AM): GO ? sorin_simuleac (12:12:14 PM): intra iar :D sorin_simuleac (12:12:25 PM): GO ? rusu_andrey2005 (12:12:33 PM): primul e 3-0 sorin_simuleac (12:12:39 PM): lol sorin_simuleac (12:12:41 PM): dc ? rusu_andrey2005 (12:12:46 PM): ai dat 2 q+w-uri rusu_andrey2005 (12:12:48 PM): la inceput rusu_andrey2005 (12:12:51 PM): si e fara q+w sorin_simuleac (12:12:53 PM): uitasem rusu_andrey2005 (12:12:53 PM): daca nu stiai sorin_simuleac (12:12:54 PM): :| sorin_simuleac (12:12:57 PM): stIU rusu_andrey2005 (12:12:58 PM): asta e sorin_simuleac (12:13:00 PM): am dat gol ? rusu_andrey2005 (12:13:04 PM): nu conteaza sorin_simuleac (12:13:04 PM): am avut ocazii ? sorin_simuleac (12:13:13 PM): am jucat si cu ronaldo sorin_simuleac (12:13:18 PM): a dat si el vreo 2-3 qwuri sorin_simuleac (12:13:20 PM): lam iertat rusu_andrey2005 (12:13:28 PM): nu ma intereseaza, ma intereseaza meciul meu sorin_simuleac (12:13:41 PM): deci din asta esti sorin_simuleac (12:13:42 PM): ok sorin_simuleac (12:13:43 PM): ;) sorin_simuleac (12:14:08 PM): si eu care ma gandeam ca u o sa imi oferi o mana de ajutor in camp asta sorin_simuleac (12:14:13 PM): :-j sorin_simuleac (12:14:20 PM): esti sg pe carel stiu rusu_andrey2005 (12:14:23 PM): :) rusu_andrey2005 (12:14:37 PM): asta e, am nevoie de puncte :) n-am ce face :) sorin_simuleac (12:14:49 PM): obsedat 8-| sorin_simuleac (12:14:58 PM): ai poze ? sorin_simuleac (12:15:00 PM): cu qw ? rusu_andrey2005 (12:15:15 PM): ce incerci sa faci? sorin_simuleac (12:15:22 PM): hai lasa sorin_simuleac (12:15:26 PM): ok sorin_simuleac (12:15:28 PM): dak asa joci sorin_simuleac (12:15:28 PM): ok sorin_simuleac (12:15:29 PM): GO ? sorin_simuleac (12:15:32 PM): returul sorin_simuleac (12:15:32 PM): ? rusu_andrey2005 (12:15:41 PM): stai putin sa postez victoria sorin_simuleac (12:15:46 PM): fi fericit sorin_simuleac (12:15:47 PM): posteaza rusu_andrey2005 (12:15:50 PM): :) sorin_simuleac (12:15:55 PM): esti fair play sorin_simuleac (12:15:56 PM): ;) sorin_simuleac (12:15:58 PM): imi place rusu_andrey2005 (12:16:06 PM): respect regulamentul sorin_simuleac (12:16:19 PM): nu ca as avea ceva cu tine dar e gest de omenie sorin_simuleac (12:16:22 PM): dak era 4-3 la tn sorin_simuleac (12:16:26 PM): nu ziceai nici pas sorin_simuleac (12:16:29 PM): :-j rusu_andrey2005 (12:16:38 PM): pentru ca aveam 3 pcte rusu_andrey2005 (12:16:53 PM): QW INTERZIS DE ORIUNDE,CINE DA 1 SINGUR QW,E EXCLUS DIN COMPETITIE sorin_simuleac (12:16:58 PM): STIU rusu_andrey2005 (12:17:04 PM): ce rost mai are returul sorin_simuleac (12:17:06 PM): acuma vrei sa ma si excluzi din competitie ? rusu_andrey2005 (12:17:38 PM): nu te exclud eu ca nu am organizat-o eu rusu_andrey2005 (12:17:49 PM): dar alta data sa nu mai faci oamenii obsedati sorin_simuleac (12:17:58 PM): pai sorin_simuleac (12:18:03 PM): asta reise din comportamentul tau sorin_simuleac (12:18:06 PM): :| rusu_andrey2005 (12:18:19 PM): de acord cu tine, noroc rusu_andrey2005 (12:18:24 PM): bafta in liga a 2-a sorin_simuleac (12:18:30 PM): pa sorin_simuleac (12:19:32 PM): posteaza rusu_andrey2005 (12:19:46 PM): postez eu, ce atata graba rusu_andrey2005 (12:19:47 PM): ? sorin_simuleac (12:20:03 PM): vreau sa dau si eu un reply :)