FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concurs: Cel Mai Inspirat Mesaj Al Primei Jumatati De Sezon

«1234»
Bodanel30.01.2009 15:40

Dau o bere pentru primul banc bun care destinde atmosfera.

cozmin30.01.2009 15:48

ne mobilizam si noi pentru miting baieti?

korynna30.01.2009 15:51

Ce miting? Details...

rezistenta_ultras30.01.2009 15:52
Ce miting? Details...

iesim in strada ca ne-au furat voturile...

cozmin30.01.2009 15:58

korina in scurt timp sper ca va aparea pe site un articol in care vei gasi raspuns la intrebarile tale.e ceva foarte grav oricum..

Stanici30.01.2009 15:59

Mai bine mergem duminica la ala impotriva statului militienesc. (si bem premiile)

korynna30.01.2009 16:04

Mai bine iesim in seara asta la o bere :D

Andreiasu31.01.2009 04:55
Mai bine iesim in seara asta la o bere :D

 

Nu te-a invitat nimeni in oras ?!?

 

korynna31.01.2009 11:04

Pana la urma m-a invitat cineva, ai ratat ocazia sa iesi cu mine la o bere...asta e. :P

SteLuTzZz31.01.2009 13:57

:))

 

cine iese cu corina la o bere.. sa tre sa aiba bani seriosi la el :))

 

korynna31.01.2009 15:22

Adica vrei sa spui ca eu fac paguba sau cum? :laugh: :drunk:

SteLuTzZz31.01.2009 18:18

nu :))

 

ca bei mult :)))

 

Azzido31.01.2009 22:19
ne mobilizam si noi pentru miting baieti?

 

eu vin !

imi aduc si prietena :look:

SteLuTzZz01.02.2009 10:33

Daca nu aduci si niste sticle pline .. cica nu se mai tzine mitingul ! :)))

alindm05.02.2009 20:44

mie imi placea mult si mesajul de la rapid-Steaua,cel cu "SUNTETI FRATII LU' MAILAT". Forza steua:steag_cruce_invers:

«1234»