Dau o bere pentru primul banc bun care destinde atmosfera.
Dau o bere pentru primul banc bun care destinde atmosfera.
ne mobilizam si noi pentru miting baieti?
Ce miting? Details...
Ce miting? Details...
iesim in strada ca ne-au furat voturile...
korina in scurt timp sper ca va aparea pe site un articol in care vei gasi raspuns la intrebarile tale.e ceva foarte grav oricum..
Mai bine mergem duminica la ala impotriva statului militienesc. (si bem premiile)
Mai bine iesim in seara asta la o bere ![]()
Mai bine iesim in seara asta la o bere![]()
Nu te-a invitat nimeni in oras ?!?
Pana la urma m-a invitat cineva, ai ratat ocazia sa iesi cu mine la o bere...asta e. ![]()
![]()
cine iese cu corina la o bere.. sa tre sa aiba bani seriosi la el ![]()
Adica vrei sa spui ca eu fac paguba sau cum? :laugh: ![]()
nu ![]()
ca bei mult
)
ne mobilizam si noi pentru miting baieti?
eu vin !
imi aduc si prietena ![]()
Daca nu aduci si niste sticle pline .. cica nu se mai tzine mitingul !
)
mie imi placea mult si mesajul de la rapid-Steaua,cel cu "SUNTETI FRATII LU' MAILAT". Forza steua:steag_cruce_invers: