FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concurs: Cel Mai Inspirat Mesaj Al Primei Jumatati De Sezon

«1234»
radoi8622.01.2009 22:29

Chiar daca am l votat mesajul cu pescarii, personal sunt de acord cu ony_insurgentu. Toate sunt frumoase pentru ca sunt ale noastre, ale stelistilor.

crissis_7723.01.2009 08:34

cel ma tare cred ca a fost: "pac, pac, nu te-am votat"

Virgil23.01.2009 10:20

1. F.I.A.R.E.

SteauaB23.01.2009 10:56

Un cioban who's livin' la vida loca / ajunge seara acasã și-o arde pe coca///

 

HAHAHAHAHAHAHA.....Genial, absolut genial..

 

steauacri23.01.2009 11:30

Toate sunt bune...FIARE...cred ca e cel mai bun, cred ca reprezinta dorinta fiecarui stelist.

 

 

Un singur lucru cred ca mai are de facut galeria Stelei ...sa se uneasca toate grupurile..intr`o sing Armata ultra

SteLuTzZz23.01.2009 12:36

Deja ma indoiesc asupra corectitudini votului :-< .

 

Nu dau nume .. dar de la 100 la 150 in decurs de 2 ore. e greu de ajuns . :)

 

lbj23.01.2009 13:10
Deja ma indoiesc asupra corectitudini votului :-< .

 

Nu dau nume .. dar de la 100 la 150 in decurs de 2 ore. e greu de ajuns . :)

daca se va dovedi ca anumite mesaje au primit un numar mare de voturi in doar cateva ore(acest lucru fiind practic imposibil in conditii normale de votare), se va recurge la descalificarea acelui grup si iesirea mesajului din concurs. la concursul precedent, cel cu bradul ros-albastru, am intalnit aceeasi situatie si respectiva persoana a fost descalificata.

am realizat acest concurs pentru a premia in mod obiectiv activitatea grupurilor, nu pentru a ne fura intre noi.

SSK23.01.2009 13:39

Daca un anumit grup reuseste totusi sa mobilizeze un mare numar de useri (diferiti), care sa voteze, nu vad cu ce-am putea interveni. Si mie mi se pare ciudat cum s-a rasturnat clasamentul de ieri pana azi, dar asta nu inseamna in mod obligatoriu ca sunt nereguli cu sondajul.

dee23.01.2009 14:22

interesant top-ul, oamenii apreciaza mai mult mesajele dedicate rivalilor.

Ovidiu_razboinik23.01.2009 14:33

Cel mai tare mi se pare primul cel cu FIARA :steag_cruce_invers:

oop23.01.2009 15:33

inclin spre cel cu 2% ... dar au fost bune toate!

ultras_andrei_i23.01.2009 20:08

mai erau si alte mesaje destul de interesante,care nu au fost bagate in sondaj.

ssinpadureacualune23.01.2009 20:09

"Taci! Sufla'n goarna, consuma, faci parte din turma" VCM---mie asta mi-a placut cel mai mult

 

din astea propuse...tot VCM...Un cioban who's living la vida loca/Vine seara acasa si o arde pe coca"

SteLuTzZz23.01.2009 20:39

s-a bagat cate un mesaj de grup .

 

ENDer23.01.2009 21:17

da, si am mai avut unul misto: pac-pac nu te-am votat!

 

VCM trebuia sa aiba 3 mesaje bagate :P

fansteaua4623.01.2009 21:35

Ai fãcut doar 2% / ªi te-a mai bãtut și-o tutã (Steaua - Fiorentina) - bãieții din dreapta jos/Nord fular-campioniifularsteaua2

habarnam8524.01.2009 08:04

Raspunsul nostru catre caini cred ca e cel mai bun , mai ales ca a fost un mesaj sub forma de replica. De 12 ani...

Dubios24.01.2009 09:40
"Taci! Sufla'n goarna, consuma, faci parte din turma" VCM---mie asta mi-a placut cel mai mult

asta a fost facut campionatu' trecut

zoloz200525.01.2009 11:13

am votat "Buzunare goale, la sute de kilometri depãrtare / vise și emoții ale unei tinereți neconvenționale (Bayern Munchen - Steaua) - Banda Ultra/SUD "..superb

ssinpadureacualune25.01.2009 19:09
asta a fost facut campionatu' trecut

da, greseala mea...n-am tinut cont de timp.

solodiablo727.01.2009 20:16

Mesajul cu Buzunare goale ....hmmm....:).... sublim ... ilustreaza cel mai bine conditia suporterului care face sacrificii pentru o echipa si un ideal, lucru foarte greu de inteles de lumea din jur,si mai exista si media, oameni cu functii inalte dar ipocriti ....de la ei vine si clasificarea de derbedei, huligani (nu ca o parte nu ar fi :) ) a suporterilor si promovarea acestei imagini negative catre publicul neutru ( exmple : scene de genul tweety si ziaristul batut de U Cluj intens dezbatute).... de fapt e un mod de viata care iti da senzatia ca traiesti cu adevarat ...... si cred ca merita sacrificiul ... de aceea tin sa felicit autorii acestui sondaj .... coregrafiile si mesajele sunt sarea si piperul unui meci ...

cozmin29.01.2009 16:57

exista premii ?:P

rezistenta_ultras29.01.2009 17:10

probabil se vor anunta la sfarsitul concursului,in functie de cine castiga...

Stanici29.01.2009 17:55

Voi ati prefera alcool sau materiale?:D Oricum, pentru mine, toate gruparile sunt castigatoare, nu cred ca e asa important premiul cat recunostinta celorlalti suporteri fata de voi, care va zbateti pentru culori.

rezistenta_ultras29.01.2009 18:01

grea alegere...am nevoie de timp de gandire...sufletul imi spune ca materiale,dar organismul imi cere altceva...

«1234»